Отиди на
Форум "Наука"

Левски - ЦСКА


Михов

Recommended Posts

  • Потребител

Мерси ;). Отговорих ти, но мача не беше хубав. Левски бяха по-уморени, а ЦСКА имаха проблеми със с-ва (не чужденците, а по-скоро кунтузиите преди мача и на загрявката). Успех и на 4-те отбора през седмицата, че съдийте нещо много почнаха да ни режат БГ отборите :(.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Само "Славия"!

Но в случая съм за "Левски", то се знае. А и истинското софийско дерби е между Белите и Сините :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не, това е най-старото, но е факт, че ни е по-трудно да играем с/у белите, даже да броим Локо СФ, дет ни бие последните години. А за Славия имаше страхотно изказване на Майкъла: "Славия си е Славия ще бие, освен ако не падне с 3-0, най-добрия играч там е Венци Стефанов" (преди загубата (според мен 100% тотаджийска) от Калиакра в Овча купел) :).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само "Славия"!

Но в случая съм за "Левски", то се знае. А и истинското софийско дерби е между Белите и Сините :biggrin:

Малее, Глишев, за Славия ли си? Че то това си е чиста форма на перверзия!? И по принцип са малко славистите за Левски. Затова евалла!

Имам доста приятели от Красно село, всичките са слависти. Готини пичове, ама отбора не струва. Макар и да харесвам Емо Велев!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Нема как, дедо ми е бил за Славия, чичо ми и баща ми са за Славия, брат ми е за Славия... аз къде да се дена :)

Ама Левски и Славия са си тукашната шопска гордост, нема мърдане. С извинения към евентуалните фенове, ама Чорбата са ми чужди на натюрела ;)

slavia_logo.gif

Редактирано от glishev
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само Левскииииии!!! :)

Моя кум е фен на Локо(Сф), защото дядо му е играл там навремето. Сега има три момчета и му подарих фланелки с емблемата на Локо, а трябваше май да поръчам на Левски. :biggrin: Те феновете на Локо и без това са един влак хора, сега им дигнах прираста.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

В живота си съм виждал цифром и словом 1 (един) фен на Локо (Сф). Ако всичките са като него, значи агитката е от пичове. Момчето беше много свестно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Моля темата да се прекръсти на "Левски-ЦСКА, БГ футбол" (или БГ Футбол, клубен и национален), стига автора да няма нищо против, защото съм фен на тази игра ;). Аз познавам поне 3-ма 4-ма от Докото ;) (това е закачливо де, за таквиз работи (както и за Чорба и т.н.) получаваш "отпуска" в във форумите "Гонг" БГ ;)). Пък и БГ първенството си е интересно. А да не дискриминираме "прованса" за сметка на шопите и "псевдо такива" :)). От Славия са доста повече лично, не само "виртуално".

Та мисълта ми е да има тема за футбола (не раздел, това е идеята, ако всеки почне да пуска теми за мачове и отбори ще стане манджа с грозде, като оставим, че това е БГНаука не са спортни форуми). Идва "страстната седмица" за българските клубове, после контрола с Русия, после пак страстна седмица за ЦСКА, Литекс и надявам се Левски (много се надявам и на Берое, Рапид се раздаде ввчера с/у РедБул), после квалификации, а и д-вното п-ство си тече и ще е интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами нямам нищо против модераторите да преименуват темата на "Български клубен футбол". Националния отбор не искам да го мешаме при клубовете. Но наистина, ако и Левски и ЦСКА да са ни най-големите отбори, някакси не е справедливо да принуждаваме почитателите на другите отбори да спамят. :bigwink:

П.П. Португалецът като я види тази тема какво конско ще ни чете и колко ще ни дърпа ушите - не е истина! :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нема как, дедо ми е бил за Славия, чичо ми и баща ми са за Славия, брат ми е за Славия... аз къде да се дена :)

Ами няма как - обречен си :).

