Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Потребител

Напротив Дорис. Легитимират се. Те заявяват, тоя, тоя и тоя известни хора са гейове, значи от следва, че гейовете са приемливи за обществото, работят за него и са полезни. И като така, ние, малката група гей активисти, които говорим от името на всички хомосексуални (макар че, както казах, и даже Адаша се съгласи, гейовете не са обособена част от обществото, отделно, не е ясно доколко гей обществото у нас е обеденено, и доколко припознава точно тия за свои водачи) поставяме такива и такива условия.

И който не се съгласи, значи се изказва против всички хомосексуални, включително известни и талантливи личности.

Е, аз пък ви показвам, че има и други гейове. Такива като Памела/Мирослав, Азис, Евгени Минчев, Генко Леомани, Ицо Петроф...

Включително и тоя пич е гей. Борейки се за правата на гейовете, вие лигитимиране и него.

И отново никакви факти и аргументи, а само статия за насилник.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Напротив Дорис. Легитимират се. Те заявяват, тоя, тоя и тоя известни

хора са гейове, значи от следва, че гейовете са приемливи за обществото,

работят за него и са полезни....

Има и полезни, има и вредни, добри и лоши, умни и глупави, тънки и дебели, както е при всички хора. Впрочем, това важи и за жените.

Работата е в това, че като настояват за равни права в обществото се получава лек конфликт със самоопределилите се за еталон и елит на това общество.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Адаш не си добре наистина. Няколко пъти съм споменавал, че по стечение на обстоятелствата съм работил именно с гей-обществата, ти може и да не си чувал за тях, като "Джемини" и "Фламинго" това беше 92-ра, 93-та някъде. Познавах всичките им лидери (търгуваха с нас), така че съм най-наясно с тях от всички пишещи (предполагам само) тук. Хора като хора, обикновенни. Като идваха по работа облечени най-нормално, говорещи най-нормално. А ако продължаваш да постваш жълта преса недоказваща нищо ще се принудя в модераторския раздел да поискам съдействието на администрацията и останалите колеги. И не го приемай като някаква заплаха, знаеш че съм го правил и друг път. Но ти вече само с това се занимаваш.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че не са различни хора, ма такива като теб се опитват да ги изкарат различни, като се опитват да им ограничават правата, а в миналото направо гонени, затваряни или направо убивани. Изкарвахте ги болни, изкарвахте ги отклонение, изкарвахте ги какво ли не само с цел да им ограничите, т.е. да не им дадете равни (не по-големи) права. Пропаганда е имало винаги и винаги ще има, по-горе Щурмана (май), обясняваше, колко вредна била пропагандата на гейовете. Да пропагандата е вредна, но само при ограничаване на права става мощно оръжие да пойде на власт някой популист и със забрани, ограничения, посочване на виновни да овладее масата и тотално да 'граничи' другите. Дали националист или комунист, червен кхмер или маоист все тая. Резултата сме го гледали вече. Именно даването на равни права ограничава едноличната и едностранна пропаганда.

В едно общество има приемливи и неприемливи неща. Не е приемливо да изнасилваш примерно, не е и приемливо и мъж да прави секс с друг мъж. Утре тия дето им се изнасилва ще ревнат, че не са с равни права и че били ограничавани. Дай да им разрешим да изнасилват тогава? Не става.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В едно общество има приемливи и неприемливи неща. Не е приемливо да изнасилваш примерно, не е и приемливо и мъж да прави секс с друг мъж. Утре тия дето им се изнасилва ще ревнат, че не са с равни права и че били ограничавани. Дай да им разрешим да изнасилват тогава? Не става.

И как успе да приравниш гейовете със изнасилвачите?

Повечето гейове не пречат никому освен на такива като тебе.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В едно общество има приемливи и неприемливи неща. Не е приемливо да

изнасилваш примерно, не е и приемливо и мъж да прави секс с друг мъж.

Утре тия дето им се изнасилва ще ревнат, че не са с равни права и че

били ограничавани. Дай да им разрешим да изнасилват тогава? Не става.

То си има писани норми кое е приемливо и кое не е. Изнасилването , нацизмът , расизмът, сексизмът, хомофобията са официално неприемливи в нашето общество. Надявам се, не искаш да въвеждаш други норми от общоприетите?

Редактирано от Doris
Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че хомосексуализмът противоречи на основен природен закон - възпроизвеждай се. Дали пък природата ме иска да се отърве от определени гени и по този начин да възпира възпроизводството им, като ги прави обратни?



То си има писани норми кое е приемливо и кое не е. Изнасилването , нацизмът , расизмът, сексизмът, хомофобията са официално неприемливи в нашето общество. Надявам се, не искаш да въвеждаш други норми от общоприетите?


