Отиди на
Форум "Наука"

Съществува ли прераждането? Кога определена душа достига Нирваната? По какво се определя Кармата?


Recommended Posts

  • Потребител

Като се дава чужд текст, трябва да се цитира автор. Този автор дава ли исторически пример за радостни скачачи в огън?

Права си, чрез финалния емотикон. Човек трябва да е фиркан до козирката, та да скочи радостно в огън. :tooth:

Текста е чужд,но постинга за мисълта за радостта си е лично мой. :vertag:

Текста е чужд,но постинга за мисълта за радостта си е лично мой. :vertag:

А моят духовен учител Иеова ми потвърди само, че е точно така. :crazy_pilot:

О привет, да се представя - Николай Рьорих:) Спомних си че се видяхме в Шамбала докато завършвах "Майтрея". Като зърнах калните дисаги, които буташе нагоре почти като Сизиф получих просветление свише да издигна музей на баирбудалите, имени "Елена Блаватская" в Адиар.

Начинание, което както виждам е дало плодове дори в затънтени, забравени от Бога места като България. :punk:

Сега ме извини, но от снощния самадхи-нирвана (със строго научна цел) транс ме поболява глава и смятам да порисувам розови слончета за релаксация...

.:.

Благодаря,

И аз си спомних,че се видяхме тогава в Шамбала,докато разговарях с Мория. :crazy_pilot:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Аз ще се явя за индулгенция в папската обител на 15.01 от 17 часа.Ако не ме посадят на скарата като главно меню за моите сквернословия може и да ви разкажа как е минало :tooth:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз ще се явя за индулгенция в папската обител на 15.01 от 17 часа.Ако не ме посадят на скарата като главно меню за моите сквернословия може и да ви разкажа как е минало :tooth:.

И следи дали правят отстъпка в цената, че папите по принцип са големи мошеници като стане дума за кинти!!! :laugh:

ПП - и внимавай да не ти пробутат някоя индулгенция с изтекъл срок на годност! :laugh:

С иднулгенции само за хляб ли се изкарва? :biggrin:

Не им вярвай, те тъй приказват само от христиенска скромност! :laugh:

Има, ама - само за корпоративни клиенти. Примерно - кръстоносците. Ти кръстоносец ли си?

Бе имам едни подозрения, че съм бил темплиер от висш ранг (поне маршал), ама докато Марушка не го потвърди, не мога да твърдя със сигурност...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Текста е чужд,но постинга за мисълта за радостта си е лично мой. :vertag:

А моят духовен учител Иеова ми потвърди само, че е точно така. :crazy_pilot:

Абе не си го ти писала, ясно е. Като преписваш чужд текст, казвай автора. Срамота е.:)

Я по-добре го дай тук Иеова, включи го в директен разговор, за да му видиш акъла. Какво само като черна станция се обажда? Ти ли си му слуга или той на теб? Изяснете се и да се яви на разговор господарят. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе не си го ти писала, ясно е. Като преписваш чужд текст, казвай автора. Срамота е.:)

Я по-добре го дай тук Иеова, включи го в директен разговор, за да му видиш акъла. Какво само като черна станция се обажда? Ти ли си му слуга или той на теб? Изяснете се и да се яви на разговор господарят. :bigwink:

Текста е от "Талисман",но само е споменато за радостното втурване към кладата за изгаряния,а не обясняват,че радостта показва за тяхното знание за прераждането - това искам да кажа,че не обясняват това нещо,а аз го изтълкувах за прераждането. Тяхната силна вяра в

прераждането показва тази радост,когато са отивали на кладата. Но тук в "Талисман" не пише и

за най-ранните християнски светии,аз го допълних сама,защото и те радостно са отивали на

смърт,било то посичане с меч и било то на изгаряния на клада в името на християнската религия.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По тази логика и Сократ може да е приел спокойно, да не кажем с желание, своята смърт заради вярата си в прераждането.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Драга Марушка,

Ако бъде надвишен определен брой цитати, форумният редактор показва съобщение: "Цитирали сте повече пъти от разрешеното"

Това може да бъде наблюдавано в пост # 972

Моля Ви, ограничете броя на цитатите в едно мнение. При голям брой цитати, моля разделяйте мнението на части.

В противен случай, Вашето мнение става трудно четимо.

Поздрави Модератор Физика - Математика + Пара науки Б.Богданов

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И понеже Марушка тъй или иначе има навика да бълва по три-четири постинга един след друг, което също не е хубаво, то най-разумно е чуждите цитати да се разделят с празни редове и получер шрифт. Искаме да цитираме някое дълго мнение, но да го разделим на пет парчета и да го коментираме на парчета и те да са, примерно, оформени

ето така.

А после пак да се пише нормално.

Въпрос на хигиена на четене.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И още нещо, Марушке...

Довършвай си реда докрай, а не пиши по няколко думи на ред, все пак, нали не пишеш стихове тук.

Много

е

дразнещо така

поднесено...

Да знаеш...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И още нещо, Марушке...

Довършвай си реда докрай, а не пиши по няколко думи на ред, все пак, нали не пишеш стихове тук.

То и без това такава творческа самодейност пада, само дето не е в мерена реч :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Драга Марушка,

Ако бъде надвишен определен брой цитати, форумният редактор показва съобщение: "Цитирали сте повече пъти от разрешеното"

Това може да бъде наблюдавано в пост # 972

Моля Ви, ограничете броя на цитатите в едно мнение. При голям брой цитати, моля разделяйте мнението на части.

