Отиди на
Форум "Наука"

Да внимаваме


КГ125

Recommended Posts

  • Глобален Модератор

с оръжието!

http://www.youtube.com/watch?v=vexEwZKlDdg&feature=related

Па и с това кого правим войник:

те

На първия клип има, освен инциденти, и нещо, което само пълен идиот може да направи - стрелба по човек с Калашник с идеята да мине покрай него куршума или пък това да накараш войници в строй да правят хватки, които да вклюват изстрели... Това е дело на болен мозък. Да ги покаже какви са майстори...

Този, на който хвръкна шапката живее втори живот, макар да съм сигурен, че изстрелите са халосни. Само газовете отблизо какво могат да направят. :whistling:

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Невероятни идиоти

Между другото гледах /пак някъде из тюбето/ тренировки на руския СПЕЦНАЗ, те ги вършат такива - тренират хватки със заредени оръжия...

Редактирано от Joro-01
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... стрелба по човек с Калашник с идеята да мине покрай него куршума...

Мисля че в случая искаше да изпробва здравината на бронежилетката, ама взе че по ръката го перна .

Освен това много трябва да се внимава със скритите камери, че не се знае кога ще попаднат на някой въоръжен - случая в края на клипа :crazy_pilot: - стига да не е бутафория

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е още по-зле! Това да стреля по жив човек с калашник, бил онзи с жилетка или с каквото и да било... Впрочем Калашника дали е истински, да не е някоя травматика?

ПП

Това с пощенската кутия май нагласено ми се видя или патлака и той да е бил я газов?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Мисля че в случая искаше да изпробва здравината на бронежилетката, ама взе че по ръката го перна .

Освен това много трябва да се внимава със скритите камери, че не се знае кога ще попаднат на някой въоръжен - случая в края на клипа :crazy_pilot: - стига да не е бутафория

Бронежилетка срещу калашников? И то от упор? Нереално ми звучи като знам какви железни/стоманени профили пробива. По-добре е куршумът да мине през тялото без да закачи нещо важно /де тоз късмет/, отколкото по някакъв начин да се спре и да си отдаде цялата енергия.

Редактирано от Joro-01
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...