Днешното общество е повлияно от десетилетия изключително агресивна пропаганда. Така, че е доста объркано в това кое е нормално и кое е ненормално.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И как успе да приравниш гейовете със изнасилвачите?

Повечето гейове не пречат никому освен на такива като тебе.

Нищо не приравнявам. Давам пример за неприемливи неща. Да направим референдум, нали сте фенове на народовластието, да бъде позволен или забранен хомосексуализмът? Каквото каже демоса - това е. Надали ще искате, страх ви е, че все още българина е що годе нормален.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Адаш, в едно общество задължително следва да има норми. Тези норми следва да са образец към който всеки един от обществото следва да се стреми. Останалото са отклонения. Част от тях приемливи (като хомосексуализма), други неприемливи (като изнасилванията).

Като искат да спят с мъже, да го правят, но да не го пропагандират като нормално.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В едно общество има приемливи и неприемливи неща. Не е приемливо да изнасилваш примерно, не е и приемливо и мъж да прави секс с друг мъж. Утре тия дето им се изнасилва ще ревнат, че не са с равни права и че били ограничавани. Дай да им разрешим да изнасилват тогава? Не става.

Идиотски доводи пак! Що ли се занимавам с теб, а не искам отстраняването ти на базата на:

2. Да не регистрира повече от един ник във форума на БГ Наука. Последното ще се счита за опит за заблуждаване/измама на други потребители на форума.

Поне на това, ако се поразровя, мога и друго да намеря.

Щото все пак съм либерал

Link to comment
Share on other sites

Както писах и в една друга тема - ние сме хора, а не животни. За това се ръководим не от биологични, а от обществени норми.

И от кога са тия обществени норми? Защото ако погледнем няколко хиляди години назад, ще видим, че хомосексуализмът е бил стремително отхвърлян. Едва от няколко десетилетия чрез пропаганда ни се налага, че това поведение било съвсем нормално и трябвало да го приемаме. Не, не е нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нищо не приравнявам. Давам пример за неприемливи неща. Да направим референдум, нали сте фенове на народовластието, да бъде позволен или забранен хомосексуализмът? Каквото каже демоса - това е. Надали ще искате, страх ви е, че все още българина е що годе нормален.

Как да не приравняваш, я виж!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

В едно общество има приемливи и неприемливи неща. Не е приемливо да

изнасилваш примерно, не е и приемливо и мъж да прави секс с друг мъж.

Утре тия дето им се изнасилва ще ревнат, че не са с равни права и че

били ограничавани. Дай да им разрешим да изнасилват тогава? Не става.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Приравняваш престъпници със една социална група от хора които в голямата си част не правят лошо.

Директно в поста си казваш, че не е приемлив хомосексуалният секс и го сравняваш със изнасилването. Ок, за теб не е приемлив ама не съм видял да ти пречи секса между гейове, не са почнали да го правят на обществени места или масово да изнасилват.

Междудругото кога на теб гейове са ти пречели? Дай поне 3 случая когато хомосексуалисти със зъл умисъл са ти направили зло.

Въобще познаваш ли хомосексуалисти, щото съм сигурен, че ако ги видиш на улицата няма да разпознаеш, че са такива.

Редактирано от Mr.Shades
Link to comment
Share on other sites

Идиотски доводи пак! Що ли се занимавам с теб, а не искам отстраняването ти на базата на:

2. Да не регистрира повече от един ник във форума на БГ Наука. Последното ще се счита за опит за заблуждаване/измама на други потребители на форума.

Поне на това, ако се поразровя, мога и друго да намеря.

Щото все пак съм либерал

Стар ник ли имам? Ако имам значи не съм влизал дълго време с него и съм забравил, че вече съм регистриран във форума, затова съм си направил нов. Моля стария ми ник да бъде изтрит.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И от кога са тия обществени норми? Защото ако погледнем няколко хиляди години назад, ще видим, че хомосексуализмът е бил стремително отхвърлян. Едва от няколко десетилетия чрез пропаганда ни се налага, че това поведение било съвсем нормално и трябвало да го приемаме. Не, не е нормално.

Не е важно от кога са, важното е, че сега са валидни. Нормалното е това, което отговаря на тях, а не това, което на теб ти харесва.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нас ли питаш? Е те това вече е смешно....аз те наричах от както разбрахме Щурмане, нищо не писа, сега се правиш на две и полувина. Това вече е .....наглост!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да не говорим, че хомосексуализмът противоречи на основен природен закон - възпроизвеждай се.

