Отиди на
Форум "Наука"

Парламентът ще купува 50 нови коли за 1 150 000 лева !!


Guest Кобург Велчев

Recommended Posts

Guest Кобург Велчев

Парламентът ще купува 50 нови коли за 1 150 000 лева !!

Ще се возят, ще лапат и няма да работят.... Нито отговорно, нито качествено. С "грижа" за народа, но и за негова сметка.

КАКВА наглост, каква лакомия !!

Над 80% от "Народните" ни избраници са далавераджии и са свързани с мафията. Те не ходят и на работа. Приемат закони с чужди карти, т.е. незаконно. Лобират и лапат, едновременно. Червената чума е така плъзнала от Парламента, че вече зарази и цялата държава. ЕВРОПА се е хванала за главата от нас ... Диагнозата: некадърно и корумпирано управление. Червено управление. Навсякъде и по много.

ЗАТОВА е нужно: 120 депутати и само 10 коли за представителни нужди !!! ВСЕКИ депутат да ходи на собствени разноски на работа, ако иска и с велосипед. Така, както правят в Скандинавските страни и други Европейски държави и дават пример на нацията.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Предложението, което даваш е много добро, но още по-трудно осъществимо. А за тези пари, които ще се хвърлят на вятъра, аз нямам думи, а и не мисля, че са нужни. :head_hurts_kr: Действията са много по-важни. :maniac:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Дали вече не трябва да избягаме от това клише - да плюем и да се вайкаме, да обиждаме и да сме недоволни? Не че защитавам хората от парламента, но ако не им се предоставят добри условия не можем да очакваме и добри резултати. Лошото е може би, че там влизат сравнително незаможни хора. А ако за тези пари могат да се купят толкова коли, това си е страшно изгодна зделка.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

страшилище

и на мене вече ми писна постоянно да си ги обсъждаме тези незгоди и нищо да не правим

аз съм доста кротък и скромен човек

но ми се иска сега да участвам в размирици да свалим всичкото гнило пошло и мизарно същество на бъгарския политик

това е ...

ужас

.....

думи нямам

първо през комунизма нямаше един комунист. нито един свестен човек защото са били по лагери

после въобче не е имало никакви преходи, хората са същите навсякъде. администрацията, бюрокрацията, олигархията, висшия ешалон, армията, полицията, дори и обикновенния човечец, всички актьори в този театър са същите. така че като си ги избираме ни лъжат, като ни мачкат ги търпим, когато стане нешо истинско и добро,като това че сме в европа и ЕС, приписват го на себе си. то и тия коли ние им ги копуваме. ама си траем.

.....

ааааааааааааааааааааааааааааааааа

пак ми се пеят песните на Чинтолов

до сега никога не съм участвал някаква, кавато и да било анархистична проява, дори в обикновенно момчешко сбиване, ама .... чашата прелива.

само се чудя кога хората ще са готови да получат и да носят това което искат.

не сме готови все още, незнаем какъв е истинския въпрос, камоли да търсим решение

хората в българия масово си чакат някой от някъде да дойде и да ги оправи или апсолютно се отказвати - "няма да се оправим"

ако някой от вас хора е решен- ДЕРЗАЙТЕ

България сега нази чака, не сидеров или костов, не първановото гочи, не цар, не господар, НАС

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...