Отиди на
Форум "Наука"

Компютърни игри...


Recommended Posts

  • Администратор

Като видях темата на Дачо Командирски игри

Нека тази тема да е за всички хора които не използват компютрите си само за интернет, а и за игри.

Какви игри обичате да играете? Кои са те? И всичко свързано с компютърните игри тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Главно стратегии. В момента играя българската игра Knights of Honor (всъщност я превеждам, де), но очаквам и M:TW2. За съжаление, по принцип нямам почти никакво време и възможности за компютърни игри, поне през последната една година...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Преди да започна следването цъках предимно на страгеии, но после като се прибереш и те боли главата от лекциите по математика, физика, електрически и магнитни полета, програмиране и електроника, на които си присъствал от 8:00 до 15:50 или 18:30 и изобщо не ти е до мислене. Пускам си някой шуутър, с много оръжия, муниции, брони, здраве и чудовища по картата и започвам да ги млатя и да "форматирам харда". След като си изкарам яда на чудовищата идва ред на малко астрономия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Играя :

WarHammer 40,000 : Down of War : Winter Asasult

Knights of Honor ( Nike може ли да кажеш нещо повече за твоя превод , Би ли го разпространил и така на татъка )(само българските игри)

WarCraft III : The Frozen Throne

Star Wars : Empire at War

Celtic Kings : The Punic Wars (само бъларските игри)

Glory of the Roman Empire (само българските игри)

Еми май това са :)

EDIT : Линковете които си дал във форума на KNIGHTS OF HONOR не дават директен адрес към преведеният файл .

ОБОЖАВАМ ТАЗИ ИГРА И ЩЕ ТИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО МИ ДАДЕШ ДИРЕКТЕН ЛИНК

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Любимата ми игра е Half Life 2 и с нетърпение очаквам Episode Two

В момента играя Heroes Of Might And Magic V и просто е върха...

Star Craft - тази игра е променила изцяло геимарите...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Любимата ми игра е Half Life 2 и с нетърпение очаквам Episode Two

В момента играя Heroes Of Might And Magic V и просто е върха...

Star Craft - тази игра е променила изцяло геимарите...

Еееееее то аз верно че и HMM5 го играя , просто не съм сложил шорткът на десктопа но иначе го имам на ПЦ-то и си го играя .

СтарКрафт и аз го харесвам ,но от както заиграх WarHammer просто забравих за Blizzard.

Half-Life 2 много ми харесва и ако си фен на такива игри препоръчвам ти да видиш играта Prey това е игра започнала да се създава 1994 и е направена 2006 много ми хареса и мисля че и на теб ще ти :)

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

За жалост нямам много време за игри въпреки, че на харда имам над 10 и согурно няма да игра друга освен както казах не излезе Episode Two на Half Life 2

И забравих да спомена една много известна и хубава игра Gunbound :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Europa Universalis II -перфектна икономическа стратегия,една от най-добрите ,които съм играл.Може да играеш от 1419 г. до 1813 май -последната година не съм много сигурен.

Football Manager 2006 - перфектна и тя.Няма какво да коментирам.Обичаш ли футбола тази игра е задължителна :)

Картаген 1.02 - страхотна българска стратегия!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Играя :

WarHammer 40,000 : Down of War : Winter Asasult

Knights of Honor ( Nike може ли да кажеш нещо повече за твоя превод , Би ли го разпространил и така на татъка )(само българските игри)

WarCraft III : The Frozen Throne

Star Wars : Empire at War

Celtic Kings : The Punic Wars (само бъларските игри)

Glory of the Roman Empire (само българските игри)

Еми май това са  :)

EDIT : Линковете които си дал във форума на KNIGHTS OF HONOR не дават директен адрес към преведеният файл .

