Отиди на
Форум "Наука"

Пародията продължава


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

http://www.top.bg/news/?cat=2&id=204479

За сега - Без коментар!

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Това вече със сигурност ще наруши етническият мир в България. Както каза и един много уважаван от мен роднина ще има революция. За съжаление това явно е неизбежно и те много кратно го показват, но нали българите сме "мулета" и търпим, но и ние имаме граница на допустимото. Явно не напразно Атака е дошла на власт. Как може да искат такова нещо от нас? Да си преименуваме името, което ни е още преди човека да стане разумен. Малко ще им е танкове ;) трябва да има и :plane:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами просто някой от зад кулисите твърдо е решил, че трябва да се сложи край на етническия мир и разбирателство между българите и турците. И наблюдавам този процес от доста време. Наглостта на Доган, вкарването му в правителството, пускането на турски новини, раздухването на скандали около откачалки като Кенан. Интересно ми е докъде ще изтрае търпимостта на тоя народ, аз бих го сравнил не с муле, а с овца - тя може да търпи до безкрай - доят я, стрижат я, накрая я колят за месо, а тя само си стои...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Това вече със сигурност ще наруши етническият мир в България.

Това няма да наруши етническият мир. Това, както много точно е описано в заглавието, е само "пародия". Цялата работа е, че любимите ни политици опитват да отклонят хората от истинските проблеми, като например сриването на болниците което усилено извършват.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Това няма да наруши етническият мир. Това, както много точно е описано в заглавието, е само "пародия". Цялата работа е, че любимите ни политици опитват да отклонят хората от истинските проблеми, като например сриването на болниците което усилено извършват.

Ще го наруши ако турците се вдигнат и започнат да правят митинги да се сменя името на държавата. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Абе всичко си върви по сценарий...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Вижте от кога датира тази новина. Като се вдигна шум около нея, се оказа че става дума за група от 10- 15 души... пък и ако само се заговори за това по- сериозно на полициците ни светът ще им се види тесен.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Само че аз няма да го играя тоз филм! Това не е закана, а обещание !!!!!

+ 1

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Уау каква БЪЛГАРия...

П.П. Към Warlord - ти вече знаеш за мен,но аз съм си българин,нали -че да няма друго мнение .Защото на много места ме питат "Ти какво се бъркаш "...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз сам го разбрах, а на тия дето те питат им прати много поздрави!

Не е важно какъв си по еди какви си критерии, важно е като какъв се чувстваш.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Това от тази снимка за жалост показва какво е България в днешни дни. Направо немога да повярвам как от един строг свят и ред в държавата се превърна в меко казано хаус ? :Oo::head_hurts_kr: А това което тези "хора" показват е самата истина защото кадето и да се обърнеш виждаш все подобни сцени и нищо хубаво :(

Ще трябва много път да извървим за да постигнем това което разрушихме за толкова кратко време :Oo:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

...на разграбен двор? Само да дам появнение, че ако става дума за злопотреба с държавата, то такова има навсякъде, друг въпрос е, че механизмите ограничавт това до определени норми.

Сега се пренасяме върху българската действителност и по-специално "българин или не". Питат ме ти като имаш роднина чужденец, чувстваш ли се българин. Това що за въпрос е - отговора си е еднозначен - родил съм се в България, учил съм първо български, занчи съм българин.

Цигани, турци и тн. , няма проблем, ако живеем в мир и не си позволяваме да злопотребяваме с правата, а да си спазваме задълженията. За някои от циганите псоледното върви с пълна сила, като имат задължения да плащат данъци да не си позволяват да парадират с правата и лошото отношение. Приятел циганин имам, който е по-човечен от другите ми приятели, което не е никак лошо, това говори, че в тази етническа група, живеела векове с българи има надежда за оправяне и излизане от тази задъннена улица

Сега върху твърдението на вестника. Не вярвайте на жълти вестници като 162 часа, това са провокации от странана на една малка група сепаратиости в турското общество.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Много неща трябва да се оправят в нашата държава. Цялата система трябва да се разгледа и да се оправят дупките ;) Да се предотврати тази "професия" социално слаб и раждане на деца заради помощи. Защото те изсмукват държавата, а нищо не дават на нея. Как всеки чака на готово да му дойде и никой не прави нищо по въпроса. Сигурно над един милион граждани получават на готово помощи не защото не могат да си намерят работа, а защото не име се работи като могат да си вземат на готово пари ;)

