Отиди на
Форум "Наука"

моята browser based online game


S_Soul

Recommended Posts

  • Потребител

Ако някой проявава желание да ми помогне с развитието на игра, моля да ми пише в този форум на ЛС, или в http://game.soul-design.org/forum/index.php . Никакви познания по програмиране не е нужно да имате. Трябва просто малко въображение. Няколко имена на бойни кораби, защити и неща от тоя род. Блгдр.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Играта ми изглежда добре замислена и има бъдеще стига да се направят пуснат в действия всички подробности около играта като неактивните згради и машини и бъде порекламирана някъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Оххх... готов съм. Доста се потрудих тоя път. Остава да направя само закръглянето на числата и таймера... Ето :good:http://s_soul.phpnet.us/

Кажете какво мислите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Еми, какво да кажа... пак са оплескали нещата от хостинга... само това се отваря, защото в другите страници има кънекшъни към базата данни, а тя в момента, хммм... не работи незнайно защо... :Oo:

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Еми, какво да кажа... пак са оплескали нещата от хостинга... само това се отваря, защото в другите страници има кънекшъни към базата данни, а тя в момента, хммм... не работи незнайно защо... :Oo:

Ти на платен хостинг ли си?

По добре ще бъде, ако искаш играта ти да бъде играна повече и да се знае от повече хора, ако бъде на собствен домейн ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз имам хостинг, но трафика е само 25GB и имам чувството, че много бързо ще го глътнат картинките... иначе мога да сложа половината сайт на моя хостинг и само картинките да оставя на тоя, защото има 80GB тряфик...ама незнам дали ще излезне нещо :head_hurts_kr:

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Тези 25ГБ ще стигнат поне докато започнат да влизат по няколко хиляди потребителя. BG-Science прави сръвнително по 6-7 ГБ трафик, а има над 60 мб картинки отделно се теглят доста списанията и форума, затова предполагам, че ще ти стигнат все пак ти нямаш кой знае колко картинки. Как върви работата с домейна на мислел ли си го, или...?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами, аз попринцип имам домейн, ама не звучи много като домейн на игра, затова съм си направил един поддомейн...засега върши работа :good:

Такаам, до утре играта ще е на моя хост и няма да спира всеки ден

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Готово. Сложих го на моя хост и не вярвам вече да дава проблеми  :good:  :good:  :)  :)

Ами да се надяваме да няма проблеми повече...играта е много интересна и ти пожелавам много потребители и развитие! :good:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...