Отиди на
Форум "Наука"

Екологията - Анти-Човешко Средство на Капиталистическия империялизъм ...


T34

Recommended Posts

  • Потребители
Веднъж научи ли се да Чете и пише , пролетарята ще се научи и Правилно да чете и пише

"Пролетариатът".

И, последно, ще се научи ли да пише правилно или ще кълца зелките на академиците, за да нагоди правописа според неграмотността си? Че нещо почна да си противоречиш.

Хайде, моето дете, върви да си играеш :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Очаквам новото конструктивно предложение на другаря Танк, с цел сплотяване на пролетариата да почнем да си местим къщите една до друга и да отхвърлим окончателно идиотската буржуазна прищявка наречена двор....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Не, Стоедине, една върху друга. Панелки. Кошери. Човекарници.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Съгласен съм само, че връщането към земята е дясна идея. Имам предвид идеите на Рихард Валтер Даре - Blut und Boden (Кръв и земя) през 30-те години в Германия.

Това е връщане към опростения селски начин на живот, с цел повишаване на прираста на населението, защото големите индустриални градове с отрицателния прираст на техния пролетариат са се считали за „гробница на народите”. Четете неговата книга "Селячеството като източник на живот за северната раса".

Въпреки всичко идеите на Даре се провалят. Няма как това да не стане, защото те са приложими само в мирно време. Все пак за да спечели войната Германия трябва да притежава индустриална мощ.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Поздрав за нашия Т 34, последната надежда на комунизма:

"Евалла бе, Живков" - Панко

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Няма как връщането към природосъобразния живот на село да е марксистка или комунистическа идея. Нужно е само да отворим Манифеста на комунистическата партия от Карл Маркс – библията на комунизма - главата „Буржоа и Пролетарии”, където Маркс пише:

„Буржоазията подчини селото под господството на града. Тя създаде огромни градове, тя увеличи във висока степен броя на градското население над селското и по този начин изтръгна значителна част от населението от идиотизма на селския живот.”

Значи животът на село според Маркс е нищо повече от „идиотизъм”?!? Еми да, разбира се, ако тези разорени селяни не бяха отишли да търсят препитание в града, нямаше как да се създаде „пролетариата” на Маркс – движещата сила на революцията.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Пролетариите на К. Маркс стигнаха до завидно имуществено състояние в развитите капиталистически страни. Те отдавна не са база на революцията, поради което бай Херберт Маркузе предлага през 60-те години на отминалий век за такава да се ползва градските лумпени и маргинали и различните малцинства (цигани, гейове, лесбийки, транссексуални, травестити...)

Предполагам, че затова и интензивно се правят опити да се отгледат такива. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Няма как връщането към природосъобразния живот на село да е марксистка или комунистическа идея.

Нещо не си разбрал , мисля .

Няма нищо лошо с \"Природо Суобнразния Живот , той води до крепко здраве \"...

:

\"Ритай Топка , Карай Лодка

Сутрин Вечер , На Разходка ...

Пускай Пъстрои Хвърчила

Карай Водни Колела \" ...

Из Пионерско Стиохотворение .

Но Човекът Трябва да е Господар на Природата ...

Животът с Другарката Природа не е Лесен ...

Ние Строим .. Тя Разрушава ...

Ние Лекуваме .. тя разболява ....

Не трябва да оставяме на гнилата Буржоазия да я използва като Аргумент за Де-инсустрялизиране ..

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Правописът ти става все по-лош. Какво пиеш?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Не употребявам упойващи субстанции .

Това разсейва революционната ни бдителност.

Братле, не знам как ти идват такива, просто кефиш :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Няма как връщането към природосъобразния живот на село да е марксистка или комунистическа идея.

Другарят T34 е идеологически свободомислещ и в други времена биха го репресирали от неговата партия. Избива го на земледелческа идеология, социален дарвинизъм... Какво ли мисли за Сен Симон и Шарл Фурие?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Другарят T34 е идеологически свободомислещ и в други времена биха го репресирали от неговата партия. Избива го на земледелческа идеология, социален дарвинизъм... Какво ли мисли за Сен Симон и Шарл Фурие?

ако партията ми беше на власт , аз щях да я подкрепям .

демек ако беше социализъм / комунизъм .. нямаше да има нужда да казвам всичко това .

А колкото до другия въпрос ...

Франция е слаба Ракия ....

А Северна Корея е за момичета :

north_korean_army_babes_md.jpg

Китай е като куче с други малки ....

dog-and-tiger-cubs.jpg

само замени малките с \"Google\" .. \"Кока-Кола" : и тн ...

