Отиди на
Форум "Наука"

Съхранение при - 20 градуса!?


Emil z Lonneberg

Recommended Posts

  • Потребител

Според мен защото един от начините за постигане на но фрост е с периодично подгряване. За да се изключи подобновлияние на температурата. Течението няма за какво да пречи, освен че изсушава, защото веществото ви следвало да се държи затворено. без течение при подобни температури е сухо

Напротив, почвам да си мисля, че именно трябва да се избегне изсушаването, но си прав, че ако в-вото е затворено, т.е. херметизирано...не би трябвало това да е проблем?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Засега имаме два варианта:

1. Пиша любовно писмо на фирмата-производител на лепилото да ги питам за съхранение в хладилник при -80 градуса.

2. Да проверя Либхер какво казват за хладилниците си и може ли да се изключи функцията но фрост на някой от хладилниците, дори и техник да дойде и да го направи.

Май това е?

Ми що, не са лоши вариантите. Вероятността да не може при -80 и да не става махането на но фроста (едновременно) е едва 25%;).

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...