Отиди на
Форум "Наука"

Екологията - Анти-Човешко Средство на Капиталистическия империялизъм ...


T34

Recommended Posts

  • Потребители

Ти си мъртвешки сериозен, а плановото стопанство е мъртвешки мъртво. Хубаво, че китайците (па дори и американците) пращат по някое карго ориз на Северна Корея, та да не почнат пак да мрат от глад, завалийките. Ще е хубаво някой ден другарят Ким Чен Ир да пукне, Партията там да се издави в морето и двете Кореи да се обединят... но ще отнеме десетилетия преди южняците да успеят да захранят северняците не само с ориз, витамини, антибиотици и месо, а и с нормално мислене.

Като казах китайци - те това са пичове. Уж божем са комунисти, ама бизнесът си им върви. Да имах парите, бих посетил Китай.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ти си мъртвешки сериозен, а плановото стопанство е мъртвешки мъртво. Хубаво, че китайците (па дори и американците) пращат по някое карго ориз на Северна Корея, та да не почнат пак да мрат от глад, завалийките. Ще е хубаво някой ден другарят Ким Чен Ир да пукне, Партията там да се издави в морето и двете Кореи да се обединят... но ще отнеме десетилетия преди южняците да успеят да захранят северняците не само с ориз, витамини, антибиотици и месо, а и с нормално мислене.

Грешиш - капитализама няма място в козмоса, зъщото там няма кой да експлотира.tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Грешиш - капитализама няма място в козмоса, зъщото там няма кой да експлотира.tongue.gif

Дъ та ридъктиръм: пиши са "гришиж", "къпитълизама", "мязто" и "испутиръ".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ти си мъртвешки сериозен, а плановото стопанство е мъртвешки мъртво. Хубаво, че китайците (па дори и американците) пращат по някое карго ориз на Северна Корея, та да не почнат пак да мрат от глад, завалийките. Ще е хубаво някой ден другарят Ким Чен Ир да пукне, Партията там да се издави в морето и двете Кореи да се обединят... но ще отнеме десетилетия преди южняците да успеят да захранят северняците не само с ориз, витамини, антибиотици и месо, а и с нормално мислене.

Като казах китайци - те това са пичове. Уж божем са комунисти, ама бизнесът си им върви. Да имах парите, бих посетил Китай.

Плановата икономика е далеч по напреднала от Пазарната ...

Благодарение На Плановата си Икономика Северна Корея е световна сила ....

Предателите Кукли на Конци от Южна Корея правят всичко възможно да подкопаят това ..

докато там при тях небостъргачите се чупят като моливи ... благодарение на евтини \"Спестяващи Капитал\" части ...

В Пазарната икономика ...

Всеки се конкурира с другия в това кой ще произведе по - евтин продукт ....

По евтин значи с по калпави матеряли ..

в следствие на това се получава непрекъснащо нарастваша некачественост на капиталистическите продукти ...

Никoй няма нужда от 5000 вида Слънчеви очина например ...

Това е разхищение на ресурси ...

трябва си само един вид , народни слънчеви ошила ...

еднакви с еднакво хубаво качество и произведени в огромни количества .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аха, плановата икономика е сууупер, просто е Рай :) Абе Северна Корея може да е световна сила, ама бас хващам, че се живее по-приятно в световната слабост Андора.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Съвсем не ...

Просто Ако я нямаше Комунистическата Заплаха ...

Капитализма нямаше да се либерализира ..

Щеше да е Капитализма от преди 1917 ...

Без социални програми ... и тн.

Ако не беше Съветския Натиск , на запад нямаше да имат и граждански права ...

Нямаше да идат и в космоса ...

Капитализма не ходи в космоса ...Защото в космоса няма хора които да експлатира ...

Няма \"свободни пазари \" ( една безотговорна система ако питаш мен )

Ние не правим нещата така ...

НИЕ ИМАМЕ ПЛАНОВЕ !

ПЛАНОВЕ ВИ КАЗВАМ !

И ГИ СЛЕДВАМЕ ТОЧНО .

Сега когато Съветския Натиск Вече Го няма ...

Капиталистите си правят каквото си искат .. и виждаме как капитализма се връща обратно в времето , без пенсии , без совциални осигуровки ...

в времето преди 1917-ща ...

това е и всушбност Глобалната икономическа Криза ....

хихихихих :)))))))

Значи САЩ тръгнаха към Космоса, като видяха полета на Гагарин?

А що му беше на капитализма отпреди 1917-та? Всъщност трябва да се вземе предвид 1914, де, но нали за вас всичко започва от ВОСР...

Данъкът върху дохода тогава е между 1 и 6%... Един работник получава толкова, колкото никога няма да получи след това до края на 50-тте години... А, да с изключение на САЩ, където един работник получава толкова, че да има поне Форд - Т за по-малко от година.

Дерзайте, другари!

Да живее световният пролетариат, особено когато получава високи заплати!!! :laugh:

Сега когато Съветския Натиск Вече Го няма ...

Капиталистите си правят каквото си искат .. и виждаме как капитализма се връща обратно в времето , без пенсии , без совциални осигуровки ...

