Отиди на
Форум "Наука"

Отворен клуб  ·  28 потребители

Пътуване

Пътуване по време на пандемия


Recommended Posts

  • Администратор

Нещата отново отиват към затваряне на граници, отменяме на полети и въобще трудно предвижване и трудни пътувания.

Лично аз имах доста планове за тази година, които не се случиха, отмених пътувания, самолетни билети и нощувки. Но пък пообиколих малко България и видях неща, които до момента не бях виждал по нашите ширини :)

Пътувахте ли някъде през тази година?

Какви препятствия срещнахте и струваше ли си?

Какви са ви плановете?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 месеца по късно...
  • Администратор

Нека в тази тема да събираме информация за различни дестинации и как се пътува на там.

 

Аз вчера се прибрах от Египет.

Изискват PCR тест при влизане изкаран до 72 часа от влизането в държвата. Там се носи маска само при чек пойтове, където се влиза с проверка на багаж. По улиците хората ходят без маски, в хотелите на някои места също се иска носене на маска. Като цяло изглеждаше доста добре положението. При влизане в България имахме организиран транспорт на близо 100 човека в лаборатория и си направихме антигенен тест, който до час и нещо излезе отрицателен. Изпращаме го към РЗИ и всичко е точно.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...