Отиди на
Форум "Наука"

Екологията - Анти-Човешко Средство на Капиталистическия империялизъм ...


T34

Recommended Posts

  • Потребител

Екологията е средство за деиндустрялизиране на Социалистическия свят ....

и по този начин отслабвайки неговите мошности и съпротивителни сили ...

нещо повече

ние не можем да направим на планетата тя е прекалено голяма ние сме като въшки по повърхноста и дори и най - силнитъе ни атомни оръжия , не са по - мощни от средно - сататистически вулкан ...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Империалистически и индустриализация. Не с "я", а с "а", също като социализъм.

А съвеременната екология е най-вече ляво оръжие за натиск връз запада. Забелязваш ли отсъствието й в страните извън запада. Нима те не замърсяват? Много повече, от западните фирми, които са внедрили чисти технологии отдавна - отдавна... отдавна.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Има екология-има проблем, няма екология-няма проблем. Кого ще препоръчате да се разстреля другарю, за да нанесем съкрушителен удар по коварните планове на гнилия капитализъм? След като комунистите смазаха фашисти, нацисти, ционисти сега е ред на еколозите. Смърт на екофашистите, свобода за пролетариата!

Само един въпрос имам какво образование имаш и каква професия упражняваш, ако не е тайна? Защото имам усещането, че не си металург, машинист или миньор, а поредния кабинетен революционер...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Екологията е средство за деиндустрялизиране на Социалистическия свят ....имаш пред вид отпадъците, Куба, Северна Корея и....малко е преувиличено да се казва Соц. свят.

и по този начин отслабвайки неговите мошности и съпротивителни сили ...Край му е вече. Мърво се роди.

нещо повече

ние не можем да направим на планетата тя е прекалено голяма ние сме като въшки по повърхноста внимателно с тях, в ПСВ 3 000 000 само в Русия от тиф умрели благодарение на въшките, за испанският грип(20 -100 000 000 по -света) избухнал па да не говорим и дори и най - силнитъе ни атомни оръжия , не са по - мощни от средно - сататистически вулкан ...Прав си. Най- много сами себе си да затрием, но Пача Мама е много по -могъща от нас.

:post-70473-1124971712::post-70473-1124971712::post-70473-1124971712:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Т 34, имаш правописни грешки, очакваш ли някой да те приеме сериозно... което в случая е жалко, защото случайно този път съм съгласен с теб.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Империалистически и индустриализация. Не с "я", а с "а", също като социализъм.

А съвеременната екология е най-вече ляво оръжие за натиск връз запада. Забелязваш ли отсъствието й в страните извън запада. Нима те не замърсяват? Много повече, от западните фирми, които са внедрили чисти технологии отдавна - отдавна... отдавна.

напротив ,

Няма по откачено Дясно явление като екологията ...

Целящо да де-индустриализира всичко що не е в запада ...

Чисти технологии ??

Ето пак митове .. Ние Нищо Не Можем Да направим На планетата тя е себе коригираща се система .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Кои ще вземете властта и от кого смятате да я вземете?

И още - кога смятате да стане това и - по какъв начин?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Като вземем власта , това ще е правилния правопис ...

Пише се власт - властТА.

Ако "твоя" правопис би бил наложен като единствено правилен, и, ако искате властта, само с идеята да наложите неграмотността си на грамотните, по-добре е да не помирисваш/помирисвате власт (без значение кои сте и за какво друго се борите).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Вярно, да... и миналия път шумкарите като са получили* властта, са окепазили хубавия български език. Дори само затова си струва човек да влезе в жандармерията.

--------------------------------------------------------------------

*Получили от съветските друзя, щото не са можели самички да си я вземат, завалиите.

Впрочем, я да цитираме действащото българско законодателство: Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен, обн. ДВ бр. 37 от 5 Май 2000 г.

Мойто момче, ти знаеш ли, че балансираш по ръба на действащите закони в страната? Я кажи, на колко си годинки, да знам да насъскам ли сега лошото НСБОП на още по-лошия чичко Борисов - да ти провери мейлите, скайпа, Фейсбука, стационарния и мобилния телефон или само да ти помахам с пръстче, немирнико волнодумен... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пише се власт - властТА.

Ако "твоя" правопис би бил наложен като единствено правилен, и, ако искате властта, само с идеята да наложите неграмотността си на грамотните, по-добре е да не помирисваш/помирисвате власт (без значение кои сте и за какво друго се борите).

Граматиката не може да отчете буквореда ми като правилен ...

има нужда от промяна ..

Аз искам да освободя буквите от Граматическото робство ....

ето ти нещо написано с новите свободни букви ...

фгДхгФГХфФхгфФгхФгфГХф ХЙгГйХГй КЙХЙХЙ КЙйкфгфгх

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Вярно, да... и миналия път шумкарите като са получили* властта, са окепазили хубавия български език. Дори само затова си струва човек да влезе в жандармерията.

--------------------------------------------------------------------

*Получили от съветските друзя, щото не са можели самички да си я вземат, завалиите.

Впрочем, я да цитираме действащото българско законодателство: Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен, обн. ДВ бр. 37 от 5 Май 2000 г.

