Отиди на
Форум "Наука"

Изборите за евродепутати 2007


Изборите за евродепутати  

10 потребители са гласували

  1. 1. Значимост на изборите за евродепутати...

    • Много са важни
      4
    • Важни са само в известна степен, частично
      4
    • Не са важни
      2
  2. 2. Ще участвате ли в изборите за български евродепутати?

    • Да. И вече знам за коя листа да гласувам.
      4
    • Да. Но още не знам/не съм решил(а) за коя листа да дам гласа си.
      3
    • Не!
      3
  3. 3. Какво бихте искали да покажете с участието или с неучастието си на изборите за български евродепутати?

    • Подкрепа на хора, достойни да представляват България в Европарламента
      4
    • Подкрепа за коалицията/партията, на която симпатизирам
      2
    • Подкрепа на усилията на правителството (коалицията между БСП, НДСВ и ДПС)
      0
    • Недоволство от сегашното управление на България
      1
    • Противопоставяне на партии, които смятам за опасни
      4
    • Друго
      4


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Ето една малка анкетка по повод изборите за български евродепутати...

Бих помолил да участвате активно в нея, да дадете своя коментар, ако имате такъв и... да отговорите честно.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Лично аз гласувах за Важни са само в известна степен, частично, защото не мисля, че имат толкова голямо значение..., но все пак ще гласувам на изборите... :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Скоро гледах по телевизията една дискусия на социолози по повод изборите за евродепутати. От всичко казано, най-силно впечатление ми направи едно изказване - това са много различни избори от тези за национален парламент или за органи на местното самоуправление. Не е важно нашите евродепутати представители на коя партия са, а какво е виждането им за мястото на България в европейската политика. Защото те в европейския парламент няма да провеждата политиките на собствените си партии, а българската европейска политика. В този смисъл ми се видя много разумно и полезно предложението на един от тези социолози - да се организира някакъв вид кръгла маса с представителство на всички значими партии в българския политически живот, които с общи усилия да изработят някаква обща българска позиция по отношение на най-важните европейски политически въпроси.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Няма какво да му мислим, да гласуваме вкупом за АТАКА, щото иначе оправия няма.

А дали е така? Кой ще ни каже?!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Чакай и се надявай !

:ph34r:

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Няма какво да му мислим, да гласуваме вкупом за АТАКА, щото иначе оправия няма.
На "Атака" листата доби съвсем "креватен вид". Листата се води от синчето на доскорошната любовница (съпруга от президенските избори) на Волен. Втора пък в листата е гаджето на въпросното синче. До тук са събрани от креватите на Волен. Трети пък са оказа едина доста комична фигура, която един попрепил владика обяви за архонт. Разбира се Св. Синод не призна арханта ( а навярно от него се е отрекъл и владиката след като изтрезнял), а въпросния бизнесмен стана за всеобща подигравка. Тъй че и на тези избори Атака ще е център на подигравките.

А иначе не виждам нито един свестен кандидат. Може пък да гласувам за ДПС. Нека видят в ЕС какво е да си имаш малцинство в парламента. :tooth: Като се има пред вид в Германия колко турски гастарбайтери има, които се нуждаят от закрила на техните права и свободи ... може пък да се позамислят дели трябва да съществува такава партия. Но пък ако забранят ДПС, Атака ще фалира. :doh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

В духа на конспиративните теории, бих казал, че това с третото място на Слави Бинев в листата е диверсия от страна на тези тъмни сили, които окончателно желаят да затрият "истинския български патриотизъм" :bleh:

А що се отнася до значението на изборите - най-голямо е то за "общоевропейските" партии, за които това е възможност да си поувеличат малко парламентарните групи в ЕП (да не забравяме, че чак след влизането на България и Румъния крайнодесните успяха да сформират парламентарна група - иначе не им стигаха депутати).

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Димитър Стоянов доказа своите качества и много правилно е издигнат за водач. Той им го каза в лицето на унгарските мангали и показа че в борбата си за България не цепи басма никому. Цялата листа е както трябва.

ПОБЕДА АТАКА ПОБЕДА АТАКА ВОЛЕН ВОЛЕН ВОЛЕН

Трябва да се гласува за българските патриоти, нека не оставяме страната си в ръцете на комунуиди, брокери, поробители и мангустери.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Димитър Стоянов доказа своите качества и много правилно е издигнат за водач. Той им го каза в лицето на унгарските мангали и показа че в борбата си за България не цепи басма никому. Цялата листа е както трябва.

ПОБЕДА АТАКА ПОБЕДА АТАКА ВОЛЕН ВОЛЕН ВОЛЕН

Трябва да се гласува за българските патриоти, нека не оставяме страната си в ръцете на комунуиди, брокери, поробители и мангустери.

:unsure: Tи добре ли си ? :unsure:

Димитър Стоянов , показа какъв простак е ! И ни злепостави пред Европа . От АТАКА само ще ни злепоставят в ЕП . А с твойте Победа Атака , Волен ...... имам чувството , че имаш нужда от помощ :doh: Изглеждаш като Ратник !

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Простак изглежда само в очите на мазните европейци които като чуят думите циганин, арабин, негър или ислям веднага свалят гащи се надупват. Тези евопейци които държат на правата, народите и културата си приветстваха смелото изявление на Димитър Стоянов и се възхитиха от достойното му държане и това че не излиза задниците на въпросните ренегати и мангалите.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Няма да гласувам, защото нямам необходимите години. А и да ги имах, то нямам друго - нямам достатъчно информация относно политиката в България, защото... не съм се интересувала толкова. И... искам да кажа, че освен нямащите необходимите години, не трябва да гласуват и другите некомпетентни. Само така ще може да се направи добър избор, според мен.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...