Отиди на
Форум "Наука"

Велики български канове


Frujin Assen

Recommended Posts

  • Потребител

я пусни мухата в някой автохтонен форум и псевдолингвистите там веднага ще подемат инициативата. :crazy_pilot::biggrin:

Предпочитам да се въздържа, защото човек с каквито се събира, такъв става :bigwink:

П.П. И такива форуми ли имало? :Oo::doh:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 месеца по късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Йончев тъдявашните автохтонисти не може да пребори пък вий и втори фронт отваряте. Няма справедливост на тоя свят.

Редактирано от boilad
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Йончев тъдявашните автохтонисти не може да пребори пък вий и втори фронт отваряте. Няма справедливост на тоя свят.

Да... Наш Фружин има едни таквизи ... извънредни убеждения. :crazy:

Но иначе си е много готин. :grin::good:

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ти внимавай Йончев, щото... от същия автор

Внимавайте как говорите за мен и моето Паравоенно Формирование да
не го сполети някой от вас Съдбата на Малките Руски Славянски Беслански
Копелета.

Ако сте Българи Арици Потомци на Рода Дуло Действайте, а не си чешете
само езиците в този форум и не си Барайте Рязаните Патки ако въобще
имате такива. Аз съм Българин наследник на Императорския Род ДУЛО. Във
вените ми тече Хуно-Българската кръв на:

Кан Атила-Баща на Кан Ирник,
Дядо на Кан Масгут,
Пра дядо на Кан Реан,
Пра пра дядо на Кан Боян,
Пра пра пра дядо на Кан Аскал,
Пра пра пра пра дядо на Кан Албури бащата на Кан Кубрат
Пра пра пра пра пра дядо на Кан Кубрат бащата на Кан Аспарух
Цялата земя от Москва до Казахстан,от Киев до Атина и от Солун до Будапеща е Българска.
Ние Наследниците на Императорския род ДУЛО ще прочистим Земите Български Арийски от:
Славянската, Турската,Чифутската и Римо-католическата Сган.
ЕДИН КАН--ЕДИН БОГ--ЕДИН НАРОД---БЪЛГАРИ

Същия автор в нАучен спор, доказва своята правота с железни (в буквалния смисъл) аргументи.

Ама хайде покажи се бе маймуно, нека да видя кои си бе? от къде си
бе? шизофреник смотан. Ще те обиждам колкото си искам бе лайно такова,
изсрано от комунистически задник. На такива като теб само куршум ги
оправя нищо друго. Леле колко пердах ще отнесеш, засекали те някаде
обещавам ти го. Обичам самоуверените хора, но мразя празноглавите нагли
високомерни отрепки като теб, нещастник жалък. Абе няма ли някои да
разкара този сопол мазен от тука бе???

Между другото, този гений на историческата наука в момента е в затвора, където се лекува. Лошото е, че в интернет продължават да излизат негови творби. Това значи, че за съжаление лечението не дава резултати, а той има достъп до интернет.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=1269649

Редактирано от Frujin Assen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
И като приститигнахме в Онгъла, заварихме тия хипари — славяните.
Гадно племе! По цел ден киснеха в езерата и блатата и пушеха със сламки опиум под водата. Вреден навик, въз основа на който по-късно създадох наргилето. Но требваше по некъв начин да слея прабългарите и славяните в едно мощно племе, способно6но да гласува и да плаща данъци. Ама не на Константинополска голяма византийска община, а на... мене. Нещо, което не се хареса на ромеите. И започна битката при Ахелой. Верно – три века по-късно, но в ония времена времето летеше като магнит.
Ето как се разви битката. Славяните се гмурнаха по блатата и езерата да пушат крек и да пеят песни на „Бийтълс”. А прабългарите препускаха като улави индианци напред-назад, щото им бех разказал за Винету и Гойко Митич и се беха,малко превъзбудили. Ромеите обаче беха много по-организирани.
Те изпратиха 70 хиляди воини в плътни кохорти. Аз излезнах сам срещу тях в пълно бойно снаряжение. И те се разбягаха. Викам си: „Хане, Батбойкане, така битка нема да стане, добитъкът се стреска.” Затова се съблякох чисто гол, завързах и краката и ръцете и отново излезнах на бойното поле. Тогава ромеите леко живнаха и минаха в плахо настъпление. Един метър за три часа. Без да искам, кихнах и те пак се разбягаха. Значи това — византиецът — е много бъзлива гад. Само да замахнеш — и цела година не можеш да го намериш да му се извиниш.
И така след десетки дръзки набези, флангови маньоври и плахи опити да ме обградят, както съм чисто гол и завързан, битката приключи с пълен разгром за Византия. Ромеите измряха от старост, а мене ме ухапа един комар, който, като разбра какво е направил, го втресе маларията и умре като куче.
Затова в учебниците по история пише, че до ден днешен край река Ахелой се белеят костите на византийците, жертви на собственото си пенсионно осигуряване.
Из фундаменталния труд "Аз, Бойко" от сценаристите на "Шоуто на Слави".
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...