Отиди на
Форум "Наука"

Неизвестно, неясно съобщение


Recommended Posts

Преди един-два дни забелязах под логото на "БГ наука" неизвестното странно съобщение "Illegal MC number! -1", което - признавам си! - и досега не мога да разбера. Първата ми реакция беше, че имам проблем с видеото и графиката, защото този надпис се появи вместо рекламните блокчета за онлайн търгове, застраховки онлайн и стани покер играч. Рестартирах и правих какви ли не профилактики, чистки...но без успех! Днес съобщението липсва, но предполагам, че ще се появи и пред други ползватели, така че намирам за уместно да ни бъде обяснено значението му. Предварително - благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Това във форума или сайта е? Не сме слагали подобно нещо нито в кода нито в сайта...никъде...За мен е още по-загадъчно, тъй като си единствения (за сега)който е казва за това нещо. Имало е сигнали, но за съвсем други "паранормални" дефекти...

Link to comment
Share on other sites

Това във форума или сайта е? Не сме слагали подобно нещо нито в кода нито в сайта...никъде...За мен е още по-загадъчно, тъй като си единствения (за сега)който е казва за това нещо. Имало е сигнали, но за съвсем други "паранормални" дефекти...

Да, във форума, след като съм се логнал и съм преминал върху профила си, за да ми покаже последните постинги и евентуалните отговори! Не е съвсем от "паранормалните" ефекти и дефекти, защото явно съдържа някакво предупреждение и - ако трябва! - бих направил необходимото, но не го разбирам! Може би трябва да попитате програмист, защото имам усещане, че има връзка с оплаквания на съфорумци, че им изчезват постове при самото писане и сейфане (запазване и показване!)! Не съм сигурен за последното, но все някой е автор на въпросния текст?! Остава само да разберем какво да правим, когато го видим! Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Ще помоля всеки когато види нещо необикновено да снима самия прозорец и да прикачи снимката..., за да можем да вземем необходимите мерки.

Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...