Това че не могат да се възпроизвеждат е единственото им положително качество и слава богу че го имат :happy:

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Значи Батбаян тук е прав. Живеем в демокрация, което значи власт на мнозинството. Какво правиме когато мнозинството иска смъртно наказание? Казваме, че така не може. Какво правиме, когато на мнозинството му е все тая за членството в Европейския съюз? Казваме, че са глупави и не могат да преценят. Какво става, когато мнозинството е за разрешаване на тютюнопушенето? Ми не може. Какво ще кажем, ако мнозинството смята за неприемливо пропагандирането на хомосексуализма? Ми не го слушаме.

Дайте да се разберем, в демокрация ли живеем или в тоталитаризъм?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Дорис, въпрос специално към теб. Какво става, ако мнозинството не желае да равенство? Нека навлезем в дебрите на фантастиката и смукането от пръсти (там доказателства не са нужни Адаш) и си представим референдум, на който мнозинството гласува примерно за криминализиране на хомосексуализма, или за инкриминиране на педофилията. Какво правиме тогава като либерали? Обясняваме, че хората са прости не разбират, поставяйки под въпрос демокрацията, или приемаме решението на народа колкото и то да не ни харесва?

Link to comment
Share on other sites

Как да не приравняваш, я виж!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

В едно общество има приемливи и неприемливи неща. Не е приемливо да

изнасилваш примерно, не е и приемливо и мъж да прави секс с друг мъж.

Утре тия дето им се изнасилва ще ревнат, че не са с равни права и че

били ограничавани. Дай да им разрешим да изнасилват тогава? Не става.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Приравняваш престъпници със една социална група от хора които в голямата си част не правят лошо.

Директно в поста си казваш, че не е приемлив хомосексуалният секс и го сравняваш със изнасилването. Ок, за теб не е приемлив ама не съм видял да ти пречи секса между гейове, не са почнали да го правят на обществени места или масово да изнасилват.

Междудругото кога на теб гейове са ти пречели? Дай поне 3 случая когато хомосексуалисти със зъл умисъл са ти направили зло.

Въобще познаваш ли хомосексуалисти, щото съм сигурен, че ако ги видиш на улицата няма да разпознаеш, че са такива.

В нашия град гейове почти няма, въпреки бомбастичните твърдения, че всеки десети е обратен. Иначе се познават от далече. Държат се не като мъже, а като жени. Аа, сега се сетих, имах един учил по химия, които разправяха, че бил гей. В училище гледаше, явно, да се прикрива, но често чупеше китки точно като жена. Може да е би.

Имам против явните гейове, на които поведението е неприемливо и неприятно. Също така сме в демографска криза и хомосексуализмът спомага за задълбочаването й. А това което най ме вбесява е когато някой стар гей зариби младо момче, което не е наясно със сексуалните взаимоотношения още, в мрежите на хомосексуализма. Това е най-отвратителното нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да не говорим, че хомосексуализмът противоречи на основен природен закон - възпроизвеждай се. Дали пък природата ме иска да се отърве от определени гени и по този начин да възпира възпроизводството им, като ги прави обратни?

Да не забравяме, че хомосексуалните хора са деца на хетеросексуални хора (поне в повечето случаи).

Link to comment
Share on other sites

Не е важно от кога са, важното е, че сега са валидни. Нормалното е това, което отговаря на тях, а не това, което на теб ти харесва.

Това, че нещо е прието за норма в момента, в никакъв случай не означава, че е правилно или пък че за в бъдеще ще продължи да бъде възприемано по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ок Дорис, лъжа се. Нека е така. Защо в демократичните страни не се прави референдум? Примерно, в Норвегия имаше референдум за членство в ЕС и народа каза че не иска там. Нас питаха ли ни? Във Франция имаше ли референдум когато разрешиха гей браковете?

Какво иска народа трябва да каже той, не аз, или ти. Но нещо референдуми особено няма...

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че хомосексуалните хора са деца на хетеросексуални хора (поне в повечето случаи).

Това е велик довод, сигурно си горд, че си го измислил? Сарказма на страна, но е нормално това да е така, все пак хетеросексуалните двойки са много повече от хомосексуалните. Но аз твърдя, че един много по-голям процент от децата на хомосексуалните двойки, в сравнение с процента на деца от хетеросексуални, ще станат и те хомосексуални, когато пораснат. Защо? Ами просто защото са отгледани в среда, в която естественото е да имаш двама родители от един и същи пол. Това се загнездва в мозъка на детето и то приема това за нормално. Към това като прибавим пропагандата от страна на родителите как хомосексуализмът бил нещо нормално и шанса децата на хомосексуални двойки да станат и те хомосексуалисти се покачва стократно.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...