Отиди на
Форум "Наука"

Антирелативизмът в България


Recommended Posts

  • Потребител

От съотношението на неопределеност: Δ x.Δ p≥h/4π, което си направих труда да напиша вчера се вижда, че в макросвета КМ преминава в класическата механика. За да критикуваш нещо трябва да го познаваш, а не само да му намираш кусур, че не съответства на мирогледа ти.

Една от причините за съществуване на антирелативизма и въобще на квазинауката е поставянето на мирогледа, философията, идеологията като отправна точка ва разсъжденията.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 433
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

От съотношението на неопределеност: Δ x.Δ p≥h/4π, което си направих труда да напиша вчера се вижда, че в макросвета КМ преминава в класическата механика.

За да критикуваш нещо трябва да го познаваш, а не само да му намираш кусур, че не съответства на мирогледа ти.

Една от причините за съществуване на антирелативизма и въобще на квазинауката е поставянето на мирогледа, философията, идеологията като отправна точка ва разсъжденията.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Здравейте st_jordan!

Браво на вас, че сте се престрашили да патентовате, въпреки че изобретението ви е било в разрез с теорията!

Силно ме впечатли следният абзац:

След като подадох в ИНРА надлежно оформените документи, защитата продължи рекордните три години. Беше забавна история. Накрая с участието на експерти от БАН-ИЯИЯЕ, тъй че те идваха при мен, а не обратното. Бяха склонни за издаване на авторско свидетелство, ако не споменавам в описанието, че принципът на действие е в разрез с теорията на относителността.

С право сега ги съкращават такива експерти! Такова уклончиво отношение е недопустимо за научен работник, ако той има съмнение че любимата му теория не е вярна, трябва да го обяви на всеослушание, а не така мишкарски да го прикрива.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

...и я да видя как става номерът...

Няма нужда от философия, а просто да се види стойността на константата на Планк:

h = 6,63 . 10-34 Js

за да се разбере за какви порядъци става дума.

Разсъжденията трябва да се основават на знания в съответната наука. Това не може да се замени с обща философия и мироглед. Ако те забавлява, карай го по философски, но според мен до никъде няма да стигнеш във физиката.

....

С право сега ги съкращават такива експерти!...

Една друга вероятна причина за разпространение на антирелативизма е това, че в България хората, които професионално се занимават с физика вече са много малко. Закриването на наукоемките производства накара специалистите в тях или да емигрират или да се преквалифицират. В университетите и БАН с вечната липса на средства също като че са на път да съкратят звената, занимаващи се с физика.

Link to comment
Share on other sites

В университетите и БАН с вечната липса на средства също като че са на път да съкратят звената, занимаващи се с физика.

Хак им е !.. Да ги съкратят че да им доде акъла !.. Ако бяха направили един нищо и никакъв модифициран опит на Бекман и Мендикс щяха да оберат славата , щяха да получат нобеловката и щяха да прославят отечеството , на Българите щяха да престанат да гледат като на аборигени .. Но те си кютат и не щът да правят такива опити .. Ми да ги съкращават като ги мързи да работят .. Хак им е !.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Здравейте st_jordan!

Браво на вас, че сте се престрашили да патентовате, въпреки че изобретението ви е било в разрез с теорията!

Силно ме впечатли следният абзац:

С право сега ги съкращават такива експерти! Такова уклончиво отношение е недопустимо за научен работник, ако той има съмнение че любимата му теория не е вярна, трябва да го обяви на всеослушание, а не така мишкарски да го прикрива.

е известно ми е твоето натдумване, сега когато кротяса със Петков почваш със джордън! :laugh:
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Няма нужда от философия, а просто да се види стойността на константата на Планк:

h = 6,63 . 10-34 Js

за да се разбере за какви порядъци става дума.

Разсъжденията трябва да се основават на знания в съответната наука. Това не може да се замени с обща философия и мироглед. Ако те забавлява, карай го по философски, но според мен до никъде няма да стигнеш във физиката. ти сигурно се смятъш за всезнайковица във физиката, но знай че при този дебат, не може да се изпита човек за някое знание защото той може винаги да намери това което се пита във интернет, и да отговори все едно че е негово мнение! така че стой по настрана за оценките на това което знаят другите. :biggrin: Ясно или още да ти разяснявам!