И ако искат да се преименува България на някаква си Турция или друго подобно име вече не знам какво може да се случи защото българина търпи, но има граница и след това ще се случи "Априлското въстание", но няма да сме ние които ще дадем толкова жертви :post-20645-1121105496:;):whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това са пълни Глупости - Турция,откъсване,преименуване.Чисти спекули,най-долни мерзости ,за да се отвлича вниманието.Аз не бих пребил тези турци,които са го казали,а този,който им е платил ,за да го кажат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Администратор

Цигани смляха от бой кмета на село Преселка

Всяка къща тарашена от мургавите по 50 пъти

Аделина Делийска

в.АТАКА 11.05.2006

Кметът на Новопазарското село Преселка Руси Николов Иванов беше смлян от бой от 15 цигани в двора на местната кооперация. Това съобщи самият кмет пред "Атака" вчера.

Във вторник към 18,30 часа селският управник отишъл по работа в двора на местната кооперация, която се намирала малко извън селото. Там го приклещили тумба от 15 разгневени цигани, които слезли от зелен "Москвич" и червена "Лада". Мургавите нападатели били въоръжени с вили и метални тръби и без да обясняват нищо замлатили изненадания си кмет. Селскостопански работник на име Иван Костов като видял побоя избягал от двора на кооперацията с микробуса си. Циганите продължили да бият кмета, който безпомощен паднал на земята. В това време от там минал един от местните шофьори - Данчо, който като видял какво става се притекъл на помощ на пребития Руси Иванов. Шофьорът смело минал през тумбата разбеснели се циганьори и успял да ги принуди да се разбягат. Кметът бил закаран веднага в болницата на Нови пазар. Д-р Бачаков и д-р Димитров установили множество охлузвания, рани, кръвонасядания и контузии по цялото тяло на пребития. Той тепърва ще си вади свидетелство от Съдебна медицина, за да може да заведе дело срещу нападателите си. Иванов ги разпознал до един и полицията ги изловила за часове.

"Многократно съм сигнализирал и РПУ, и общината в Нови пазар за циганските набези в селото ни", заяви по телефона смазаният от бой кмет. В село Преселка живеят не повече от 60 цигани, но тормозят всички българи там, разказва Руси Иванов. Всяка българска къща била обирана средно по 50 пъти. Въпреки всички апели и жалби отговорните институции в общината не си мърдали пръста да вземат някакви мерки срещу крадливото племе. "Не зная и сега дали ще има последствия за тях. Но се ужасявам, защото циганите в селото непрекъснато сипят люти закани, че ще избият българите", заяви Руси Иванов пред "Атака".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

То от "Атака" какво друго може да се очаква освен глупости. Това странно образувание обаче уверено върви по пътя на разпадането. :laugh: Старата баба БСП ще остане без патерица. :laugh: Тези смешници да речем пропуснаха, че съвсем наскоро беше убит турски бизнесмен. Малкия проблем от това е, че в България стават убийства. Големия проблем е, че то не беше единственото, а отново близо по време с едно друго показно убийство. Но с какво ни занимава Атака - няколко цигански подвизи, каквито неща обаче ежедневно се вършат в страната, макар и по-често не от цигани; приключенията на Волен и неговия криминално изявен шофьор и големия хит - бомбата във Варна (без жертви, но и без да може да спаси кончината на местната организация на "Атака"). :079:

Ако "Атака" е толкова антитурски настроена да внесе законоприект за премахване на двойното гражданство - за това е достатъчен 1 депутат, а те все още имат толкова. То, че българите изселили се в САЩ и Германия е ясно, че ще си останат там и няма да се върнат, ами поне да се сложи край на изборните екскурзии.

А искането за федерация. Сещам се един от папите беше писал на султана, че ако се покръсти е щял да стане най-могъщия европийски вледетел. Султана естествено не отговорил на светиня му, но спокойно е можел да му пише, че ако пък той се потурчи ще го направи шейх - юл - ислям във великата си държава. :079:

Но и етнопартиите имат нужда от клоунада - финансовия просперитет на лидерите драстично ги отдалечи от електората. На следващите избори като нищо ДПС да падне под твърдите си 10 %.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...