Забелязахме, че използвате Ad Blocker

Разбираме желанието ви за по-добро потребителско изживяване, но рекламите помагат за поддържането на форума.

Имате два варианта:
1. Регистрирайте се безплатно и разглеждайте форума без реклами
2. Изключете Ad Blocker-а за този сайт:
    • Кликнете върху иконата на Ad Blocker в браузъра
    • Изберете "Pause" или "Disable" за този сайт

Регистрирайте се или обновете страницата след изключване на Ad Blocker

Отиди на
Форум "Наука"

Световно първенство по футбол 2026 в Мексико, САЩ и Канада


Препръчано мнение

  • Потребител
Публикувано (edited)
Преди 10 часа, Warlord said:

И през романтичните времена на футбола (отпреди 70-те г.) доста са пушели, включително дори някои от бразилците.

Йохан Кройф - пуши от дете по две-четири кутии на ден. Не ми е ясно дори как е имал спортна кариера. Но времената са били други... 

Редактирано от Amazonski
  • Мнения 54
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Публикувано (edited)

Норвежци (да се гледа със звук) 

https://www.reddit.com/r/oddlysatisfying/s/1xnk69pnF7

 

Вземи ме лодкарю в своята ладия лека!

Редактирано от Amazonski
  • Потребител
Публикувано

Аз нещо не разбирам логиката на групите на това световно. Излизат първите два отбора, това ясно. Обаче излизат и цели 8 от най-добрите заели трето място. Това значи че при повечето групи (8 от 12) от групата отпада само един отбор. Това не изтощава ли излишно играчите? Звучи като излишно разводняване и количество за сметка на качеството. Ясно че водачите на групи с по две победи, третият мач ще си "починат" като изкарат резервите, обаче всички останали? И след това двата отбора достигнали финала, ще трябва да извъртят още по 5 мача. На стадиона ще трябва да има в готовност екипи за реанимация...

Освен това мисля, че с рунд от 32, се вкарва много случаен елемент при елиминациите, в сравнение с 16-сетина финали.  Каква е причината да не направят от групите да излиза автоматично само първенеца, и 4 от вторите места с най-много точки? 

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Вашето предишно съдържание е възстановено.   Изчистване на редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...
×

Подкрепи форума!

Дори малко дарение от 5-10 лева от всеки, който намира форума за полезен, би направило огромна разлика. Това не е просто финансова подкрепа - това е вашият начин да кажете "Да, този форум е важен за мен и искам да продължи да съществува". Заедно можем да осигурим бъдещето на това специално място за споделяне на научни знания и идеи.