Отиди на
Форум "Наука"

Кой според вас ще спечели Световното по Футбол


d@40

Кой според вас ще спечели Мондиал-2006 - Германия  

1 потребител е гласувал

  1. 1. Кой според вас ще спечели Мондиал-2006 - Германия

    • Италия
      5
    • Франция
      5


Recommended Posts

  • Администратор

Ще можеш ли да дадеш данни досегашните реззултати на Италия и Франция. Срещу кого са играли и какви са им резултатите. За тези, който не гледат мачове да направят една груба преценка спрямо постигнатото до тук ;)

П.С.

Преместих темата от Разни в Спорт. :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И французи, и италианци са били световни шампиони. Но Италия за последен път е била през 1982г., а Франция е от 1998г. От двата съперника е по-титулувания е Италия. Италианците са трикратни световни шампиони, но за последно станаха през далечната 1982г. Понеже във футбола до голяма степен играят съдиите и парите-нищо чудно Италия да вземе титлата. Да но в момента се разрази скандал в Италия свързан с местното първенство. Прокурорите искат наказание за Ювенус, Милан и другите големи клубове замесени в скандала.

Може да се каже, че и двата съперника са равностойни, така че шансовете и на двата отбора са 50:50

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Според мен ще подпрат повече французите, вярно че вчера играта им беше доста безлична, докато италианците наистина шеметно избухнаха в продълженията срещу Германия. Но това едва ли ще окаже влияние върху самия финал, а той ще бъде доста оспорван. Френския отбор според мен е малко по-добър и има малко по-голяма физическа и психическа издръжливост, ако Зидан се окаже на нормалното си ниво само това ще е достатъчно да спечелят финала. Италианците имат по-стабилна защита, но атаките им са беззъби, те разчитат на симулации и изпросване на несъществуващи фалове и дузпи, съмнявам се номера им да мине и на самия финал.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Като се има предвид, че Франция победи Бразилия и можа да ги дисквалифицира това е достатачно да си помислим, че може те да са бъдещите шампиони ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-удачно е обаче да се каже не "Франция", а "сборен отбор на бившите френски колонии" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Ще можеш ли да дадеш данни досегашните реззултати на Италия и Франция. Срещу кого са играли и какви са им резултатите. За тези, който не гледат мачове да направят една груба преценка спрямо постигнатото до тук ;)

П.С.

Преместих темата от Разни в Спорт.  :vertag:

Ами малак проблем и аз не съм много навътре в нещата . Но в страниците на двата отбора сиг. има някаква информация

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
те разчитат на симулации и изпросване на несъществуващи фалове и дузпи, съмнявам се номера им да мине и на самия финал.

Хаха . Еми и те са ни братя по кръв италианото , тъйче съвсем нормално ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Прав си. Та повечето френски национали не са чисти французи. Повечето от тях са родени извън Франция. Та дори най-големия им футболист-в случая Зидан не е французин по произход. Чистокръвните французи са твърде малко. Това важи и за тяхното първенство.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да, недостойните наследници на римляните станаха най-накрая шампиони, но все пак те са по за предпочитане отколкото натурализираният отбор на французите... :balloons::band::band1::drinks_cheers::drinks_drunk: :drunk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Да, недостойните наследници на римляните станаха най-накрая шампиони, но все пак те са по за предпочитане отколкото натурализираният отбор на французите... :balloons:  :band:  :band1:  :drinks_cheers:  :drinks_drunk:  :drunk:

Голям мръсен номер извъртя Италия на Зидан , тва беше не спортсменско това му беше последният мач в живота.

Садията садията

садията П*Д*Р*С

Аз бях за Италия де , но много ме ядоса садията и оня дето направи гадният номер на Зидан .

П.П. A ти последни римлянино прегледай това

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Прегледах го.... Надявам се някой ден криптите под Света София да бъдат отворени за посещение... Иначе като отворят хотел "Арена" те каня да изпием по едно кафе /бира/ сред руините на римския амфитеатър... :post-70473-1124971712:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Прегледах го.... Надявам се някой ден криптите под Света София да бъдат отворени за посещение... Иначе като отворят хотел "Арена" те каня да изпием по едно кафе /бира/ сред руините на римския амфитеатър... :post-70473-1124971712:

Приемам поканата ,но има вероятност и да не доживеем този момент :laugh: Както се развиват нещата може и да пийнем една бира в Ада . Или да го кажем по твоемо в света на Диспатер ( или Оркус как е по-правилно не знам ,среща се същото и при гръцкият стереотип на Диспатер -Хадес той се среща в разновидности като Плутон и Аид ) .

П.П. Хайде да прекратим разговора че не стига че Спамиме а и Чатиме и нарушаваме две правила , ако искаш прати ЛС за по нататъшни разговори ;)

П.П.П. Какъв римлянин си ти че пиеш кафе бе ? :):P:P

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е сега вече е доволно, за разлика от европейското, след което ги посрещнаха с развалени домати на гарата ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

както може да очаквате -бях за Италия :good: Зидан не може да си позволява такива волности на финален мач.Каквото и да е той има класа и е недопустимо...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
както може да очаквате -бях за Италия  :good:  Зидан не може да си позволява такива волности на финален мач.Каквото и да е той  има класа и е недопустимо...

Ако гледа повторението после не видя ли че италианото го побутваше говорише му нещо поощипа го леко , Италианото го раздразни ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз също бях за Италия, но ме доядя, че не можах да гледам продълженията и дузпите. Трябваше да си лягам, че на следващия денбях на работа. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...