ОБОЖАВАМ ТАЗИ ИГРА И ЩЕ ТИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРЕН АКО МИ ДАДЕШ ДИРЕКТЕН ЛИНК

Дачо, линка, който съм дал е към темата, в която съм обяснил как да се инсталира и т.н. Предпочетох да не давам директен линк към архива с превода, защото след известно време най-вероятно ще бъде автоматично изтрит оттам, където съм го качвал. Но все пак: Линк-1 и Линк-2 (файловете са еднакви, но на два различни сайта). Но, както съм казал и в темата там, превода не е завършен - в момента доизкусурявам проблемите с кирилицата (по-точно - гледам къде не я разчита и заменям, за съжаление, с латиница), а дипломатичните съобщения пък изобщо не съм ги пипал - твърде големи са като обем, а сега нямам много време за преводи. Но поне е нещо... И, впрочем, все пак ти препоръчвам да прегледаш тамошната тема!

Между другото, каква е тази Glory of the Roman Empire? На Haemimont Games ли? Не знаех, че е излязла...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Между другото, каква е тази Glory of the Roman Empire? На Haemimont Games ли? Не знаех, че е излязла...

Дам българска игра , City Builder със много лесна кампания и много труден Chalenge Mode . Играта много ми харесва ,но и от нея има какво да се желае :)

А от другата част на троя пост казаваш заменяш със латиница имаш предвит писане така ли :

Ako ima6 predvid tkova pisane kaji .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да, на български, но с латиница, защото някои части (само някои, като заглавия на съобщения, имена на провинции и т.н.) не излизат на кирилица (а като звездички).

А Glory of the Roman Empire ще я потърся. Казваш, че не е зле?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

http://www.silkroadonline.net/

Silk Road Online - това е играта с главно И.

Съчетава елементи от игрите Diablo, Sacred, World of warcraft, Line age.

Всички герои и героини са с дръпнати очи, нещата се случват в ранносредновековен Китай...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

гледам серизоно да не се вманиачавам в игрите защото наближава кандидат-студенски изпити... :)

за разпускане играя Age of Empires 2 The Conquerors в game spy arcade

играех Warcraft 3 TFT

фен съм на стратегийте и рпг :)

и игрите които абсолютно вече съм забравил:диабло,старкрафт,ЦС,симс и тн и тн :)

проблема е че скоро май ще почна WoW :D

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Age of Empires III е много по добра от останалите (Лично мнение)

проблема е че скоро май ще почна WoW :D

Това е една от най-яките правени игри до сега... :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

age3 за мен не е по-добра от двойката

много мудно ми се развива действието в тройката мале докато мина тая първа ера с тия бавни хора и умирам ^^

се пак двойката преди играех доста серизно бях про някога ^^

за WoW някое хубаво сървърче без лаг и с хора да можеш да ми кажеш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
за WoW някое хубаво сървърче без лаг и с хора да можеш да ми кажеш ;)

OOOO НЕДЕЙ

Знаеш ли че 2-ма или 3-ма японци умряха пред ПЦ-то си от джиткане . А на мен освен че са интересни расати ми писна на втория месец ;)

А някой играл ли е Warhamer : Down of War ако не знаете за тази игра мога да ви дам информация . Общо взето прилича на Sta Craft обаче 10-торно по-хубава по-разнообразна и на моменти смешна . Общо взето имаме Undead, Orks , Elfs и Humans най-елементарните раси за една фантастична стратегическа игра . Обаче орките имат кътречници базуки и всякакви подобни , брутални за изребване неща .

Елфите снайпери и древни магийй леко модернизирани , Хората невероятни машини , а Ундеадовете заклинания и демони модернизирани . ОБщо взето WarCraft след 2000 години . Избрана е за най-добрата стратегия за 2004 година . Експанжъна и спечели второ място за 2005 , а сега се очаква трети експанжън . Играта просто е брутална , същевременно НЕВЕРОЯТНО ЗАБАВНА , и страшно интересна .

Ето ви линк към интрото :

Просто велика игра препоръчвам я на всеки .

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
http://www.silkroadonline.net/

Silk Road Online - това е играта с главно И.

Съчетава елементи от игрите Diablo, Sacred, World of warcraft, Line age.

Всички герои и героини са с дръпнати очи, нещата се случват в ранносредновековен Китай...