Една друга вероятна причина за разпространение на антирелативизма е това, че в България хората, които професионално се занимават с физика вече са много малко. Закриването на наукоемките производства накара специалистите в тях или да емигрират или да се преквалифицират. В университетите и БАН с вечната липса на средства също като че са на път да съкратят звената, занимаващи се с физика.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

.. е какво да видя или ти със своите формули помпозно напомяш че си много умна ли? какво ще ми обясниш с тези формули? които и на тебе не ти са ясни, дай по същество? как ще обясниш квантовата неопределеност със точно детерминираните формули на Нютон, кажи как тогава сила равна на един Нютон може да се приложи към квантовомеханични системи когато при тях нямаме точно установени величини :vertag: които да отговарят на сила един Нютон! ха сега да те видя :happy: ти сигурно се смятъш за всезнайковица във физиката, но знай че при този дебат, не може да се изпита човек за някое знание защото той може винаги да намери това което се пита във интернет, и да отговори все едно че е негово мнение! така че стой по настрана за оценките на това което знаят другите. :biggrin: Ясно или още да ти разяснявам!

Извинявай, luboznatelnia, но последните ти постове ме карат да мисля, че си вече на няколко питиета. :drinks_drunk: Така си ги омешал....

Нямам амбиции нещо да доказвам на теб или на други, нито пък искам да те обучавам. Проблемът, който ме занимава е защо съществува антирелативизъм и както се вижда, намирам нови отговори.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте st_jordan!

Браво на вас, че сте се престрашили да патентовате, въпреки че изобретението ви е било в разрез с теорията!

Силно ме впечатли следният абзац:

С право сега ги съкращават такива експерти! Такова уклончиво отношение е недопустимо за научен работник, ако той има съмнение че любимата му теория не е вярна, трябва да го обяви на всеослушание, а не така мишкарски да го прикрива.

Добре дощла отново в клубът Ниагара , домъчняло беше ми за теб.. Оказва се че без враг е по зле отколкото със враг .. Базе им на ония които си имат враг .. Аз вече съм блажен щото Ниагара се завърна .. Урааа , имам си враг !..

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Извинявай, luboznatelnia, но последните ти постове ме карат да мисля, че си вече на няколко питиета

. :drinks_drunk: Така си ги омешал....

Нямам амбиции нещо да доказвам на теб или на други, нито пък искам да те обучавам. Проблемът, който ме занимава е защо съществува антирелативизъм и както се вижда, намирам нови отговори.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Г-н Петков, благодаря ви за пожеланиятя!

Но нещо сте се объркали. Аз не съм ви враг. Враг ви е липсата на логическо мислене, поради което твърденията ви нямат аргументна основа. Ето, едва съм влязла в клуба, и срещам поредното обръщане на палачинката:

Както вече стана на въпрос всички правени досега опити със светлината са в съгласие със ХСВ което е и потвърждение на верноста на ХСВ..

Но има необходимост от много категорично потвърждение на базата на опитна проверка на очакван според ХСВ опитен резултат..

Такъв опит е възможен и при това не е трудно осъществим .. Целта е да се докаже опитно че скороста на светлината наблюдаема от подвижен наблюдател има в неподвижната ИС скорост С=/=300000 км/сек .. Т.е. да се докаже че втория постулат на Айнщайн е погрешен и скороста на светлината наблюдаема от подвижен наблюдател е в неподвижната ИС С'= 300000 +V

Последната ваша версия, преди да тръгна за морето беше, че тезата на Айнщайн, основаваща се именно на подчертаното от мен ваше твърдение, е непроверима, поради което си позволявахте какви ли не епитети. Преди това ви посочих още няколко обръщания на палачинката. Ами с такива аргументи, дето произволно се сменят от съобщение в съобщение, е ясно защо всички смятат и вашата хипотеза за глупост и глупотевина (нали правилно ви цитирам?) и си мълчат по нея.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А може би една причина за възникване на разни квазинауки да е и алкохола. То в кръчмите какви ли не щури идеи се раждат.

:gathering2::drinks_cheers::lightbulb:

Слушай нямам идея да се натприказвам със тебе , защото е известно че със жена не можеш се надприказва , вие жените освен да плетете , за друго не би ви имало , а камоли за физика и философия, а още по малко си тази която можеш да ми решаваш колко да пия и какво да пиа, ти първо виж своята , критикарско необоснована теория към всичко което не ти отърва :bigwink:
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ОК, нека видим до къде стигнахме с теорията зя антирелативизма, тя обаче не е само моя.

Ето едно обобщение:

„След Втората световна война антирелативистите обикновено не са физици. Всъщност изключението е само едно - Стефан Маринов.

