Отиди на
Форум "Наука"

ВРЕМЕ Е ЗА МАЛКО ПРИЛИЧИЕ


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

НЕ ПОКАЗВАЙТЕ НА ДЕЦА! Ако се смущавате от шокиращи гледки не отваряйте този клип. Клипът е изключително неприятен! [/b]

Създаден е от някаква екологична организация "Проект 10х10" и цели да пропагандира програма за 10% намаляне на въглеродните емисии, като ограничаваме потреблението.

Показва как всеки, който не споделя тази идея бива брутално убит.

Повтарям, ако се страхувате, не го отваряйте.

Мисля, че с това вече се извършва престъпление и че тук е мината всяка граница, дори и тези, които откаченото ни модерно време е отместило толкова далеч.

Време е за промяна, време е за здрав разум.

Това просто не е редно.

http://www.youtube.com/watch?v=qff2xJgDuOY&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не, тук хумор няма. Това е опит за заплашителни внушения на съвсем първично ниво, това не е бъзик с организациите, това е автореклама на една от тях. Целта е да плаши, и то с първични внушения.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

За екофашисти не сте ли чували? Има такива. Като гледам такива работи (или като слушам някой **** пръдльо да говори за радикално еко-съзнание с блеснали очета), си представям как паля тлъста пура, яхвам огромен и много харчещ смрадлив мотор, карам няколокостотин километра през парк, по пътя газя заешки и лисичи дупки и единствената ми цел е някакво сечище, където безмислено събарям вековни секвои с бензинова резачка, а накрая си правя барбекю с мъчително заклана крава, която преди това е натворила страховити метанови купчинки по краищата на сечището.

Редактирано от Р. Теодосиев
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Какво ли ще рече радикално еко-съзнание? Може би призив да се върнем към това:

hombre_de_neandertal1.jpg

Да почват от себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Когато взема властта, екофашистите ще бъдат накарани да полагат шестгодишен каторжен общественополезен труд... на сечища, в Нефтохим, в месарници и в кожарски цехове.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

A дали клипа не е създаден, за да се дискредитират тези организации? Всеки нормален човек би се отвратил от това и ефекта би бил точно такъв какъвто не биха желали тези организации. Като виждате коментарите ефекта май е постигнат. От тук нанатък у всеки гледал клипа ще бъде насадено изкуствено едно отвращение.

Бъдете здравомислещи! Зад всяка кауза стоят човешки същества със своите недостатъци. За всяка кауза ще се намерят хора, които са способни да воюват, а и да убиват. За някои, истината ( такакава, каквато я виждат те) заслужава да се отстоява с всички средства. Абсолютна истина обаче няма!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Па може те да са прави. Модерният свят ни е направил вече консуматорски обекти или по нашему фабрики за л..на. Много от младите само чрез такива силни импулси можеш да ги накараш да извадят поне едната слушалка на валкмана и да каже "КВО КАЗА?"....

Виш подобно клипче.

http://www.youtube.com/watch?v=5d7Ms48DQX0&NR=1

:smokeing: :smokeing: :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

A дали клипа не е създаден, за да се дискредитират тези организации? Всеки нормален човек би се отвратил от това и ефекта би бил точно такъв какъвто не биха желали тези организации. Като виждате коментарите ефекта май е постигнат. От тук нанатък у всеки гледал клипа ще бъде насадено изкуствено едно отвращение.

Бъдете здравомислещи! Зад всяка кауза стоят човешки същества със своите недостатъци. За всяка кауза ще се намерят хора, които са способни да воюват, а и да убиват. За някои, истината ( такакава, каквато я виждат те) заслужава да се отстоява с всички средства. Абсолютна истина обаче няма!

Не е създаден за дискредитиране, защото е от самата организация. Тя го признава в сайта си и се извинява.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Клипът е страхотен! Това е попадение! :good:

Не в идиотския смисъл, който ни се демонстрира, разбира се. А в един съвсем конкретен друг план...........за мнението изобщо.

Изкефи ме!

Такъв е животът КГ 125. Не ми казвай, че не го знаеш! Какво те шокира? Че клипът е на еколози? Не вярвам.

Или че е на англичани? Това по го вярвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Най-сигурният начин да заинтригуваш някого и да го накараш да стори нещо, е да му повториш да внимава и да си помисли добре преди това :laugh: Е, току-що реагирах точно както децата, когато им се карат възрастните. Изгледах клипчето. Опасявам се, че съм по-скоро на мнението на Хърс. Интересен замисъл. Не мога еднозначно да го заклеймя, но пък по душа и убеждение съм природозащитник и рециклист :crazy_pilot: .

/Разбира се, предупрежденията за бруталните сцени са нужни и КГ125 е направил много добре, че ги е сложил. Честно предупреждение./

А като е бил пуснат клипът, имало ли е такова предупреждение?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Модерните времена са си модерни времена, но мисля, че пресилвате с възторзите. Това не е живота!!! Естествено, че не е. И второ - никой няма право да показва такива неща, независимо дали рекламира талпи или екоорганизации. Това наистина е рафиниран (еко)фашизъм.

И далеч не споделям това, че съвременните млади /или средни, или стари/не можеш да ги привлечеш по друг начин. Това е доста цинично, всъщност.

Забележете адресатите на клипа - училище, университет, компания. Ако не сте с нас, ще ви пръснат главите. Натурално. "No presure".

Само си представете например психопатите, които гледат това какъв отпечатък има в съзнението им.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ба, мъдър.

Истинска екология има там, където има цивилизация. Много, много, много цивилизация. Например тук:

Или тук:

A, да, има още едно място. Там, където няма хора.

post-727-075054500 1286816001_thumb.jpg

post-727-046013700 1286816210_thumb.jpg

post-727-077067100 1286816301_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Още екология. Място, за истински екологични радикали.

http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=4123&pid=29369&st=0&#entry29369

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител

Да ме извините, но аз откровено си умрях от смях на това клипче :laugh:

Все пак съм отраснала с английския хумор и съм гледала Монти Пайтън преди дори да мога да говоря английски (като се замисля аз и български не говорех толкова добре тогава) :sneaky2:

Иначе клипчето определено не е най-подходящото за еко-кампания.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

Въглеродните емисии и глобалното затопляне са поредната западна психоза! Не им вярвам изобщо и увеличавам с кеф СО2 в атмосферата тъй като се отоплявам на дърва!

А клиповете - тъпа западна простотия и помия!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Проблемите си ги има. Не случайно към Столична община има комисия, която готви реализацията на програма съвместно с Министерството на околната среда и водите и др. институции за намаляване на нивата на замърсителите на атмосферния въздух в столицата. Идеята е да се газифицират кварталите на София, които се отопляват с въглища и дърва. Така би се намалило количеството на твърдите частици в атмосферата, резултат от този тип източници на отопление. Ще се съберат данни за източниците на замърсяване - подвижни и неподвижни, наднормените нива на замърсяване, данни за автомобилния трафик, праговата стойност на замърсяване и други.

Като резултат ще се приеме програма на СО за намаляване на вредните емисии в атмосферата с конкретни дейности и фиксирани срокове.

Проблемите са много сериозни.

Редактирано от Panzergrenadier
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Газификацията е твърде скъпа и непосилна са хора от моята черга - обикновени българи, демек 90% от населението на страната. То дървата са голяма хамалогия, но така е като ни върнаха в началото на 20 в.

Основните замърсители са автомобилите, а не комините на хората. А глобалното затопляне е една глобална западна уйдурма, която цели да се подтискат и затрудняват развиващите се икономики!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...