Отиди на
Форум "Наука"

Подфорум "Македония"?


nik1

Да има ли такъв раздел?  

27 потребители са гласували

  1. 1. Да има ли такъв раздел?



Recommended Posts

  • Глобален Модератор

За! Ако има такъв раздел или подфорум то под заглавието му е добре да са написани няколко изречения за правилата в него, защото темата наистина е чувствителна. Мисля, че по темата Македония трябва да се говори и то сериозно, защо сериозните разговори да не се водят точно в Бг Наука? Трябва ли да мълчим точно по тази тема? Не може и днес да има хора в Македония, които да са убедени, че съседите им не само не са им роднини, но са монголоидни татари...точно затова трябва да се говори по подобни въпроси. Още повече ще се радвам ако се появят и македонци тук- разбира се имам предвид сериозни дискусии. А който иска да намери истината ще го направи, но не трябва да се мълчи. В края на краищата Македония винаги е бил най- болезнения въпрос, най- изстрадания...А тези неща съм убеден, че могат да се обсъждат на научен, а не на махленски език. Точно затова и модераторската намеса тук ще бъде по- усилена. Има достатъчно интелигентни хора и в България и в Македония, които биха могли да разговарят помеждуси не само за миналото, но и за настоящето и за бъдещето на двете държави.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

Леле, какво е това чудо, бе човек! От къде го намери? Това е историята да ти говори, България да ти говори! Поклон пред Ванче! Ники, не знам как да ти благодаря за това интервю?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Глобален Модератор

чадо, темата отдавна не е актуална. А ако толкова ти се драпа с македонистите - отиваш в Дир.бг и си лафиш в съответния клуб до насита с дюнек и ко.

Тук простотии няма да има. Понял? :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...