Отиди на
Форум "Наука"

Україна, а сега накъде?


Recommended Posts

  • Потребители

Митака, общо взето, единствен се опитва да налее малко акъл в тукашните съветофилски глави. От русофилските позиции единствената разбираема и смислена е тази на Романа. За съжаление, стана това, за което Романа предупреждаваше: че темата ще отъпее и ще стане едностранчиво пропагандна.

В този форум винаги сме избягвали политиканстването. И винаги сме били подложени на посткомунистическа, разбирай некрофилско-съветска тролщина. Това трябва да спре веднага. Темата засяга не само Украйна, а и България - заради сегашното ни провалено русофилско правителство и вредните планове за мъртвородена "реиндустрализация".

Точно затова настоявам темата да се затвори веднага. Впрочем, Романа вече беше затворил една такава и по този въпрос с него сме на едно мнение. Направо ще заключа и тази. Ако проима трета - ще заключим и нея.

Редактирано от glishev
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 551
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Не съм аз този, който постоянно се опитва да намесва България. Както САЩ, или да дискутирам фобиите или филиите на който и да било. Ако затворите темата, при условие, че не затворите целия раздел, ще отворя нова.

---------

Бел. глоб. мод.
Колега, ако отвориш нова, ще заключа и нея. Политиканщините са забранени във форума, а нито ти, нито аз искаме пропаганда тук. На това биха се радвали само тролове.

Редактирано от glishev
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...