Лошото в случая на Славия е, че един клуб със сериозна история беше тотално обезличен от "народната власт". И така от най-титулувания клуб в Царството (шест титли срещу три за Левски) беше превърнат в негласен сателит на ЦСКА по военна линия. С други думи от почти аристократичен отбор до такъв на Строителни войски! Пролетарска работа...

Иначе познавам фенове на Локото. Двама от София, един от Ловеч и един от Русе. Т.е. все пак не са толкова малко. Тоя от Ловеч е толкова надъхан, че когато играят Литекс и Локомотив си вика за Локото и доколкото знам никога не е изпитвал колебания.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Този луд, луд мач ;).

Бях в сектор А. И преграхнах :(. Абе уплаших се когато калмарите пуснаха 2 пипала ;). Ама Левски показа, че има повече (и класа и пипала ;)). Нека жребия е благосклонен утре ;). Даже за ЦСКА! Латексо доказа, че не струва. ГГ може да строи къщички, може и стадионче да построи, ма отбор не мож. То не стааа само с пари и акъл требе! Аре чао, че ме очаква поредния разбор (разбирай бири ;)).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Въпросът ми към Националната Телевизия е: Защо аджеба не предавахте този решаващ мач и докога ще плащаме данъци за нищо?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това с потомствените фенове е много интересно. Един от съучениците ми е потомствен левскар - и баща му (роден 1930 г.), и синовете му.

Друг е славист:) При положение, че и двамата са пловдивчани... Ама явно любовта не пита...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Въпроса с БНТ е малко сложен :(. Не са пожелали да платят исканата сума и от БулСатКом са взели правата. Сумата (ма май само за първия мач) е била 4 цифрена в евро. И клубовете трябва да живеят ся. Лошото е, че страдат феновете. Аре ние от София поне на стадиона може да идем, но Левски и ЦСКА имат фенове навсякъде не само в столицата. Пък аз искам да гледам даже и Литекс в Европа. Няма да отида в Ловеч, няма и да стъпя на мач на ЦСКА (еее, да викам за тях ми идва малко в повече ;)), но пред ТиВи-то ще бъда. Абе преди май имаше някакв разпоредби БНТ поне шампиона да предават, ама май пазарната икономика е по-силна ;). Вчера се тегли жребия, ЦСКА-то извади голям късмет ;), Левски по-малък (пак шведи, сега предпоследни, но иначе шампиони миналата година), а Литекс върви пак по стъпките на Левски - дано този път изядат тез дебърцини и счупят каръка.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Оф! Голямо треперене беше, но си заслужаваше! :punk:

Много ми е интересно, как БНТ реши да дава Литекс, а не Левски? Кой отбор има повече фенове? Нали се борят да привличат зрителска аудитория? Да не говорим, че беше почти 100% сигурно, че в Ловеч мача ще е без интрига.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Оф! Голямо треперене беше, но си заслужаваше! :punk:

Много ми е интересно, как БНТ реши да дава Литекс, а не Левски? Кой отбор има повече фенове? Нали се борят да привличат зрителска аудитория? Да не говорим, че беше почти 100% сигурно, че в Ловеч мача ще е без интрига.

Латексо е шампион все пак ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако ме питаш бил ли съм на мача - НЕ :(. Ама имах проблеми кат си в 7:30 в Красно село, нема начин след 30 минути да си на Герена (а имам карта де ;)).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе къде е португалеца да дискутираме шведските фенове. Не сега а преди ;). Ся най вече с бира ще ги черпим, ако има д, че според МВР са 26 персони ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

ВЕЛИК "ЛЕВСКИ"!!!

Страшен мач! Много съм доволен! Чужденците са много класни за нашите условия!

П.П. Мислех да участвам и в другите теми, но сега не ми е до това... :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Страхотен мач наистина, ама втория гол на "картофите" беше много смешен :(. Не може да пускаме такива голове. Ама си треперим при всяко статично. Но при проблемите ни в дефанса, това си е отличен старт ;).

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...