Отиди на
Форум "Наука"

Агресията при децата!


Sham

Recommended Posts

  • Потребители
Газов пистолет за бойни патрони няма, ако това може да те успокои. Басни. В най - добрия случай газовият може да "изплюе" няколко бойни патрона, но не истински изстрел, и после да спре да стреля.
Газов пистолет може да се преправи да стреля и с бойни патрони. Дали е преправен може да се разбере като се види дали му е снет ограничителя в цевта. Не че като се преправи става най-добрия пищов в света, ама за някоя беля върши работа.

А иначе в училищата винаги си е имало изблици на палавост. Аз като бях ученик да речем беше хит да се палят дневниците в учителската стая. При първото голямо палене нашия клас извади лош късмет - някой беше взел нашия дневник точно тази вечер и на другия ден само нашия не беше изгорял. После учитилите захитряха и си направиха тефтерчета в които записваха оценките, тъй че отпадна ефекта от палене на дневници. Та разни истории от рода на намазване на учителкия стол с лепило ... много - дори в доброто старо време ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 52
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Газов пистолет може да се преправи да стреля и с бойни патрони. Дали е преправен може да се разбере като се види дали му е снет ограничителя в цевта. Не че като се преправи става най-добрия пищов в света, ама за някоя беля върши работа.

А иначе в училищата винаги си е имало изблици на палавост. Аз като бях ученик да речем беше хит да се палят дневниците в учителската стая. При първото голямо палене нашия клас извади лош късмет - някой беше взел нашия дневник точно тази вечер и на другия ден само нашия не беше изгорял. После учитилите захитряха и си направиха тефтерчета в които записваха оценките, тъй че отпадна ефекта от палене на дневници. Та разни истории от рода на намазване на учителкия стол с лепило ... много - дори в доброто старо време ;)

Не ми се спори на тази тема. Кой модел и как да се преправи? И какво значи "да му се снеме" излетият в цевта ограничител? А резба откъде ще вземе? С какъв калибър ще стреля?

То бела и с една сопа може да се направи, че и даже с бутане или шут, ама искрено се съмнявам ученик да има познанията, връзките и възможностите да преправя газов пистолет на боен, че и за какво, като много по - лесно да се сдобие с боен.... Без да говорим, че моделите, които биха имали шанс да се преправят, са ужасно малко и се намират много по - трудно от боен пистолет.

Иначе като отидеш в ловно рибарския и питаш шефа: "Шефе, тоз газовия става ли за боен?" - той в 90% от случаите ще ти отговори: "Става!". Вероятно за това иде реч, пък и за какво му е на ученик да идва с газов на училище? За самоотбрана?

Аз ще отговоря: за гъзария, да изглежда мъжкар.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Извинявам се на всички, не съм чел темата, постовете са много дълги (прегледах ги на бързо) и много интересни.

Но темата с насилието в училищата ми се струва пресилена. Как така изведнъж буквално за седмица се появи този термин "насилие сред малолетните"?Не знам как е при вас, но в моето даскало всеки час беше абсолютна гавра, нямаше и ден през който да не пострада я столче, я дъската я нещо друго. Така е било и с предишните випуски, просто ние бяхме достатъчно умни да не си пускаме простотиите по нета.

Я ми кажете, като излезете в квартала на по бира дали не достига до вас поредната новина, че един кой си бил пребит "Щото се прави на отворен"?

Кой е виновен?

Родителите, щото бачкат?

Не знам дали детето може да се топли на майчина обич или да се храни с уважение към бащата?

Училището?

Учителите ако искаха да са пъдари, щяха да си ходят на село, ем по- спокойно, ем и въздухът чист.

Медиите?

Те търсят сензации и за това се захващат за темата с насилието. Така беше с боклука, така беше с птичия грип, така беше с оная турска партия, така беше и с АТАКА, същото и с болните от рак, с лекарствата с парното, водата...

А? Кой е виновен сега?

Просто положението ни е такова, не се бойте, скоро влизаме в Европа, от там ще дойдат много нови теми за новинарите и насилието сред малолетните ще се върне в "норма".

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...