Защо грамотността е толкова важна?
Важно ли е да си грамотен?
11 потребители са гласували
-
1. Важно ли е да си грамотен?
-
Да, това е белег за културата на всеки човек.4
-
Да, правилата трябва да се владеят и да се спазват.1
-
Да, за да няма недоразумения при общуване.1
-
Да, за някои професии (учител, преподавател, журналист, редактор, коректор, преводач и др.).0
-
Не. Не всички граматически правила могат да бъдат разбрани, научени и запомнени.0
-
Не, вече има компютърни програми за корекция на правописа (spell checking).0
-
Не във всички ситуации.2
-
Не, вече няма значение.0
-
Друго. (Моля, уточнете в коментар!)3
-
- ВЛЕЗ или се РЕГИСТРИРАЙ за да гласуваш в анкетата.
-
Последна активност
-
Руско-украинската война 2022-2026 година. 1 2 3 4 7
От Р. Теодосиев, in Руско-украинската война 2022 година.
- 170 мнения
- 6279 прегледa
-
За Исторически парк, Величие и начина на водене на бизнес и политика в периферията
От makebulgar, in Клуб "Политика"
- 6 мнения
- 157 прегледa
-
- 53 мнения
- 1598 прегледa
-
- 420 мнения
- 9971 прегледa
-
- 628 мнения
- 37218 прегледa
-
-
Последно разглеждащи 0 Потребители
- No registered users viewing this page.

Препръчано мнение
Напиши мнение
Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.