Отиди на
Форум "Наука"

Тормоз срещу домашни животни (18+, темата съдържа неподходящи клипове)


SAlexandrov

Recommended Posts

  • Модератор Космически науки

http://www.chooseveg.com/animal-cruelty.asp

Не мога да си представя, че това съществува в САЩ.

OFE_140.jpg

Kosher_140.jpg

Аз съм отглеждал животни в България, виждал съм ферми, ама чак такъв ужас-не.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това е нещо ужасно и недопустимо. :crying: Трябва все пак да се има предвид, че и животните, ако ще и кокошки да са, пак са живи същества и също усещат болка. Преди няколко години бяха давали по "Господари на ефира" за документирано от БНТ събитие, на което кучата се навиваха на едно въже. Когато хората пуснеха въжето, то се разплиташе и те падаха в реката. Мисля, че такива хора трябва да бъдат наказвани. :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

това ми напомня за прословутата изложба, покрай която се вдигна много шум миналата година...

говоря за "твореца", който показа публично смъртта на едно куче от глад и жажда ... :crying:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абсолютна идиотщина е, но нещата са даже и по-трагични. Зад всичко това стои едно нещо - пари! Всякакви по-хуманни методи, изискват инвестиции и намаляват приходите. Пари, пари и пак пари!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Mалко инфо за въпросната "изложба" ...

Честно казано не съм наясно каква е съдбата на "твореца" (:fool:) . Знам само, че бе съставена подписка срещу него. Всъщност по този начин разбрах въобще за случилото се. Петицията се разпространяваше предимно по e-mail и всеки препращаше на контактите си...

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...