Отиди на
Форум "Наука"

Самоубийството на Украйна


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Представям ви книгата на Андрей Виждра "Самоубийството на Украйна".

Автора гост на Дмитрий Пучков

Самата книга

http://www.rulit.me/books/samoubijstvo-ukrainy-hronika-i-analiz-katastrofy-read-403166-1.html

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

5 милиона такива пионки избягали от Украина и работещи за Агресора в Русия като помощници в селското стопанство , строителството , таксисти, келнери и готвачи , гледачи на болни хора и деца , работници , лекари , инженери и даже артисти.

И всеки ден нови бягат от младата процъфтяваща демокрация на Изток и даже на Запад в РФ и ЕС .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ду6ко, възхищението ти от степните козоеби за мен е неразбираемо и бих го свързал с невъзможността ти да оценяваш трезво ситуацията, но може и да греша. :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Защо ли ми се струва, че това е поредната ПОЛИТИЧЕСКА тема в НАУЧЕН форум, плачеща за заключване и скриване.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Защото не си съгласен, виж против темите на Ники в които той оплюва Русия нямаш нищо против...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не знам какви теми пуска Ник1, в които оплюва Русия. Не следя всичко във форума. Но това видео и книгата, които си пуснал, е тъпа путинско-кремълска пропаганда от най-чист вид. Дотам, докъдето стигнах с видеото и книгата онлайн, става ясно следното:

1. Украйна е измислена държава.

2. Украинците са измислен народ, "регионален вариант на съветския народ", тоест изкуствен народ.

3. От точки 1 и 2 следва, че Украйна е недоразумение.

4. Украйна е олигархично-мафиотска държава (то пък Русия не е, присмял се хърбел на щърбел). 

5. Докато беше в СССР, Украйна беше страна с цветуща икономика, а след отделянето мафията я съсипа и разграби и сега е обречена на гибел.

П.П. Не мога да те разбера теб, Фружине, след като претендираш, че си патриот, каква е тая твоя любов към Русия и терзания за проблемите й. Патриотът обича и е загрижен само за своя народ и страна. Другото е оксиморон като "патриот-русофил", "патриот-американофил" и т.н. недоразумения. Да се оправят украинците и руснаците както намерят за добре. Нито възнамерявам да ги мисля, нито ме е грижа за тях.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

1 Украйна не е измислена а е съществувала от древни времена. Но руснаците всичко са унищожили. Всички древни украински монети и пари са унищожени и даже Върбанов не е чувал и виждал такива ! Чел съм в сайтове колекционери дават МИЛИОНИ долари за украински монети сечени преди Ленин !  Китайски , римски , асирийски , вавилонски , турски , шведски , японски , византийски и даже македонски монети , произведения на изкуството , договори и законодателни кодекси и прочее имаме с тонове. А древни украински нямаме ? Защо ? Понеже са унищожени от руснаците !

На картите виждаме Полша , Литва , Реч посполита , Унгария , Австрия , Австро Унгария , Кримското ханство и даже Хазария. Украйна отново е унишожена на древните карти от руснаците.

2 Едвам русофоба агента на Австрия и Германия  Улянов - Ленин възстановява Украина под формата на УССР. Кървавия диктатор Сталин откъсва от Полша Лвов и Волын и го присъединява към УССР. А Хрущов върбще добавя Крим който никога не е бил окраина нито на Литва нито на Полша или Реч Посполита нито на Австро Унгария. 

5 Процъфтяваща не знам, но по ниво на живот в СССР Украина беше  доста над това на Русия. Макар и по - ниско от това на галениците на СССР  - Прибалтика или Грузия. Когато Ссср се разпадна дългът на Украина и останалите 15 републики беше точно 0.00 долара . Агресора Русия пое 100.00 % от дълга на Ссср . Де и ние да имахме дългове 0.00 долара ... Вярно е за Русия останаха и активите на СССР - Например сгради зад граница - посолства и кредитите отпуснати на Куба , Ангола , Монголия , Афганистан и прочее почти фалирали тогава дьржави.

6 )  Ако е пропаганда лесно може да се разобличи с ФАКТИ - например успехи в разни области ,  технологии , някакви иевестиции или емигранти желаещи и мечтаещи да работят в процъфтяващата демокрация.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Доколкото ми е известно и нашите и руските и украинските 0лигарси са плод на демократичните промени извършени под вещото и мъдро ръководство на най - големите светила в областта на Демокрацията и Либерализма - Сорос , Бжежински и почие гении. Защи много прогресивни и демократично настроени хора са против 0лигарсите в източна Европа и нямат нищо против 3ападните такива ща мене е загадка ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 13 часа, Du6ko said:

На картите виждаме Полша , Литва , Реч посполита , Унгария , Австрия , Австро Унгария , Кримското ханство и даже Хазария. Украйна отново е унишожена на древните карти от руснаците.

Интересно какво ще кажеш по въпроса защо на картите не виждаме и Белгия и белгийци преди 1830 г., Словакия и словаци преди 1990 г., Естония и естонци преди 1920 г., Латвия и латвийци преди 1920 г., Финландия и фини преди 1920 г., Словения и словенци преди 1920 г.?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...