gmladenov
Потребител-
Брой отговори
10801 -
Регистрация
-
Последен вход
-
Days Won
61
Content Type
Профили
Форуми
Библиотека
Articles
Блогове
ВСИЧКО ПУБЛИКУВАНО ОТ gmladenov
-
Нещо си недопрочел или недоразбрал. Дресировката я преодолях когато вместо да чета руска пропаганда, се вгледах и с очите си видях какви ги върши Русия. "Не ме гледай какво правя, а ме слушай какво говоря" ... казал Демагогът. Закостенялите русороби-сектанти няма как да видят какви ги върши Русия, защото те са дресирани само да слушкат (и да се кланят).
-
Как да не е вярно! Освен че ни вкарват графенови частици, ваксините ни вкарват и наноботи, които могат да бъдат програмирани да ни убият когато е необходимо. Ето материали по въпроса: Смъртта_може_да_почака_(филм)
- 8 мнения
-
- 2
-
-
-
В Китай не е ли ясно какво ще стане. Си Дзинпин ще бъде преизбран, а и той много насериозно се е взел като велик държавник/император и иска да наложи китайско надмощие над света.
- 1602 мнения
-
Нищо не проектирам. Просто се чудя какво очакват хората от напъните на Путин. Той си е втълпил, че Русия трябва отново да е световна супер-сила, каквато беше СССР на времето. Проблемът е, че по демография и икономика Русия е съпоставима с Мексико. Защо тогава да слушаме Русия, а не Мексико? Русия не трябва ли да си знае гьола. Да не говорим пък за това в какво ще се изразява влиянието на Русия на светованата сцена. Ние ще играем по свирката на Русия вместо по свирката на САЩ ли? Така ли си ги представяте нещата вие, които искате многополюсен модел.
-
Ники, вече си казах мнението: търсиш парадокс там, където физиците са си стиснали ръцете, че парадокс няма. Парадоксът на близнаците има консенсусно "решение" и въпреки че то не е никакво решение, има консенус. Значи е безсмислено да се спори. Загубена кауза. Релативистите съвсем явни противоречия не признават, та ще признаят нещо, за което вече има "решение".
