Отиди на
Форум "Наука"

УНИЩОЖАВАТ БЪЛГАРИЯ


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Изкушавате ме да проявя малко наглост и да цитирам самия себе си... Ето нещо, което съм казал в друга тема...

Та така... :

Всъщност, най-големият враг на българите са самите българи.

Докато ние не започнем да разсъждаваме поне малко като японците и германците (които успяха да възстановят държавите си след Втората световна война), ще виждаме най-големия си враг винаги, когато се поглеждаме в огледалото. Врагът, който се крие в нас самите.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

Имаше си едни интересни членове на НК, за подстрекателство към етническа омраза, ама явно никой от пишещите не ги е чувал.

И как да ги чуе, докато ония дървеняк недоучил Волен Сидеров още не е арестуван за проповядване на етническа нетърпимост към малцинствата в страната.

На калпавите ракети все космоса им пречи, на комплексарите все другите народи и великите конспирации им спъват живота .

Бъдещето на България зависи от всички нас, каквито сме ние, такава ще е и страната ни - какво повече има да му се мъдри по тоя въпрос.

Лесно е да кажеш, кой ми сра в гащите, ама да видиш че си се посрал до ушите - да това е много трудна работа вече .

Малко не съм съгласен всичко да се слага под един знаменател - "кой ми сра в гащите" (много интелектуален израз между другото!)! Волен Сидеров го познавам лично и ми е направил добро впечатление, независимо от разните нападки срещу него. Човекът е написал над 700 статии в пресата и няколко доста стойностни книги, които Валсодар едва ли е чел! Не може всички да са учени като вас, но специално Сидеров полага усилия и в момента завършва задочно висшето си образование, което не е направил навремето, поради ангажименти и работа да си изкарва по честен начин хляба! Той е човек от народа и това го прави силен, защото хората са зад него и го поддържат! Въобще не мога да се съглася, че партия "Атака" и лидерът и са виновни за сегашното положение в България - макар и да са в парламента, те са опозиция и не са управлявали страната. Знаем кои бяха, и са на власт и в момента - там са престъпниците които ни разграбват и унищожават; там трябва да се удари! Да има осъдени бивши министри, зам. министри, премиери, бивши кметове на София, партийни величия насаждащи омраза към българите макар и по-завоалирано (но с реални разрушителни резултати!) и т.н.

Знаете ли какво заяви във в. "Дума" преди няколко години комунистът-сталинист Емил Кало (бивш полковник от ДС, сътрудник на Нико Мойсей Яхиел) от еврейската организация "Шалом": "И АЗ СЪМ НАЦИОНАЛИСТ, МОЯТА ФАМИЛИЯ Е ПО ТЕЗИ ЗЕМИ [БЪЛГАРИЯ] ОТ 3 ВЕК СЛ. Н.Е.; КОЙ МОЖЕ ДА КОМЕНТИРА МОЯТ НАЦИОНАЛИЗЪМ" !.....Ей от такива нацисти на България и се такова мамата в момента и сме в това мизерно положение!.....Тия провеждат геноцида срещу нацията ни! Премиерът и той небългарин и от същата боя! На българофобите, нихилистите и националните предатели трябва да се даде достоен отпор! :good:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Волен Сидеров го познавам лично и ми е направил добро впечатление, независимо от разните нападки срещу него. Човекът е написал над 700 статии в пресата и няколко доста стойностни книги, които Валсодар едва ли е чел! Не може всички да са учени като вас, но специално Сидеров полага усилия и в момента завършва задочно висшето си образование, което не е направил навремето, поради ангажименти и работа да си изкарва по честен начин хляба! Той е човек от народа и това го прави силен, защото хората са зад него и го поддържат!

Хайде да не дискутираме Сидеров по почина за мъртвите, щото за него добро много трудно може да се каже.

А и книжките са му копи-пейст на измишльотините за глобален ционистки заговор - да се радва че психотеста не е задължителен за депутатите, че иначе щяха да го даруват с бяла риза с много дълги ръкави. :bigwink:

Най-лесно се манипулират хора изпаднали в страх и стрес, а точно това е политиката на Атака - създаване на чувство за безизходица в хората, как от тях лично нищо не зависи и че са жертви на световни заговори. Демек - Изберете по-малкото зло (национализъм, фашизъм, деспотизъм ) пред по-голямото - Великата Световна Конспирация на Злото :whistling:

Дрън-дрън - Ярини.

Казано си е - по делата му ще го познаете.

Висше в най-смехотворния унивеситет в специалност конкурираща знанията на Лисенко - и магаре да запишат, ако си плаща таксите, и то ще завърши.

Ма навярно ще го късат по-рядко на изпитите от Сидеров. Партията му е шуробаджанашка - виж само жена му какъв пост заема и де е сега синът му.

Лаладжия печелбарче. :crazy_pilot: Жорж Ганчев в черна риза като SS щурмовак.

Атака ще си мине и ще си отшуми на фона на политическото ни ежедневие - всяко чудо за три дни .

В България е единствен уникума - двама души с три различни мнения :head_hurts_kr:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тогава да си взимам багажа и да се махам от България ?Кажете ми какво да правя аз ,който не съм чист българин ,Искам Доктора да каже каква е моята участ.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Извинявай Руслане, но затварям темата...

:lock:

П.Теодосиев: Имаме отклонение и нарушение на правилата, идеи които не би трябвало да се разпространяват..., а най-малко при нас...

Моето лично мнение е, че всеки както си иска така трябва да живее и независимо къде е ще успее...стига наистина да го иска... Вече има няколко теми с подобно съдържание...и извода е ясен...не другите...а виновника е пред огледалото!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...