Отиди на
Форум "Наука"

Тайните послания на водата


Recommended Posts

  • Потребители

Това четиво е интригуващо и увлекателно написано. Освен това ако все пак предубедеността ни попречи да се доверим на написаното, то снимките на ледени кристали са прекрасни. Водата е източник на живот. А нашия свят е свързан с информацията.., което е факт..Какво пък...защо водата да не съхранява информация за емоциите ни, творенията и прочие.. :post-20645-1121105496:

Приятно четене(гледане)!!! :animatedwink:emoto.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

За пръв път срещнах това във форума „What The Bleep Do We Know” и ми направи много голямо впечатление. След това се поразтъшувах из интернет и разгледах доста кристали…, но да си кажа честно вярвам в това…вярвам, че водата се трансформира в тези форми при различни фази…

Сещам се за един друг пример от този сорт…правен бил експеримент в Япония. На една купичка ориз и говорили само хубави неща и й се вричали в любов, а на друга купичка в друга стая й говорили само лоши неща и я обиждали. След определено време суровия ориз на кого говорили хубави неща ставал за ядене…бил дори много хубав…, а на другия…станал толкова черен и развален, че най-вероятна бил отровен…

Това мисля го гледах някъде…, но в момента не се сещам, но ето още един пример за това…

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
За пръв път срещнах това във форума „What The Bleep Do We Know” и ми направи много голямо впечатление. След това се поразтъшувах из интернет и разгледах доста кристали…, но да си кажа честно вярвам в това…вярвам, че водата се трансформира в тези форми при различни фази…

Сещам се за един друг пример от този сорт…правен бил експеримент в Япония. На една купичка ориз и говорили само хубави неща и й се вричали в любов, а на друга купичка в друга стая й говорили само лоши неща и я обиждали. След определено време суровия ориз на кого говорили хубави неща ставал за ядене…бил дори много хубав…, а на другия…станал толкова черен и развален, че най-вероятна бил отровен…

Това мисля го гледах някъде…, но в момента не се сещам, но ето още един пример за това…

Гледай и втората част:

What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

О гледах я...и останах много доволен от филмчето...има казани истина там...най-малкото което е, че ти показват...избора!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole
аз не съм гледала втората част! Откъде мога да си го изтегля. Първия филм ми го дадоха на диск.
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
аз не съм гледала втората част! Откъде мога да си го изтегля. Първия филм ми го дадоха на диск.
Естествено от http://kolibka.com/ :smokeing:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Потребител

И аз наскоро го гледах този филм и ми хареса, стана ми доста интересно. Аз по принцип вярвам в такива неща, въпреки че е малко странно, но щом са правени експерименти.. явно няма какво да се оспорва

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...