Отиди на
Форум "Наука"

Една добра идея!


Recommended Posts

  • Потребител

Ето каква идея ми прати една от най-върлите защитнички на природата, които познавам! :bigwink:

http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id...&v=1&s=

Пуснете един глас за това! Идеята си я бива. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Идеята хич не си я бива. Такова безразборно сеене... за залесяване са нужни опит, знания, проучвания, не само желание.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нали казват, че не си живял ако през живота си не си засадил поне едно дърво. Е момичето ще компенсира заради всеки незасадил, а и съм доста сигурен, че ще се консултира с някой преди да започне да бучка.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Идеята хич не си я бива. Такова безразборно сеене... за залесяване са нужни опит, знания, проучвания, не само желание.

Кое е положителното и кое негативното в идеята, защото лично аз виждам добра кауза в това... :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Най-добре ще е да дари земите на парка или на някое НПО. Ще спести много пари, нерви, а желанието и ще се осъществи, и то както трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Според мен, тук важна е идеята и посланието което се влага в начинанието! Ако от една идея се родят десетки декари гора, ехото от акцията ще е голямо! Ако един човек засади дърво, защото е чул за начинанието на това момиче, значи си струва!

Земите за които говори са в моя край. Ако се проведе акция по засаждането дори на няколко дръвчета, аз ще съм там с лопата и кофа!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Участвал съм в няколко озеленителни акции. Много е приятно няколко дена да копаш в различни точки на България с група съмишленици от всякакви възрасти. Страхотно преживяване, както всяка групова акция на НПО.

За тази есен се предвиждат поне две залесявания, в Кнежа(продължаваме от миналата година) и Сакар(редовно залесяване).

Link to comment
Share on other sites

  • 8 месеца по късно...
  • Потребител

Хммм,нещо не ще да ми се отваря страницата,като кликна върху дадения линк :hmmm: ,както и да е.Разбирам за какво иде реч,тъй че и аз подкрепям кампанията.Израснах в Южна България и по онова време,не съм сигурна за годините,май беше '97,'99 имаше страшни пожари,повечето от които напълно умишлени заради изнасянето на дървесина извън страната,и сега има огромни площи голо пространство,определено има нужда от залесяване.Ако разбера че в регионите около Димитровград,Хасково,Харманли и още нататък на юг се подемат такива кампании,с радост ще си дойда да се включа! :plane::partytime2::flowers: (няма емотикони с дръвчета)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...