Отиди на
Форум "Наука"

Как се усеща светоусещането на човек по снимка


Recommended Posts

  • Потребител

Как се усеща светоусещането на човек по снимка? Някой може ли да ми каже. Пиша темата тук защото светоусещането на човек се отнася към психологията.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

"Усещането" по снимка е извън психологията. Други неща има намесени.

Добре, значи е в сферата на екстрасенс.

Добре , как тогава екстрасенсите виждат душата по снимка.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да ама не е научно доказано.

Няма и да се докаже при съвременната парадигма. (щото ще трябва тотално преосмисляне на религия и наука)

Така че всичко отива в девета глуха(от научна гл.т.).

Не те разбрах. Моята психоложка много добре позна светоусещането на различни хора по снимка. Показах и доста снимки на мои познати, родни и т.н. На едно момиче и бяха затворени очите и тя каза е как да я видя, в очите се вижда душата.

Душата в очите ли е или някъде на небето.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не е само твоята психоложка. Въпроса е, че това не може да се докаже обективно, научно.

Дон Хуан добре описва възможностите на очите.

Има много писано, просто не е научно.

Ми аз като се досетя за това се сещам за магиосници.

Колко време отнема да се научи човек да вижда светоусещането на човек по снимка. Има ли техники.

И след като се научи може ли да вижда светоусещането и на хората от телевизията или там качеството е друго и не могат да се усетят енергийте им.

Моята психоложка бая неща казва по светоусещането по снимка.

Редактирано от Bai Mangal
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Има техники. Но не всеки може да ги постигне. Ще трябва да намесим и заложби и прераждания и става сложно и ненаучно.

Пък и защо ти е да усещаш чуждите светоусещания...

Ми нз, ще ме изкефи да видя какви са по характер приятелите ми от фейсбуук. Е, разбира се аз ги познавам достатъчно добре,но едно по дълбоко изследване не пречи все пак... :post-20645-1121105496: :post-20645-1121105496: :post-20645-1121105496:

Човешката психика е нещо много сложно.

А иначе как така през очите се вижда душата. Не мога да го схвана това. Учените все още не са доказали съществуването на душата, пък някаква психоложка дето е много религиозна ще ми твърди това. Днеска и гледах снимките у фейсбуук - навсякъде икони, даже и си е сложила кръстче. :dry: Явно наистина има замесени висши демонични сили.Такива неща не се дават на всеки, освен на дявола

Редактирано от Bai Mangal
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Има техники. Но не всеки може да ги постигне. Ще трябва да намесим и заложби и прераждания и става сложно и ненаучно.

Пък и защо ти е да усещаш чуждите светоусещания...

За кеф....

abdc40e033.jpg

Редактирано от Bai Mangal
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По твоята логика, Христос трябва да е самия дявол :)

Хубаво си прочел Кастанеда. Той казва много, ако успяваш да отделиш зърното от плявата.

Предполагам трилогията на Робърт Монро "Пътуване извън тялото" ще ти е интересна. Да започнем от там.

Христо виждал ли е през очите или само е можел да левитира, да изцелява болните, да възкресява мъртвите, да прави чудеса. Съмнявам се да се е месил в чуждото светоусещане.

А иначе как така през очите се вижда душата. Не мога да го схвана това. Учените все още не са доказали съществуването на душата, пък някаква психоложка дето е много религиозна ще ми твърди това. Днеска и гледах снимките у фейсбуук - навсякъде икони, даже и си е сложила кръстче. Явно наистина има замесени висши демонични сили.Такива неща не се дават на всеки, освен на дявола .

Какво мислиш за многото икони в стаята на психоложката ми която може да вижда светоусещането на човек по снимка.Много е набожна. Даже е вярва в кармата. :smokeing: :smokeing: :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Душата според редица религиозни, философски и фолклорни традиции е нематериална част (есенция) на човешкия индивид. Понякога понятието душа може да обхваща всички живи същества, а също и определени ритуални предмети или местности. Концепцията душа е културно специфична и значението ѝ варира сред различните общности и традиции в определени времеви периоди от съществуването им. Често душата е свързвана, понякога дори и като синоним, с Дух, Съзнание, Разум, Мисъл и Слово.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Бел. мод.

И тази тема е напълно безмислена. Мирише на "кинезитерапия по снимка" и други такива алабализми. Преди да се пускат теми тук, трябва да се прочетат правилата на форума. Те започват с нещо като манифест на старомодния позитивизъм. Псевдонауките нямат място при нас. При трета глупост ще последват други мерки.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...