Отиди на
Форум "Наука"

Висша математика 2-ра част


Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте, за пръв път търся помощ по такъв начин, но съм в паника покрай цялото онлайн обучение и непрестанно то трупане на материал без обяснение. Имам 5 задачи за заверка от университета до 31ви май.. Ако някой може да ми ги реши ще съм адски благодарна.. 

IMG_20200529_150204.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Здравей, знам, че днес е 1 юни, но чак сега видях задачите. Успях да реша три и ти ги пращам. Ако все още ти трябват, мога да се опитам да реша и другите. Пиши на ilievers@abv.bg .

IMG_20200601_0001.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Моля участниците във форума да не правят мечешки услуги на ученици и студенти и във вреда  на държавата като ги притикват нагоре без тези студенти да са показали грамче усилия за справяне с проблема.

   Лошо правиш Румяна, дано поне задкулисно да сте се споразумяли за някаква цена. Иначе вредиш както на държавата,така и на себе си.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...