Отиди на
Форум "Наука"

теза


Mitkin

Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте

Бих искал да говоря за качеството на дисертацията.
Аз забелязах, че не всички от тях са оценени обективно.

Какви грешки се случват?
Най-сериозно:
1. Формата на графиката се определя въз основа на две точки. (Две точки не могат да притежават само по права линия)
2. Текстът под графиката противоречи на това, което е съставено на графиката.
3. Точките с данни са свързани с начупена линия. В случаите, когато това е необходимо за определяне на формата на кривата до този момент е, скрап е грешка.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Тествани няколко дисертации.
Най-значимите:
"Изследване на процеси в диодни пропуски, студен катод и развитието на миниатюрни метални скока на средното налягане след освобождаване от отговорност."
("Исследование послеразрядных процессов в диодных промежутках с холодным катодом и разработка миниатюрных металлокерамических разрядников среднего давления.")
Аз няма да дам тук самия анализ. Анализ на тезата, моля обърнете се към:
Той е на руски език. Но има един бутон на правото на превод на чужд език.
Аз по принцип препоръчваме да изглеждате:
Това са недостатъците, за които по-рано.


Какво искам да кажа тук.
Можете да видите за себе си, че тезата не винаги е обективно проверени. Така че можем да повдигне въпроса на ефективното ниво на специалист в областта на заетостта.
Ако сте съгласни с моите изводи, аз ще трябва да проверите и други технически дисертация. Включително чуждестранни.
За цена от $ 300. Това не е скъпо.
ferma1800@yandex.ru
Русия. Рязан.
Mitkin Александър I.
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не се отварят сайтовете, не съм специалист в диодна техника. 300 $ за какво? :bash:

:D тъй все се хързулвам и хопала освен с мен си говоря и с ботове

Редактирано от fantom4e
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

А, става интересно. Бот ли е това? Според мен тарикат будала който се опитва да ни каже нещо на нашия език, като ползва Гугъл преводач

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Даа гугъл преводач е използван и резултатът е безсмислица.

Явно този Александър се мъчи да изкара 300 долара /което, забележете - не е скъпо :-))) /

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...