Отиди на
Форум "Наука"

Гейовете в армията


Frujin Assen

Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Гейовете нямат място в Българската армия !

Няма начин, батка. Дискриминационно е се гони човек само заради сексуалната му ориентация. :bigwink:

Па в края на краищата важното е да стреляш с пушката, а не само да я държиш. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

гей, гей, ама накрая се ожени за Хелга:)))

В един много жесток филм от средата на 70-те с любимия ми актьор Джеймс Кобърн, заради едно СУПЕРПЕДЕРАТСКО ИЗПЪЛНЕНИЕ избиха взвода на Corporal Steiner. Филмът както се досещате е този -

Cross of Iron - велик филм .

Накрая содомиста си го получи, както и пишман кандидата за "Железен кръст" - капитан Странски, аристократичното конте ,което не знаеше, как да презареди МП-то . :tooth:

Няма начин, батка. Дискриминационно е се гони човек само заради сексуалната му ориентация. :bigwink:

Па в края на краищата важното е да стреляш с пушката, а не само да я държиш. :laugh:

Аз съм дискриминационен, в противен случай на всяко кръстовище ще трябва да си свалям гащите. :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

***

Аз съм дискриминационен, в противен случай на всяко кръстовище ще трябва да си свалям гащите. :mad:

Аз не съм настроен дискриминационно и в никакъв случай не си свалям каквото и да е по кръстовищата.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз не съм настроен дискриминационно и в никакъв случай не си свалям каквото и да е по кръстовищата.

Дето се вика - дискриминацията е въпрос на вкус:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Чакайте сега вие правите разлика гей-хомосексуалист, като в нашия виц: "Абе тате станах гей...."

В Щатската армия отдавна има закон "Не питай - не казвай" (от времето на Клинтън), т.е. Армията не може да те пита за твоята сексуална ориентация, а и някой да те пита не трябва да му казваш. Така, че тези дето парадират там нямат място. А тези дето парадират тук нЕма да искат. При никакви обстоятелства.

За соц. армията.

И в моята батарея имаше 3 подозрения. И тримата ми бяха приятели ;). Двама софианци и един от Бл-д (където беше полка). Интересното беше, че 4-мата (ние не ....гейове) "номинирахме софиянците, а останалите (всички макета ;)), само съгражданина си. Той със сигурност не е. Впоследствие се установи. Единия софиянец със сигурност беше, ако не тогаз то после, поддържахме връзка до 93-та. А последния не зная, но аз му измислих прякора, тогава на фамилии бяха прякорите, но аз го "кръстих" Фани, от Фани Ардан ;). Даже остриган приличаше поразително на нея. И постоянно се ...умилкваше, а и си се гордееше с прякора, че и офицерите така го наричаха накрая (ефрейтор Фани ;)).

Ама хомосексуални отношения не само не е имало, а и никой не мислеше за такива. А за секуални мислехме (имаше едни шеФства по едно време....ех младост ;)). Абе ще взема да пусна една тема за родната соц. казарма поне админите ще разберат какво са загубили и......какво спечелили ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Гейовете нямат място в Българската армия !

Нашето мило Отечество може и на поразия да дискриминира когато трябва да зачита нечии права, но когато дойде ред за задължения на гражданите - е, те тогава нашата Родина еповече от либерална. И тъй като служенето в армията дължи години беше задължение от което служещите нямаха никаква изгода, то и Родината нямаше нищо против в армията да служат и гейове.

Друг съществен момент е, че идеята да не служат гейове в армията е лишена от всякаква разумна логика. Елитната спартанска армия, както и елитния "Свещетен отряд" на Тива са били точно такива. Същата работа и с еничарския корпус по времето, когато е бил елитна войскова част, а не разпасана команда, която я бива само да спретне някой преврат. Работата е там, че войната поставя армията в положение, при което войниците вършат някои неща, които обичайно в мирно време не вършат - хапват котки и плъхове, пият вода от локвата ... е, като войсковата част е обсадена от де жени. Пък те хормоните си бушуват в главата и развалят дисциплината.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Гейовете са нежелани и в армията и извън нея. Въобще подобни хора създават огромни проблеми! Най-добре военните да ни си слагат беля на главата! И без това обществото ни е пропищяло от гей проблеми.

А жените са друго нещо. В съвременната армия не може без тях.

не съм съгласен с втората част на изказването ти.Жените също нямат място в армията категоричнно.Несъмнено има области,в които са по-добри от мъжете,но това не е войната...

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...