Защо инженери, лесовъди, летци, домакини се хващат със специалната теория на относителността? :

Причината е че тя не съответства на елементарните нагледни представи и логика, свързани с бита, а е необходима известна подготовка по математика и физика за да бъде разбрана.„ - Дорис

„Дефиниция за антирелативист: "Много пише, малко чете, нищо не разбира."„ -Шпага

„Пример за неспособността за четене и/или проумяване на значението на текст от анти релативист:

Вариант 1. Пълно непознаване на значението на личните и притежателните местоимения в българския език.

Вариант 2. Неспособност за проумяване на значение на текст написан на български език.„- Богданов

„Друга обща черта на антирелативистите е това, че са убедени че е осъществена някакъв вид конспирация и истината се пази в тайна, а в училищата и университетите се пробутват лъжи и фалшификации.

Ей това най-много ме учудва, как се мисли че физиците в целия свят са заблудени и тъпи та не могат да се сетят, да изчислят и измерят. Защото каквото се учи в Америка, това се учи и в Русия и навсякъде. Дори и тайната на атомната бомба не е била опазена, та какво остава за друго.„ - Дорис

„Заключението ми е, че най-често подобен тип хора се мъчат да опровергаят Айнщайн. Хора които не се интересуват от реално извършени опити и заключенията до които водят...“ Б.Богданов

„Измамно простият математически апарат на ТО, който в основата си е достъпен за всеки завършил средно образование, съчетано с ниското общо образование по физика, с което се излиза от средното училище (и не позволява на човек да усети тънкостите на теорията, а вижда само привидното противоречие със всекидневният си опит), подплатено с желание за самоизява характерно за повечето хора със средни възможности, води до този плачевен резултат. Допълнителни способстващи качества са влечението към самоцелно философстване (философия отделена от конкретната физическа обстоятелственост). Не на последно място е и ниското самочувствие от живота, характерно за нацията ни като цяло. Това подкрепя желанието на такива хора за изява в каква да е област, а опровергаването на ТО при тези условия се прави лесно и веднага трябва да води до славата на Айнщайн За да не се обиди някои от "средните възможности" за които споменавам, в рамките на статистическата грешка се случва и някой по-способен да се поддаде и да не мисли твърде много върху основите и същността на ТО, а да се плъзне по общият поток. По-нататък вече е много трудно човек да се осъзнае и да се върне в правият път - той вече се е самоубедил че е прав (както религиозната вяра), или от чисто психологически причини, като срам да признае грешката си, че другите са се оказали прави а той не. Тук допринася и липсата на критическо мислене, тогава човек лесно се хипнотизира от някаква по-близка до усещанията му идея и я прегръща като вярна (въпреки фактите). .“ - Сканер

„Според мен ключов е момента на плъзването в общия поток.

Заблуден от привидната простота и очевидност на "противоречията", вложил малко собствени разсъждения, човек неусетно, но здраво ги свързва със съзнанието си за самоценност, с идеята си за самоуважение. С това може да се обясни упоритото отхвърляне на всичко, което противоречи на тези "революционни" разсъждения. Така той спира единственото, което може да му просветли ума - обективната информация.

Критиката към собствените идеи е необходима. Колкото по-ниско е нейното ниво, толкова човек е по-склонен да генерира глупости. Но ако тази самокритичност е твърде висока, човек може да потъне в рутината.Обаче въоръжен с достатъчно систематизирано знание, обективна информация, той рано или късно ще усети, че е сбъркал.“ - Дорис

Антирелативизмът нека си го има, той не е проблем на физиката. Нека и психолозите да имат малко работа, и те семейства хранят. .....Объркана логика (на антирелативизма) наричам последователност от съждения, чийто краен резултат не следва от началните предположения....Антирелативизмът не е вреден, та да се бори някой с него. Напротив, от него има голяма полза - за мислещият четящ. Ако внимателно следва логиката и обмисля изходните факти, антирелативистските изблици ще му посочат верният път и как не трябва да се мисли в науката. Но за това е нужна известна доза самокритичност - антирелативистите по това се познават, че я нямат.“ - Сканер

„За да критикуваш нещо трябва да го познаваш, а не само да му намираш кусур, че не съответства на мирогледа ти.

Една от причините за съществуване на антирелативизма и въобще на квазинауката е поставянето на мирогледа, философията, идеологията като отправна точка ва разсъжденията...Разсъжденията трябва да се основават на знания в съответната наука. Това не може да се замени с обща философия и мироглед.