Само дето изтърваш, че това се случи само в бившите социалистически страни ;) Кво им е на западните пенсии от по 3-4 хиляди евро??

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

??? Мъртвешки Сериозен съм .

http://www.youtube.com/watch?v=4bMT_HSXdoQ

Супер яко клипче. :biggrin: Не съм се смял така отдавна. Ти ли си автора? Много ми хареса гласа на робота, който четеше текста и имитираше японка говореща развален български. Професинална работа! :biggrin: Пускай още, нека закопаем комунизма, нека!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

И моделките, дето били машини за бебета... О, Тангра, опази ни от автохтонци, комунистите сами се се неутрализират, а с иранистите ще направим дослук!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Никoй няма нужда от 5000 вида Слънчеви очина например ...

Това е разхищение на ресурси ...

трябва си само един вид , народни слънчеви ошила ...

еднакви с еднакво хубаво качество и произведени в огромни количества .

Аз имам нужда. За да мога да избирам. А не да нося това, което малоумният председател на совнаркома от работническо-селски (с изцяло селски манталитет) произход ми спусне отгоре.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

хихихихих :)))))))

Значи САЩ тръгнаха към Космоса, като видяха полета на Гагарин?

Естествено ..

А що му беше на капитализма отпреди 1917-та?

Бил е чиста проба феудализъм ... и сега се връща към това .. само гледай ...

Данъкът върху дохода тогава е между 1 и 6%... Един работник получава толкова, колкото никога няма да получи след това до края на 50-тте години... А, да с изключение на САЩ, където един работник получава толкова, че да има поне Форд - Т за по-малко от година.

Пълни глупости ...

Данъка върху дохода е толкова , защото работника е взимал изключително малко ...

не само това ами е нямало социални осигуровки , пансии , медициски осигуровки ...

ако се повредиш нещо на работа и си до там ...

А Форт Модел Т е типичен пример за социалистически произведен продукт ...

Защото по онова време Модел Т = Кола ...

Нямало е други коли ...

И са произвеждали Модел Т в най- доброто качество , в максимален брой ...

това е типично социалистическо производство .

Сега когато Съветския Натиск Вече Го няма ...

Капиталистите си правят каквото си искат .. и виждаме как капитализма се връща обратно в времето , без пенсии , без совциални осигуровки ...

Само дето изтърваш, че това се случи само в бившите социалистически страни ;) Кво им е на западните пенсии от по 3-4 хиляди евро??

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз имам нужда. За да мога да избирам. А не да нося това, което малоумният председател на совнаркома от работническо-селски (с изцяло селски манталитет) произход ми спусне отгоре.

Другарю я се стегнете ... Аман от ваште ТОБЛЕРОН ТА ТОБЛЕРОН ...!

Как ще построим КОМУНИЗМА ТАКА ??!...

Има \"кума лиса \" ...

kuma-lisa.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Супер яко клипче. :biggrin: Не съм се смял така отдавна. Ти ли си автора? Много ми хареса гласа на робота, който четеше текста и имитираше японка говореща развален български. Професинална работа! :biggrin: Пускай още, нека закопаем комунизма, нека!

Това видео не закопава комунизма а напротив ...

Днешната буржоазно олигархична капиталистическа система ...

Комунизма е идеала към които трябва да се стремим той е следващата стъпка в човешкото развитие ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

товарищь... мразя марципана, неговата мама. :biggrin:

Това не е марципан... това е хубав млечен шоколад , произведен в наши заводи ... от наши работници с наши машини за преработка на какао .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Това видео не закопава комунизма а напротив ...

Днешната буржоазно олигархична капиталистическа система ...

Комунизма е идеала към които трябва да се стремим той е следващата стъпка в човешкото развитие ...

Абе това клипче. да не е правено по поръчка на Сев. Корея. Щото дикторката много зле го дава. И откъм логика, и откъм интонация, и откъм текст.

Иначе комунизмът си е точно това - непостижим идеализъм на шепа хора. Които били първи сред разстреляните, когато другите по-пресметливи комунисти звели властта.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

КУМА ЛИСА!!!

:bg:

Т 34, дължа ти три двулитровки "Шуменско светло", ти ми припомни ранното детство. И шоколадче "Крава" за мезе.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това не е марципан... това е хубав млечен шоколад , произведен в наши заводи ... от наши работници с наши машини за преработка на какао .

Е, аз като гадно капиталистическо копеле от малък не щях и да чуя за български шоколад :post-70473-1124971712: ! Поне от момента, в който опитах вносен (западен). Също и за "Алтай" - исках си "Кока кола"-та или "Пепси" :bigwink: .

Освен това нямам представа защо соц. държавата наименоваше част от странните си сурогати "марципан". Помня, че бяха наистина отвратителни! Но нямат нищо общо с истинския немски марципан. Който е опитал оригинален немски марципанов сладкиш, знае за какво говоря! Но така или иначе, в очите на едно цяло поколение българи думата "марципан" е компрометирана :biggrin: .

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...