Отиди на
Форум "Наука"

Границите на толерантността


Recommended Posts

  • Потребител

"Загнилият капитализъм"? Ами правилно, те произвеждат толкова много, че наистина гние! Пък, необятният руски пазар, 65 години след войната, си остава само необятен пазар! Ръцете им са в задника, и акъла. Гладни въшки!

Те винаги са били гладни въшки, но ние не, а те направиха и нас такива!

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 67
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Чудя се, това наука.бг ли е или място за разтоварване на политически натоварени емоции.

Свободата санчо... отиваш където ти харесва и живееш както можеш.

Навсякъде има мърши и навсякъде има достойни хора. Въпроса е "Аз к`во искам" и дали го мога.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз пък, се учудвам, че няколко човека, които излизат под различни имена се опитват да облекат комунизма в научни доспехи! В случея, те нарушават и правилата на форума. Всъщност червените, винаги нарушават правилата, те не са за правила! Освен това темата е точно такава - за разтоварване на политически емоции. На вас не ви ли харесва? Значи вие можете да си изразявате своите политически емоции, а другите, не? Че, като искате такава "демокрация" вървете в "Бойна слава", от където сте дошли. Там се надлъгвайте едни-други и никой няма да ви пречи!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И кои са тези хора. Предлагам да се линчуват.

Виж сега, уважаеми. Оля. Влиянието на комунизма върху обществата трябва да бъде изледвано с методиките на науката, защото тука всички пищят как е виновен за всичко. В този процес на научно изследване на влиянията на комунизма трябва да бъде изхвърлена политиката, защото политическите пристрастия пречат на обективния анализ.

Мисля, че съм ясен.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

На теб може да ти е удобно да правиш научни раздуфки, то научносста при комунизма са само раздуфки! Пък, аз ти давам примери от моя живот при комунизма и всякакви раздуфки си остават само такива, защото комунизъма на раздуфки беше едно, а на практика, съвсем друго!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

РаздуВки, не раздуфки. Казва се раздувам, не раздуфам.

Научност трябва ей. Тука е моментът да те питам знаш ли какво означава Канада?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз зная много добре как се пише, но не ми работи "арматурното табло", макар че е доста внушително, та нито мога да удебеля шрифта, нито да го подчертая! Учудвам се, че не ти е ясен българският жаргон. Това е изкилиферчената му форма, с която се изразява не просто подигравка, а презрение. С него исках да кажа, че твойте научни обяснения, дори не са раздуВки, а раздуФки! Има още един израз - те даже не са въздух под налягане, а просто нищо, вакуум! Предпочетох по-кратката форма.

А, какво значи Канада не ме интересува.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами, аз се интересувам например, как се правят пари, но по правилата, а не като вас с кражби, рекет, източване, убийства, присвояване, "кредити", фалшиви банкрути и приватизиране, неудачни за държавата сделки и ... Я, по-добре стоп. Това не е ли достатъчно за патлак?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

не знам под "вас" кой визираш точно,

но това е форум за наука, не за правене на пари. така че бързо да се заинтересуваш от научни дела. За мозъка е вреден престоят в северна америка, доказано е. Не го допускай.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

не знам под "вас" кой визираш точно,

но това е форум за наука, не за правене на пари. така че бързо да се заинтересуваш от научни дела. За мозъка е вреден престоят в северна америка, доказано е. Не го допускай.

А, зависи си от мозъка.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Значи, прибира се КГ една вечер от бачкане и гледа, че Алва и МГ-то се обиждат на лос. Пише на братята: "Момчета, да забраним обидите на лос във форума?" На другия ден правилата на БГ-наука биват обогатени с тая причудлива добавка. После Стоедин и/или Глишев включва "лос" в енциклопедията на обидните думи в БГ-наука със статия: "Лос - много обидна дума, означава фашага, забягнал в Канада или софийски културовъд, страдащ от остра форма на тойнбианство и интелектуален екстремизъм".

:laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Трябва да престанем са тази толерантност, защото лошо ни се пише като нация, ако сме толерантни! НЕ НА ТОЛЕРАНТНОСТТА! Толерантнтите винаги ги нетолерантно изеб----т!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...