и ще разбереш ...

А Венецуела не съществува ....

бях там .. проверих ... няма такова нещо .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако имаше комунизъм, бре, нямаше да има интернет, а само агитационни табла.

Напротив ...

Самото ИзобретяBaне на Интернета е понеже западните университети , искали да кумоникират по добре ... за да контрират съветския \"Спyтник \" ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това последното е чиста проба дуализъм. Ако ги няма деструктивните комунисти, няма да ги има креативните буржоа. Следователно, ако искаш да унищожиш гнилия капитал, трябва се откажеш от марксизма... Успех в борбата! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не употребявам упойващи субстанции .

Това разсейва революционната ни бдителност .

Хахахаха. Това наистина е култово. Едно плюсче от мен.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хехехехе, и какво, съветските хора комуникараха не по Интернет, а чрез Спутник ли?

Ето какво ни казва великият Владимир Семьонович за съветските телефони: http://www.youtube.com/watch?v=0QR3RXtvKRU

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това последното е чиста проба дуализъм. Ако ги няма деструктивните комунисти, няма да ги има креативните буржуа. Следователно, ако искаш да унищожиш гнилия капитал трябва се откажеш от марксизма...Успех в борбата! :biggrin:

Съвсем не ...

Просто Ако я нямаше Комунистическата Заплаха ...

Капитализма нямаше да се либерализира ..

Щеше да е Капитализма от преди 1917 ...

Без социални програми ... и тн.

Ако не беше Съветския Натиск , на запад нямаше да имат и граждански права ...

Нямаше да идат и в космоса ...

Капитализма не ходи в космоса ...Защото в космоса няма хора които да експлатира ...

Няма \"свободни пазари \" ( една безотговорна система ако питаш мен )

Ние не правим нещата така ...

НИЕ ИМАМЕ ПЛАНОВЕ !

ПЛАНОВЕ ВИ КАЗВАМ !

И ГИ СЛЕДВАМЕ ТОЧНО .

Сега когато Съветския Натиск Вече Го няма ...

Капиталистите си правят каквото си искат .. и виждаме как капитализма се връща обратно в времето , без пенсии , без совциални осигуровки ...

в времето преди 1917-ща ...

това е и всушбност Глобалната икономическа Криза ....

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

деструктивните комунисти,

Комунистите не са деструктивни ...

Те Градят И строят .... ЗА ОБЩОТО БЛАГО ...

ЗА ПОСТИГАНЕТО НА ЦЕЛТА ....

ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО И ПРЕ-ИЗПЪЛНЕНИЕТО на петилетката ...

Не за пари ... С които да си купят Алкохол и Наркотици ...

за да се натряскат и забравят , че са експлатирани ...

или колонизирани ....

от банда лакоми банкери ...

Разбира се ние трябва да се Борим Срещу Това ...

Никакъв Мир За Капиталисти и фашисти и Религиозни експлататори ....

Изправисе ГОРА ОТ СТОМАНА ! НАСОЧЕТЕ SO БОЙНИ ДУЛА ...

НАСОЧЕТЕ СЕ В ГНЕВНА ЗАКАНА КЪМ ВРАГА КОИТО НОСИ ВОЙНА !

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хехехехе, и какво, съветските хора комуникараха не по Интернет, а чрез Спутник ли?

Ето какво ни казва великият Владимир Семьонович за съветските телефони: http://www.youtube.com/watch?v=0QR3RXtvKRU

Дори и да нямаме цифрова мрежа за комуникация ...

y нас има Аналогова Надежда !

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

До вчера си мислех, че си сталинист, а днес мисля, че си шегаджия. :biggrin: Признавам, че се хванах на шегите ти, но вече съм сигурен, че се майтапиш. Не се сърди, но се изкушавам да започна да те копирам. Харесва ми как се базикаш с комунизма. Пародията е велико оръжие срещу левите демагози и ти си го овладял до съвършенство! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

О, да, надяваме се танкът да се майтапи :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

До вчера си мислех, че си сталинист, а днес мисля, че си шегаджия. :biggrin: Признавам, че се хванах на шегите ти, но вече съм сигурен, че се майтапиш. Не се сърди, но се изкушавам да започна да те копирам. Харесва ми как се базикаш с комунизма. Пародията е велико оръжие срещу левите демагози и ти си го овладял до съвършенство! :)

??? Мъртвешки Сериозен съм .

http://www.youtube.com/watch?v=4bMT_HSXdoQ

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...