Отиди на
Форум "Наука"

За невярващите


марушка

Recommended Posts

  • Потребител

:post-70473-1124971712: "Както вече ти казах,злото трябва да живее на земята,където е у дома си,защото домът на злото е земята." /"Херметика","Либелий"ІХ/

"Случи се така,че присъщите на материята злини са се смесили в човешкото тяло." /"Херме

тика","Асклепий" ІІІ/

"Душата на детето... е все още силно свързана с душата на Космоса. Но когато тялото наедрее и притегля душата към материалната си маса,поражда забрава и така душата се отделя от

Прекрасното и Доброто и вече не е част от него. "И чрез тази забрава душата става зла."/"Херме

тика","Либелий"Х/

"Разбирам,че по божията милост в мен се съдържа форма,която не е от материя, и аз се освободих от себе си и влязох в безсмъртното тяло."/"Херметика","Либелий"ХІІІ/

"Ти си се пречистил,след като си отстранил земното си обиталище." /"Херметика","Либелий"ХІІІ/

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 51
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

Богданов, искаш ли да туриш ключ тука или аз да го туря?

Хайде за да не се карате аз ще му туря ключа :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...