Отиди на
Форум "Наука"

ОМО Илинден се възстанови!


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Ех, тая конституция за кво въобще я писахме...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А бре, нема страшно. Европейските норми стигат малце по-далеч - хубаво. Тия глупчовци са си поначало бита карта, една тумба лумпени, командвани от великата македонска държава. Докато Сърбия беше фактор, бяха опасни, сега братята македонци и те са се юрнали към ЕС.

Наште трябва да искат реципрочност от Македония за "ОМО България" там, или - нъц за тях ЕС и тогаз нашто ОМО бърже-бърже ще изчезне.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Дори и ако приемеш, въпроса само като принципен - пак загубата е огромна - националните устои се рушат...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не се рушат, променят се. Сега като иска някой да се нарече македонец, да се нарече. Натискът трябва да е върху македония оттатък, да спазви всички еврокритерии, както ние тук ги спазваме и надспазваме.

Друго ги руши ценностите, друго, не такива дебилни недоразумения като омо-то, което никога никакви последователи няма да има.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Тази партия няма да пресъществува. Всяка идея им е безпочвена. Въобще колко заблудени българи се мислят за македонци? Една към 5 000 български граждани се мислят за такива.

Днес на Сеизмограф по БТВ се обсъждаше точно този въпрос и стана ясно, че тази партия въобще няма и да се регистрира като такава ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Днес в Съизмограф темата беше:

Колко са македонците в България и кой нарушава правата им? Трябва ли да има новини и учебници на македонски език? В какво се цели новоучредената партия ОМО “Илинден-Пирин”? - лидерът на новата формация Стойко Стойков срещу председателя на ВМРО Красимир Каракачанов.

Как в Македония приемат създаването на партията? - специално интервю на посланик Абдираман Алити.

ВМРО направо разкатаха фамилията на ОМО, който не го е гледал много е пропуснал!

:smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

То и в Сбъсък го имаше преди време и стана същото - Божо и Каракачанов направо ги закопаха, а македонисчетата само отричаха, мрънкаха и говореха безумия, стараейки се постоянно да дърдорат и да не дадат думата на опонента. Тогава на оня скапан кретен от ОМО му доизкъртиха щърбавото чене след предаването :tooth:

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Честито  :)):  сега си имаме промакедонска партия...

Малко променен цитат от Star Wars :

Дарт Сидиъс :Всеки ОМО илиенски македонец е враг на Републиката .

Ние искаме обединение , те искат още да се разделим , малееее... ако беше монархия и аз бях монарха щеше да се създате нова ИНКВИЗИЦИЯ

:devil::devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Днес в Съизмограф темата беше:

ВМРО направо разкатаха фамилията на ОМО, който не го е гледал много е пропуснал!

:smokeing:

Аз го гледах Bathory беше страхотно ;) тия направо ги размазаха

ВМРО vs. ОМО

1 : 0

Да се надяваме ВМРО да "вкара още голове" .

Най ми хареса часта със това как са произлезли Македонците и после за Спонсорите на партията .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • Потребител

Шефката на Европейския свободен алианс Нели Маес настоява 46-те членки на ЕС да преразгледат случая на ОМО "Илинден".Ето интервю с нея ,на в-к "Труд" :

-Г-жо Маес,била ли сте в България?

-Да,веднъж.

-Кога?

-Преди няколко години,в годината, когато папата беше в България(2002 г)

-А посещавала ли сте Пиринския край,за който пишете?

-Не,не съм била там.

-А как събирате информацията си?

-Първо хората ми казаха,а и от пресата разбираме.Имаме и свидетели на място.Преди време изпратихме и група експерти от моята партия, а аз винаги съм се интересувала от въпросите на малцинствата.

-А разговаряла ли сте с представители на българските власти?

-До този момент,не.

-Значи предпочетохте първо да се обърнете към европейските институции?

-Да.Защото имаме позитивни сигнали от Европейския съд по правата на човека ,че ще разреши въпроса.

-Не смятате ли ,че е намеса във вътрешните работи?

-Не ,разбира се,защото това е малцинствен въпрос.

-А знаете ли ,че в България няма македонско малцинство?

-Този въпрос трябва да се разглежда в по-широка перспектива.Тесе чувстват слаби и нямат съзнанието,че са малцинства.

-Доколко сте запазната с македонския въпрос?

-Съвсем малко.

-Имате ли представа за двете балкански войни?

-О-о,имам представа.И раните от тях се усешат по целите Балкани.

-Тогава сигурно сте чували за Гоце Делчев и Яне Сандански?

-Не,не съм.

-Знаете ли ,че България вече плати обещетение след решението на Страсбург по отказа й да регистрира ОМО "Илинден" ?

-А-а,така ли ? Не знаех.

Редактирано от Syrian
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аха от интервюто разбирам следното :

Някаква фанатичка на тема Еднакви Права на Всички , идва във България и мисли ,че със европейските си норми ще оправи проблема !

Ами уважаема госпожо , на Балканският пулуостров , нащата са по-различни от тези във Западна Европа , при нас въпросът е не дали уважаваме Македонското малцинство , а дали такова воабще съществува а не е наложена мярка от няколко догова , и след това няколко Твърде Шовиниски прояви от страна на Македонците .

А това по въпроса колко сте запозната с проблема , отговорът му е направо фрапантен ! Вие се оказва ,че

не знаете корените и стълбото на проблема , но просто сте дочули че има неравноправие и веднага със вашите Фанатизирани приятели сте решили че всичко ви е ясно и това е поредният случай който сте виждали по Западна Европа и като се има впредвид че България е била към Хитлер преди години , за вас проблема е пределно ясен ! Е не е така !!! Тук нещата нито стоят така , нито ще се оправят като си четете нормите !

Ако разграничите Македонци от Българи , единственото което ще постигнете е че Македонците ще си вдигнат самочувствиято и вече ще казват "Щом ЕС ни защитава и щом навремето СССР ни защитаваше значи е така" и техните глупости за известни Български , Сръбски и Гръдци интелектуалци веднага ще се препишат на Македония ! А българите ще засилят омразата си оше повече към Македонците !

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

И на сичкото отгоре тя не е в България! Дошла е само веднъж през 2002 година. Хабер няма за какво става въпрос и започват да се месят на места където не трябва и после защо има терористични атентати и тъй подобни ами как няма да има то тез си играят с оганя и човъркат там където не трябва ;)

Умразата става все по голяма като започне само да се говори за македонци...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Партията не е регистрирана в БГ, така че не виждам нищо тревожно. Нека се възстановяват колкото си щат.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Те тия външни тарикати-депутати правят 99% от проблема, иначе Омо-то освен тумбичка перковци подбутвани от Скопие нищо не представляват. /да се чуди човек защо/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 седмици по-късно...
  • Потребител

Те тия външни тарикати-депутати правят 99% от проблема, иначе Омо-то освен тумбичка перковци подбутвани от Скопие нищо не представляват. /да се чуди човек защо/

Ко ни материне обиjdаш , Скопие у времо столица на свето била . Сама го азбука доказва . Наша велика древна азбука съдържа слова от латиницата и от кирилицата , следователно все що пише на латински и все що пише на славенски е Македонско , аз когато ходя в Германия се чувствам у дома си а не кат у чужбина :P

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...