Мойто момче, ти знаеш ли, че балансираш по ръба на действащите закони в страната? Я кажи, на колко си годинки, да знам да насъскам ли сега лошото НСБОП на още по-лошия чичко Борисов - да ти провери мейлите, скайпа, Фейсбука, стационарния и мобилния телефон или само да ти помахам с пръстче, немирнико волнодумен... :)

Този Закон е плод на историческа ревизия .

Той е анти - работнически , и анти народен .

служи на капитализма и фашизма ... и им помага да грабят ...

Те ще ти вземат всичко ... а ти ще ръкопляскаш ...

Ще Приватизират и Въздуха и Водата и Земята и Mp3-ките ....

и ще ти ги продават както те си знаят .

Хората които претендират за Авторски права ... крадат от народа ....

3a|_|_|oTo Всичко е общо ...

Като Слънцето , Морето , Земята ... Mp3-ките ...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Тая песен вече сме я чували: "Всичко мое си е мое, а чуждото е общо, на всички. А всъщност, пак - мое!"

Слушаме я от края на Първата световна война - насам! И някак ни омръзна да я слушаме.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Този Закон е анти работнически.

А ти работник ли си? Какво работиш?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз обаче не съм работник. И къщата, строена от прадядо ми, си е моя. И в нея ще живеят, дай Боже, мои деца, а не чужди. И авторското право над текстовете, които публикувам, си е мое (не че нещо ще ме спре да точа от Замунда, разбира се).

Т34, навремето един средновековен немски монархофашист е казал: "Аз съм император и следователно стоя над граматиката". Да не би да си монархофашист и ти? Във всеки случай лафчето с граматическото робство беше яко.

Не, другарят танк или се бъзичка с нас, или е на петнайсет годинки.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-скоро ще е на 5 - 10 годинки. Съдя за възрастта и интелекта му от стила му на писане, както - и от граматическите, правописните и пунктуационните грешки, които допуска.

Писменото изразяване показва доста изненадващи данни - за интелектуалното и психическото развитие на индивида, както - и за много други неща.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз обаче не съм работник. И къщата, строена от прадядо ми, си е моя. И в нея ще живеят, дай Боже, мои деца, а не чужди. И авторското право над текстовете, които публикувам, си е мое (не че нещо ще ме спре да точа от Замунда, разбира се).

Т34, навремето един средновековен немски монархофашист е казал: "Аз съм император и следователно стоя над граматиката". Да не би да си монархофашист и ти? Във всеки случай лафчето с граматическото робство беше яко.

Не, другарят танк или се бъзичка с нас, или е на петнайсет годинки.

Като претендираш за авторски права , ти крадеш от народа ...

Защото твоя труд е въз основа на труда на хора преди теб ....

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Сигурно бойлерът (ще) работи с ядрено гориво? Един малък домашен реактор а ла Чернобил вкъщи, а?...

Колкото до Глишев...

Той може да е ползвал благата от труда на починали. И в този случай, на живите не дължи нищо.

Колкото до форума, длъжен е да отговори на постинг, в който някой се обръща към него. Нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По-скоро ще е на 5 - 10 годинки. Съдя за възрастта и интелекта му от стила му на писане, както - и от граматическите, правописните и пунктуационните грешки, които допуска.

Писменото изразяване показва доста изненадващи данни - за интелектуалното и психическото развитие на индивида, както - и за много други неща.

ГРАМАТИКАТА НЕ МОЖЕ ДА ОТЧЕТЕ ПРАВОПИСА МИ КАТО ПРАВИЛЕН ....

тя трябва да се промени и подобри .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не вярвам, че изучаването на граматиката на българския език би те убило. Само можеш да спечелиш от това.

Но, както казва бай Ганьо: "Ваша воля, господине!"...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Фейсбука

Могъщата Ръка На Народа в ЛицеКнига .

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001065924558

Снимки от Морето .

http://www.facebook.com/album.php?aid=2260&id=100001065924558#!/photos.php?id=100001065924558

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не вярвам, че изучаването на граматиката на българския език би те убило. Само можеш да спечелиш от това.

Но, както казва бай Ганьо: "Ваша воля, господине!"...

Ами виж сега , граматиката е псевдо наука ... измислена само за да може някои хора да си пишат дисертациите ... на тема \\\"това с А ли се пише или с ъ\\\" ... в зависимост от кой район са живели и тн .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Табиетлийският рахатлък на падишаха в Суратлъ-дефтер :tooth:

Абе, танк, като те чета се сещам за оня лаф (тук някой се и подписваше с него): че езикът на крепостника му е даден, за да лиже с него ботуша на господаря :vertag:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Табиетлийският рахатлък на падишаха в Суратлъ-дефтер :tooth:

Абе, танк, като те чета се сещам за оня лаф (тук някой се и подписваше с него): че езикът на крепостника му е даден, за да лиже с него ботуша на господаря :vertag:

Това са типични гнили илюзии , на буржоазни експлататорски акъли...

Веднъж научи ли се да Чете и пише , пролетарята ще се научи и Правилно да чете и пише .

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...