Отиди на
Форум "Наука"

Поп музика


Jana456

Recommended Posts

  • Потребител

^Дори не съм чул да има в България фен клуб за поп музика, честно казано... На отделни изпълнители може би има фен клубове. Ако имаш впредвид форум за поп музика, вероятно има такива, но поне аз не съм чувал за тях и едва ли са широко известни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1. Виждате ли се с някои от участниците във форума извън него?
Не

2. Виждатели прогрес в българската поп музика?

Не
3.Можем ли да кажем че е на едно ниво със световната?

Не ме разсмивай

4.По кои поп парчета се увличате ,тези от далечното минало или тези от ностоящето?

Щом се кефиш на Елвис, това ще ти се хареса..........мен ме кефи

https://www.youtube.com/watch?v=JnX2BoZE9w4

5. Българска или световна попмузика?

никоя, твърде ми е лигава

6. Фен клуб

не съм манияк, но всъщност съм фен на Харабейшо

14nk8rb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И как да сравниш това:

със тази глупост на Криско и Мария Илиева

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Авторът на темата ме провокира да проверя наистина има ли в България фен клубове на поп изпълнители. След половин час търсене, установих, че някои изпълнители си имат фейсбук фен страници и разни дребни форумчета, които в голямата си част са отдавна замрели.

Явно освен някои поп-фолк изпълнители, другите не се радват на огромна популярност, уви...

@Abbey: Тоя Харабейшо нещо като спиндермана ли се явява? Много модерни станаха нещо подобни сред децата и тийнейджърите.

Ето от мен няколко български поп песни, които звучат добре.

http://www.vbox7.com/play:9998cb1be2

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Уолфи, Харабейшио, си е наш местен, меко говорещ, екземпляр. Как да не си му фен ;)

Редактирано от ABBEY18
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В действителност има национален клуб на Майкъл Джексън. Та се надявах да попадна на човек които ври и кипи в него и е запознат повече с това какво се случва там. Имат някакви ритуали тематични вечери .Да разкаже нещо любопитно.

Или може за някои друг изпълнител бг.например . има такъв и на Веселин Маринов =Поздрави отново с

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Мисля че си пообъркала форума. Не трябва ли да търсиш между 12-16 годишната възрастова група? Това за Майкъл Джаксън. За Веско Маринов в пенсионерския клуб или при родната полиция. Абе и аз се чудя що я свалиха тази песен от ефир, той всъщност слагаше ли им се или използва неговото тънко чувство за хумор.

Поздрав за тези които ще издържат да я изгледат докрай ;)

Редактирано от ABBEY18
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

На Майкъл Джексън не съм му бил фен никога, има някои добри песни и уважавам какво е постигнал. Виж, на Елвис Пресли да имаше фен клуб, щях веднага да се запиша.

Веселин Маринов има доста фенове, има що годе свестни песни, но той е естраден певец.

Щом си запозната и ти е интересно, защо не се запишеш и не разкажеш какво е положението? Може още някой да се впечатли и запише.

@Abbey18: То песента е хубава, де да беше и вярна, цена нямаше да има това произведение...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Винаги съм се чудел къде е разликата между популярна и естрадна музика? Хубава е песента особенно с балетистите в униформа. Не знам никога не ми е харесвал Васил Маринов, виж Лили, да.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...