Отиди на
Форум "Наука"

Форума с нова версия


Recommended Posts

  • Потребител

Подобна версия с постоянно изкачащи реклами, които трябва да затваряш за да видиш съдържанието е доста смущаваща и неприятна. Ако рекламите са за някаква компютърна техника или други технологии рекламите не са много проблемни, но реалността е, че най-агресивни са рекламите на разни лечения и кремове за гъбички по ноктите, брадавици, дентални проблеми и проч, и рекламите са със съответните гнусни снимки на болните места. Такива сайтове запълнени с подобни реклами избягвам и затварям още щом им отворя първата страница и видя първата гнусотия. Собстневиците сигурно печелят от рекламата, и вероятно тя ще помогне на някой да си купи мехлем и да се излекува, но никой по начало не е иска да гледа такива снимки. Затова и ги слагат на кутиите за цигари, за да откажат консуматорите им. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 56 минути, makebulgar said:

Подобна версия с постоянно изкачащи реклами, които трябва да затваряш за да видиш съдържанието е доста смущаваща и неприятна. Ако рекламите са за някаква компютърна техника или други технологии рекламите не са много проблемни, но реалността е, че най-агресивни са рекламите на разни лечения и кремове за гъбички по ноктите, брадавици, дентални проблеми и проч, и рекламите са със съответните гнусни снимки на болните места. Такива сайтове запълнени с подобни реклами избягвам и затварям още щом им отворя първата страница и видя първата гнусотия. Собстневиците сигурно печелят от рекламата, и вероятно тя ще помогне на някой да си купи мехлем и да се излекува, но никой по начало не е иска да гледа такива снимки. Затова и ги слагат на кутиите за цигари, за да откажат консуматорите им. 

Сложи си някой рекламен блокер на браузера, и ще живнеш.

Аз съм на Firefox и си сложих първите които ми поаднаха - "uBlock Origin" и "privacy badger" (а може и без този плъгин, той е против проследяване) и ми е спокойно на душата. Много рядко попадам на сайтове, в които картинките се скриват заради "Privacy badger"  и трябва временно да го изключа, но това е бял кахър, в сравнение с агресивния поток реклами който те ми спират.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
On 18.10.2020 г. at 17:27, makebulgar said:

Подобна версия с постоянно изкачащи реклами, които трябва да затваряш за да видиш съдържанието е доста смущаваща и неприятна. Ако рекламите са за някаква компютърна техника или други технологии рекламите не са много проблемни, но реалността е, че най-агресивни са рекламите на разни лечения и кремове за гъбички по ноктите, брадавици, дентални проблеми и проч, и рекламите са със съответните гнусни снимки на болните места. Такива сайтове запълнени с подобни реклами избягвам и затварям още щом им отворя първата страница и видя първата гнусотия. Собстневиците сигурно печелят от рекламата, и вероятно тя ще помогне на някой да си купи мехлем и да се излекува, но никой по начало не е иска да гледа такива снимки. Затова и ги слагат на кутиите за цигари, за да откажат консуматорите им. 

Готово!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 седмици по-късно...
  • Потребител

Откакто пуснахте новото издание, на мобилната страница не могат да се гледат известията, съобщенията и профила. Или аз не ги намирам? Също ако бъде задействан списъкът за последни посетители на профила, не може да бъде спрян. И последно: защо в профилите на някои потребители могат да се разглеждат мненията, а на други – не? Не виждам такова нещо в настройките.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Хм, забелязвам нещо странно. Вече няколко пъти ми се случва...

Докато пиша някакъв отговор и го обмислям, изведнъж получавам сигнал за оценка за него преди още да е публикуван окончателно. Тоест (в някаква ситуация?) това което още не е публикувано се оказва видимо за останалите, макар и в недовършен вид?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

При отваряне на форума от смартфон, дори и ако е с по-голям екран, не се вижда от къде човек може да си влезе в профила или да си направи регистрация. 

Редактирано от makebulgar
Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Администратор
On 24.01.2021 г. at 15:02, makebulgar said:

При отваряне на форума от смартфон, дори и ако е с по-голям екран, не се вижда от къде човек може да си влезе в профила или да си направи регистрация. 

Малко със закъснение, но е оправено.

Вече през мобилно устройство има пълена функционалност и може да се влезе в профила, личните съобщения и др.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...