Отиди на
Форум "Наука"

сп. "Българска Наука" Брой 10


Recommended Posts

  • Администратор

Излезе новия 10 брой на списание "Българска Наука"

BG-Science10.jpg

Съдържание:

Българска история

-След падането на България под византийска власт

-Българският език

Древна история

-Арабският свят ( началото и втората половина на ХХ в. )

Хронология

-Иран

Астрономия

-Еволюция на звездите

Физика

-Айнщайн е почти абсолютно прав

Здраве

-Алкохолизъм

Зоология

-Шестоноги членестоноги

Ботаника

-Есен

-Семейство бобови

От читателя...

-Кислородът Как ни влияе?

Личност

-Маркс

bgnaukabutton.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Повече от добро бих казал. Хубаво е, че има интересни статии от най-разнообразни области на науката.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Броят е страхотен до сега съм го чел и е невероятен :)): БРАВО Това е най-добрият брой от всички до тук !!

Обаче имам една забележка : При такива страхотни теми , при такива красиви шотове ВИЕ ДА СЛОЖИТЕ ЗА КОРИЦА ДЪРВЕТА ?!? Ума ми не го побира как сте могли да направите такава изцепка (думата звучи ужасно но е точна) . Защо при такива красиви снимки вие сложихте най-грозната и най не биещата на очи ! Ако това списание се беше продавало по бутките то тези дървета воабще нямаше да се забележът ! Не мога да повярвам че във най-интересният и най-професионално направенят брой до този момент вие сте сложили такава корица !

Иначе СЪДЪРЖАНИЕТО Е НАПРАВО СТРАХОТНО ПОЗДРАВЛЕНИЕ :good: Този път ми заприлича на National Geographic страхотен професионализъм във всичко БРАВО ! Ако не беше корицата щеше да е идеално :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Нищо й няма на корицата. Добре си е, с нея броя изглежда малко като ботаническо издание :) ама кво от това.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не допускаш ли, че някои от читателите се интересуват и от ботаника?

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

За корица можеше да се сложат доста неща, но ние избрахме това и не съжаляваме!

На мен лично тази много повече ми харесва и въпреки всичко аз смятам, че сме уличили корицата.

До сега няма списание, в което да липсва нещо от областта Ботаника и за това решихме да уважим и този отрасъл на науката.

А й много свежо изглежда така и не съм съгласен с теб, че не се забелязва, напротив бие на очи...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Естествено ,че е така ! Но във случая Дърветата не са подходяща корица поради това че те не са главната тема във списанието

Този брой е това, другия ще е нещо друго... не виждам къде е проблемът... на мен ми харесва, защото контрастира с предишната корица за космоса, а и зеленото е излязло повече от добре.

Коя е темата на списанието?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Администратор

Този брой ще е качен в декемврийския на сп. Download.BG

http://www.download.bg/index.php?cls=issue...=72&ctab=CD - най отдолу

http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=414586

Това прави още 5000 читателя :doh::)):

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...