Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Потребител

ОТ

. "Пееше ти дитирамби (както на голяма част от модераторския екип), ама аз не харесвам тез с дитирамбите"

-т. е., един вид съм подлизурко, да? Подлец? Но, на тебе не ти минават тия?

Митак, не те знам какъв си и не искам и да знам. Дали случайно не би имал нищо против да не се занимаваш с личността ми, за да не влизаме в лични пререкания и крамоли? Благодаря ти предварително.


Моля, стига и ти да не се занимаваш.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 52
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

. "Пееше ти дитирамби (както на голяма част от модераторския екип), ама аз не харесвам тез с дитирамбите"

-т. е., един вид съм подлизурко, да? Подлец? Но, на тебе не ти минават тия?

Митак, не те знам какъв си и не искам и да знам. Дали случайно не би имал нищо против да не се занимаваш с личността ми, за да не влизаме в лични пререкания и крамоли? Благодаря ти предварително.

Южняк,

твоята нищо не е от гледище на определенията и квалификациите. Мина леко, метър дето се вика. Мен пък ме изкараха, че съм нещо средно между ксенофоб, фашист и върл хомофоб, защото "с какъвто се събереш - такъв ставаш". Къде и с кой съм се събрал, така и не разбрах, но това е положението, щом не одобряваш и не споделяш правата линия на Партията, а Партията винаги е права, дори и когато прави грешки (имаше един такъв лозунг май от соц време). :grin:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор антропология

Разбирам ти позицията, Гравити. Моята е друга - ненамеса. Разбира се, не знам дали съм прав. Имам предвид следното: аз също не мога да бъда свещенник, струва ми се. И примерно, да отида в някаква църква, и да кажа на членовете им - вижте какво, от днес мисля да съм ви свещенник и това е - ами това може да работи само в тоталитарна система. Тука искам да изкажа частното си мнение, че левите са на първо място тоталитаристи, тоталитарни характери с определени патологии, на които горния пример им се вижда норма, нещо нормално. На мене - не. Не мога да кажа на църквата кой да и е поп и кой не. Това не е моя работа.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...