Отиди на
Форум "Наука"

Бъдещето на списанието


Моля решете!  

  1. 1. Моля решете!

    • 1.
      3
    • 2.
      14


Recommended Posts

  • Администратор

Получих няколко различни предложения и критики отностно списанието.

Списанието трябва да е с по добър дизайн!

Решихнме да питаме вас потребителите.

1.Да продължава да си излиза на две седмици и със същия дизайн(точно както е в момента)

2.Да излиза на всеки месец и да е със стойностен дизайн

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами аз съм за втория варянт - по-добре да става по-бавно, но да е по-изпипано.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Имайте предвит , че в първия вариянт ще изизат 26 броя на година а в втория 12 , затова информацията ще е по оскъдна.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Проблема не е опита.Проблема , че само двама човека го правят.Ако имаше някой който да се хване с дизайана на списанието а само ние да подготвяме информацията ще излиза на два седмици както сега, но ще има и дизайн ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз съм за 1.Дизайна не е толкова важен важно е съдържанието в него.И други сайтове пускат по някое време някакви уроци за теглене няма значение за какво са но те не обръщат толкова на външният вид а на съдържанието.Но ако се прави по добър външен вид може да се изработят шаблони и само да се попълва информацията.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Не се притеснявайте в понеделник ще излезе трети брой. :v:

За дизайн ще се мисли. :good:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз мисля, че на първо време би било най-добре да излиза на месец веднъж....поне на първо време, за да може всички, които участваме малко или много в тая нет- самоинициатива :good: да добиеме повечко опит :read: Аз лично се надявам в бъдеще да се намерят още хора, които да влизат тука да пишат статии и т.н. :) Ще кажа насам-натам за сайтчето сред мои прители и познати, пък да видим....дизайнът и лъскавината не ме интересуват....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз съм за вторият вариант не толкова за дизайна, а за да имате повече време да подготвяте списанието. Защото, ако се преуморите от работа (от която и без това не печелите пари), качеството и желанието за работа може да паднат. А ако имате повече време или повече хора, смятам че работата ще върви по-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Аз съм за вторият вариант не толкова за дизайна, а за да имате повече време да подготвяте списанието. Защото, ако се преуморите от работа (от която и без това не печелите пари), качеството и желанието за работа може да паднат. А ако имате повече време или повече хора, смятам че работата ще върви по-добре.

Това е вярно на ден по 18 часа работа от която едвали ще спечеля нещо повече от знанията които напрупвам.

Това ме задоволява много!И аз съм за това да излиза на месеца веднъж ем ще се постараем малко с дизайна, а информацията ще се качи двойно и ще е много по интересно, но с това ме естрах да не загубим читатели.

Решихме този брой да излезе на 1 Февруари и да съдържа доста информация в която може да се вклщчите всички вие.

:v:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Модератор Военно дело

Тъй като ползвам компютърна зала и не мога да го тегля,искам да питам има ли начин да прочета някакси списанието.

Ако някой може нека ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами може да го разпечаташ на хартия, ако в клуба, в който ходиш има принтер, и после да си го четеш у вас.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело
Ами може да го разпечаташ на хартия, ако в клуба, в който ходиш има принтер, и после да си го четеш у вас.

Принтирането дори на кратък текст си е предизвикателство/правил съм го и всеки път ме гледат все по накриво/,затова сега като искам да си принтирам нещо чакам византиеца да си дойде,да ми го свали на дискета и го принтирам в офис дето тва им е работата.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Ще помисля по въпроса!

Един от вариянтите е да се опитам да го направя в HTML вариянт и да го кача, но при всеки нов брой стария ще се трие.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Втория вариянт е по ода4ен за6тото сега6ния дизаин е много сори ама не е от наи хубавите а относно 4е 6те стане по малко списанието ми просто за един месец трябва да се издава по-голяма списание :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...