Отиди на
Форум "Наука"

"Сталин! Ура!"


T34

Recommended Posts

  • Потребител

В Индия може да има глад,но не умират милиони.

напротив и никой го не отразява .. за това там в момента има Маоистко възтание ... и ще победят ... рано или късно .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ще победят ама друг път.Индия е една от най-влиятелните вече страни и някакви откачени няма да завземат властта лесно.

нищо незнаеш .. гледай филма дето линкнах .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ще победят ама друг път.Индия е една от най-влиятелните вече страни и някакви откачени няма да завземат властта лесно.

Само така си мислим, остатъци от някогашни идеалистични схващания - Ганди, движението на необвързаните и т.н.т. По принцип кастите си стоят, племенното разделение си е налице, бедността си е всеобхватна.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... ТИ НЯМАШ ЗЕМЯ . ЗЕМЯТА Е НА ВСИЧКИ . КАТО ТВАРДИШ че е твоя ТИ КРАДЕШ ... СЕЛСКИ ТУЗ И КУЛАШКИ СИН ! ЩЕ БЪДЕШ СМАЧКАН ОТ ЖЕЛЕЗНИЯ ЮМРУК НА ТРУДА !

Скъпи другарю Т34,

направо получавам идейно-идеологически оргазъм като слушам такива смислени и правилни слова!!! Точно така, другарю, само бой с крепки манганово-пролетарски юрмуци върху меките фонтанели на всякакви дребно буржоазни и селско-тузарски-кулашки синчета!!! Да живее революцията, другарю, и... международното положение на трудащите се!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само така си мислим, остатъци от някогашни идеалистични схващания - Ганди, движението на необвързаните и т.н.т. По принцип кастите си стоят, племенното разделение си е налице, бедността си е всеобхватна.

Говоря за международно влияние,което си е огромно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Скъпи другарю Т34,

направо получавам идейно-идеологически оргазъм като слушам такива смислени и правилни слова!!! Точно така, другарю, само бой с крепки манганово-пролетарски юрмуци върху меките фонтанели на всякакви дребно буржоазни и селско-тузарски-кулашки синчета!!! Да живее революцията, другарю, и... международното положение на трудащите се!

www.youtube.com/watch?v=nXD019IEdrs

Редактирано от T34
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Време е великата реакцията да разгроми упадъчния пролетариат за пореден път и да започне бруталната експлоатация на трудещите се отново,както е нормално попринцип.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

www.youtube.com/watch?v=nXD019IEdrs

Точно така, другарю - идейно издържано и идеологически правилно!!! Пролетарската революционно-идейна състоятелност ще изличи всякакви Кръпки и ще закърпи международното положение до настъпването на светлото и неизбежно комунистическо-социалистическо-ленинистко-сталинистко бъдеще!!!

Световната пролетарска революция uber Alles!!! Sieg heil световната пролетарска революция, която с чугунената твърдост на съветските танкове ще покаже на загнилия капитализъм и безмислена демокрация как се ковеше стоманата и летяха ескадроните!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Време е великата реакцията да разгроми упадъчния пролетариат за пореден път и да започне бруталната експлоатация на трудещите се отново,както е нормално попринцип.

Чувствам, че това ще ми стане подпис :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Като чуя пролетариат, комунизъм или Сталин и реакционерската ми кръв кипва! :mad: Смърт на комунизма, свобода на народа!!! :)):

Другарю Танк, обяснете ми, моля, защо първото което правят болшевиките като вземат властта в Питер е да забранят...стачките на работниците? Наказанието, естествено е...смърт.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А, де! То той ще ти обясни, но фактът е суперпоказателен. Царската власт никога не е наказвала със смърт за стачки!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да не ти изпуснаха сегментите на дизела, другарю?

просто съм удивен ... от тази небивалица .... "великата реакция " ...

просто забележи как извъртат нещата десните ... те никога са нямали никакви идеи ...

взимат левите идеи и ги обръщат наопаки ... слагат "Национал" пред социализъм ...

и "хуманен " пред капитализъм ... "велика " пред реакция ... и си мислят че голяма идея развиват ... жалки ... дребни ... свити ... купчина алчни еснафи ... или извратени геноцитаджии дето се гордеят с това дето им дадено на готово ... и за което нямат заслуги ... пък още по малко трудови такива ... това са те ... крадци и престъпници ....