Вече имам герой 6 лв. ;) Наистина е добра и страшно много прилича на WOW и Gunbound(един световен сървър с няколко вътрешни)

Наистина не е лоша играта, но иска страшно много време, което нямам!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Warhammer е доста впечатяваща игрица, но имах неразрешими проблеми със слагането на пачовете и Winter Assault (аз ли съм неандерталец или...) :post-20645-1121105496:

Падам си главно по стратегии,но от време на време гърмя.

Колкото до WoW, не съм и отделял чак толкова време(много е опасно да не се зарибиш, изяжда ти живота), но като геймплей не ми харесва.

Между другото, Близард крадат почти половината елементи в игрите си от Warhammer-доказан от специалистите факт :P

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Warhammer е доста впечатяваща игрица, но имах неразрешими проблеми със слагането на пачовете и Winter Assault (аз ли съм неандерталец или...)  :post-20645-1121105496: 

Падам си главно по стратегии,но от време на време гърмя.

Колкото до WoW, не съм и отделял чак толкова време(много е опасно да не се зарибиш, изяжда ти живота), но като геймплей не ми харесва.

Между другото, Близард крадат почти половината елементи в игрите си от Warhammer-доказан от специалистите факт  :P

Аз много му се бях ядосал на тъпия пач 1,05 който ти трябва за инстал на експанжъна обаче , седнах успокоих се и направих така :

1. От диска на Warhammer : DoW замених всички файлове който бях заменил със крак .

2. Инсталирах пача

3. Инсталирах Winter Assault

4. Кракнах WA

и работата стана :)

А мен WoW ми писна на втория месец .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Играх, играя и ще продължа да играя STAR CRAFT. Главно харесвам стратегиите, защото те карат по време на игра да мислиш как да действаш когато попаднеш в трудни ситуации . Ставаш по тактичен и умел. И чувството за победа и власт над другия е неописуема. Харесвам също Командос и АОЕ2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 месеца по късно...
  • Потребител

Така, значи аз съм играл какви ли не игри. Но в момента се опитвам да подкарам Guild wars. Единственият ми проблем е че я дръпнах нелегално от нета и сега нямам сериен номер. Ако някой може да ми каже откъде да намеря този прословут сериен номер, който ми е така необходим, моля да заповяда.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Здравейте геймъри.

Отскоро имам комп, преди това ходех в зала, но игри не съм играл. Е пробвах 2-3, там някаква с коли, контра страйк и сан андреас, но бързо се отказвах. Не ми издържаха нервите да ме трепят през 5 секунди. После като си взех комп един приятел ми сложи блъд рейн и сибирия, на тях поиграх малко, но скоро се натъпка вирус и всичко замина при пълния формат. Преди време брата свали червеите, някаква версия от 1994, та играхме на нея, но нещо имаше проблем че като ми се обаждат по скайпа примерно и забива. Та я махнах и нея, прочее стои си в диск.

Иначе имах желание да си изтегля игри но ме възспряха две неща, 1 те са на английски, пък както нищо не разбирам има да скося сума ти нерви докато усетя как се играе. 2 разбрах че игрите трябва да се маунтват, а като прочетох как става това (отваряш компа, изключваш кабелите на сидито и я минаваш през демона) ми стана ясно че тая няма да я бъде. Няма я да си отварям компа заради някаква си игра, ако ще златна да е.

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Едва ли ще стане, но ето ти:

11983 - BDBL6 - C7Q3F - QCF6N - 3B32B

33RCK - R74LJ - C4DLQ - N9F4G - C792C

338B4 - GCHN8 - 1CKQP - R4143 - 21KDR

446NL - 47MGQ - CL64H - CM6L7 - C2MLF

44MQN - L8796 - B2NHM - 3G2BF - JMRNB

77QHN - D4B3M - G2RBN - 3Q97C - 8NDBK

99FR7 - PCG9G - 7MCDR - 3MP32 - GN9PB

99KFG - 94D2P - 7D7C2 - LNC6H - 6FJF8

99FR7-PCG9G-7MCDR-3MP32-GN9PB

44MQN-L8796-B2NHM-3G2BF-JMRNB

338B4-GCHN8-1CKQP-R4143-21KDR

Играта е изцяло за онлайн игра и се играе само с оригинален CD Key в платени сървари...до колкото разбрах още няма безплатни сървари.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...