В противен случай, Вашето мнение става трудно четимо.

Поздрави Модератор Физика - Математика + Пара науки Б.Богданов

Ти само на мен ми правиш забележки май,погледни и коментара на същата страница и на Дендро,той не е ли пак с обръщения към много хора и аз пиша цитатите в едно мнение не ги

пиша на отделно,защото това ми го бяха казали и в друг форум и съм започнали да ги пиша мненията в един постинг вече,а че се обръщам към много хора,защото нали трябва да отговарям на тези хора по-отделно,но пак коментара ми е в един постинг нима не го виждате:

:)): Или май ревнуваш нещо :tooth:

Ти само на мен ми правиш забележки май,погледни и коментара на същата страница и на Дендро,той не е ли пак с обръщения към много хора и аз пиша цитатите в едно мнение не ги

пиша на отделно,защото това ми го бяха казали и в друг форум и съм започнали да ги пиша мненията в един постинг вече,а че се обръщам към много хора,защото нали трябва да отговарям на тези хора по-отделно,но пак коментара ми е в един постинг нима не го виждате:

:)): Или май ревнуваш нещо :tooth:

Богданов,знаеш ли,че ти си бил Александър VІ Борджия - римския папа,който вярвал в прераждане-

то и е накарал в самата Ватикана да нарисуват в неговите спални картини по таваните със сцени

от древноегипетската митология с др.ег.богове Озирис и Изида. И попитах моят духовен учител

дали Александър Борджия е бил Озирис и той ми отговори,че е бил синът на Озирис - Хор,значи и

ти си бил др.ег.бог Хор. :laugh:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ти само на мен ми правиш забележки май,погледни и коментара на същата страница и на Дендро,той не е ли пак с обръщения към много хора и аз пиша цитатите в едно мнение не ги

пиша на отделно,защото това ми го бяха казали и в друг форум и съм започнали да ги пиша мненията в един постинг вече,а че се обръщам към много хора,защото нали трябва да отговарям на тези хора по-отделно,но пак коментара ми е в един постинг нима не го виждате:

:)): Или май ревнуваш нещо :tooth:

Богданов,знаеш ли,че ти си бил Александър VІ Борджия - римския папа,който вярвал в прераждането и е накарал в самата Ватикана да нарисуват в неговите спални картини по таваните със сцени от древноегипетската митология с др.ег.богове Озирис и Изида. И попитах моят духовен учител дали Александър Борджия е бил Озирис и той ми отговори,че е бил синът на Озирис - Хор,значи и ти си бил др.ег.бог Хор. :laugh:

Богданов още си бил и рим.имп.Адриан - 76-138 г. занимавал се е с поезия и скулптура.

А Глишев е бил Хенри V - англ.крал,род.9.08.1387-поч.31.08.1422 г.,Адриан ІІ - римски

пака - род.?-поч.916 г.

Марушке, Иеова ще се преродили или е безсмъртен?

Той бил безсмъртно същество,той е висша силна духовна личност.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Извънземен ли е, човек ли е, дух ли е или демон?

Терминът "личност" в психологията се използва за човек.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Богданов,знаеш ли,че ти си бил Александър VІ Борджия - римския папа,който вярвал в прераждане-

то и е накарал в самата Ватикана да нарисуват в неговите спални картини по таваните със сцени

от древноегипетската митология с др.ег.богове Озирис и Изида. И попитах моят духовен учител

дали Александър Борджия е бил Озирис и той ми отговори,че е бил синът на Озирис - Хор,значи и

ти си бил др.ег.бог Хор. :laugh:

Ааа супер, искам и аз да участвам в играта:)))

А аз к'ъф съм бил. Ама внимавай, щото ако Йеова каже нещо, дето не ме кефи, ще има бан за тебе:)))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
А Глишев е бил Хенри V - англ.крал,род.9.08.1387-поч.31.08.1422 г.

Ieova dixit! :king:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Богданов още си бил и рим.имп.Адриан - 76-138 г. занимавал се е с поезия и скулптура.

А Богдане, чест и почитания, събрахме се. Помниш ли как колехме даките в Сармизегетуса? :laugh::laugh::laugh:

Виж каква цветна снимка от доброто старо време:

63249_173860492653725_100000893258285_355341_3119164_n.jpg

Глишев, ти си покварен католик, покай се грешнико:)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Телесфор - рим.папа - род.? - поч.137 - бил Стинка.

Каликст І - рим.папа - род.? - поч. 222 по време на рим.имп.Хелиогабал и Александър

Север - Каликст І бил Историк.

Фабиан - р.? - поч. 250 г. - бил Дендро.

Инокентий - р. - поч.417 - бил Инкоректус. :vertag:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Романе, ти па дори и католик не си, що ти не ходиш да се покайваш :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Романе, ти па дори и католик не си, що ти не ходиш да се покайваш :biggrin:

ааа, чакам йеовата да се произнесе точно какъв съм, ама май го е хванало шубето. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... Фабиан - р.? - поч. 250 г. - бил Дендро...

Глишев,

от сега искам най-официално да те уведомя, че към мен ще се обръщаш със "свети" и ще ми бацкаш ръката, чадо мое! :tooth:

Марушка,

Свети Фабиан е папа от 236 до 250 според официалната версия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Тихо, светиня ти, да не почне английската Реформация още при Хенри Пети :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...