такива като Врангел , Юденич и Деникин ... и заслужено ще си вземат , и те като тях , горчивия дял ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Другарю Танк, обяснете ми, моля, защо първото което правят болшевиките като вземат властта в Питер е да забранят...стачките на работниците? Наказанието, естествено е...смърт.

Заради военното положение . за да не може интервенти да се вазползват безредието поради стачките .

+ след като идва народната власт . стачки няма . само манифестации .

Редактирано от T34
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

просто съм удивен ... от тази небивалица .... "великата реакция " ...

просто забележи как извъртат нещата десните ... те никога са нямали никакви идеи ...

взимат левите идеи и ги обръщат наопаки ... слагат "Национал" пред социализъм ...

и "хуманен " пред капитализъм ... "велика " пред реакция ... и си мислят че голяма идея развиват ... жалки ... дребни ... свити ... купчина алчни еснафи ... или извратени геноцитаджии дето се гордеят с това дето им дадено на готово ... и за което нямат заслуги ... пък още по малко трудови такива ... това са те ... крадци и престъпници ....

такива като Врангел , Юденич и Деникин ... и заслужено ще си вземат , и те като тях , горчивия дял ...

Напълно сте прав-наша основна цел е на "народните хора" да им е зле.

Но защо тогава СССР копира стария феодализъм,че го нарича с новото има социализъм.

Крадци на идеи. :sneaky2:

А защо севернокорейците не наричат робовладелството,което е у тях с истинското му име,а го наричат чучхеизъм.

Вие другарю,не сте измислили нищо ново.Само въвеждате стари строеве с ново име и пропаганда.

Иначе същото-но както казах великата реакция няма да остави нещата така.

ПП-пък ако толкова ви харесва феодализма при Сталин,можеме да уредиме нещата.Ако толкова искате да сте безправни в една брутална диктатура и да нямате земи и да работите за мизерно възнаграждение-винаги може да се уреди(само бруталността не можем да я пресъздадем).

Пък докато ги правите тези приятни неща-ние съвестно ще ви заблуждаваме че това е всъщност комунизма.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Напълно сте прав-наша основна цел е на "народните хора" да им е зле.

Но защо тогава СССР копира стария феодализъм,че го нарича с новото има социализъм.

глупости именно социализма ликвидира феодализма w Китай и Сеwерна Кореq...

гоwорите глупости ве4е за 100-тен пыт

и нqкой е сложил някво пшод заглавие на тая тема ... дето аз не съм го писал .. обърнах се към админа той спи ...

аз пък тогава ще си тръгна и майната ви на всички долни империалисти мръсни ПУ !

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... аз пък тогава ще си тръгна и майната ви на всички долни империалисти мръсни ПУ !

Скъпи другарю Т34,

не може така! Победата на комунистическо-социалистическо-сталиниско-ленинската Революция изисква не само чугунената твърдост на пролетарските танкове, но и още по-желязна упоритост и твърдост у пламенно вярващите й последователи!

Какво тук значат някакъв си админ и модератор? Като победи Великата Революция и без това ще си поприказваме... с тях!

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

глупости именно социализма ликвидира феодализма w Китай и Сеwерна Кореq...

гоwорите глупости ве4е за 100-тен пыт

и нqкой е сложил някво пшод заглавие на тая тема ... дето аз не съм го писал .. обърнах се към админа той спи ...

аз пък тогава ще си тръгна и майната ви на всички долни империалисти мръсни ПУ !

Нито в Китай,нито в Северна Корея има феодализъм,когато комунистите идват на власт.

Но комунистите пак го въвеждат един вид.

А за заглавието-Вие да не мислихте че ще възхвалявате най-масовия убиец на 20век и ще ви оставят да го правите?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
аз пък тогава ще си тръгна и майната ви на всички долни империалисти мръсни ПУ !

Баси как ни затъпи! И кво ша прайм ся?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Какъв комунист си ти, другарю Т34. Истинският комунист не си тръгва просто така от форума като обидена буржоазна фръцла. Той го взривява барабар с всичките фашисти в него. Защото е казано: не човек, а желязо!!! :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И все пак, господа, когато Кралят се завърне, за горкичкия Т34 винаги ще има място в кралската готварница... като шут, който припечелва корички и плесници с безсмислиците си :)

Редактирано от glishev
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Истинският комунист не си тръгва просто така от форума като обидена буржоазна фръцла. Той го взривява барабар с всичките фашисти в него. Защото е казано: не човек, а желязо!!! :vertag:

Тоя ше ме съсипе!

:laugh:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...