Една друга вероятна причина за разпространение на антирелативизма е това, че в България хората, които професионално се занимават с физика вече са много малко. Закриването на наукоемките производства накара специалистите в тях или да емигрират или да се преквалифицират. В университетите и БАН с вечната липса на средства също като че са на път да съкратят звената, занимаващи се с физика.

А може би една причина за възникване на разни квазинауки да е и алкохолът. То в кръчмите какви ли не щури идеи се раждат.„- Дорис

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Г-н Петков, благодаря ви за пожеланиятя!

Но нещо сте се объркали. Аз не съм ви враг. Враг ви е липсата на логическо мислене, поради което твърденията ви нямат аргументна основа. Ето, едва съм влязла в клуба, и срещам поредното обръщане на палачинката:

Последната ваша версия, преди да тръгна за морето беше, че тезата на Айнщайн, основаваща се именно на подчертаното от мен ваше твърдение, е непроверима, поради което си позволявахте какви ли не епитети. Преди това ви посочих още няколко обръщания на палачинката. Ами с такива аргументи, дето произволно се сменят от съобщение в съобщение, е ясно защо всички смятат и вашата хипотеза за глупост и глупотевина (нали правилно ви цитирам?) и си мълчат по нея.

ти пак ли се появи , ти не си никаква физичка а само раздухваш като Дорис тоест жени които не си знаете от работата а се мешете където не ви е работа! :vertag: ясно ли ти е и знам че след моите постинзи ще има само женско бла бла бла ,,,,, ха ха ха ха :biggrin:
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ОК, нека видим до къде стигнахме с теорията зя антирелативизма, тя обаче не е само моя.

Ето едно обобщение:

„След Втората световна война антирелативистите обикновено не са физици. Всъщност изключението е само едно - Стефан Маринов.

Защо инженери, лесовъди, летци, домакини се хващат със специалната теория на относителността? :

Причината е че тя не съответства на елементарните нагледни представи и логика, свързани с бита, а е необходима известна подготовка по математика и физика за да бъде разбрана.„ - Дорис

„Дефиниция за антирелативист: "Много пише, малко чете, нищо не разбира."„ -Шпага

„Пример за неспособността за четене и/или проумяване на значението на текст от анти релативист:

Вариант 1. Пълно непознаване на значението на личните и притежателните местоимения в българския език.

Вариант 2. Неспособност за проумяване на значение на текст написан на български език.„- Богданов

„Друга обща черта на антирелативистите е това, че са убедени че е осъществена някакъв вид конспирация и истината се пази в тайна, а в училищата и университетите се пробутват лъжи и фалшификации.

Ей това най-много ме учудва, как се мисли че физиците в целия свят са заблудени и тъпи та не могат да се сетят, да изчислят и измерят. Защото каквото се учи в Америка, това се учи и в Русия и навсякъде. Дори и тайната на атомната бомба не е била опазена, та какво остава за друго.„ - Дорис

„Заключението ми е, че най-често подобен тип хора се мъчат да опровергаят Айнщайн. Хора които не се интересуват от реално извършени опити и заключенията до които водят...“ Б.Богданов

„Измамно простият математически апарат на ТО, който в основата си е достъпен за всеки завършил средно образование, съчетано с ниското общо образование по физика, с което се излиза от средното училище (и не позволява на човек да усети тънкостите на теорията, а вижда само привидното противоречие със всекидневният си опит), подплатено с желание за самоизява характерно за повечето хора със средни възможности, води до този плачевен резултат. Допълнителни способстващи качества са влечението към самоцелно философстване (философия отделена от конкретната физическа обстоятелственост). Не на последно място е и ниското самочувствие от живота, характерно за нацията ни като цяло. Това подкрепя желанието на такива хора за изява в каква да е област, а опровергаването на ТО при тези условия се прави лесно и веднага трябва да води до славата на Айнщайн За да не се обиди някои от "средните възможности" за които споменавам, в рамките на статистическата грешка се случва и някой по-способен да се поддаде и да не мисли твърде много върху основите и същността на ТО, а да се плъзне по общият поток. По-нататък вече е много трудно човек да се осъзнае и да се върне в правият път - той вече се е самоубедил че е прав (както религиозната вяра), или от чисто психологически причини, като срам да признае грешката си, че другите са се оказали прави а той не. Тук допринася и липсата на критическо мислене, тогава човек лесно се хипнотизира от някаква по-близка до усещанията му идея и я прегръща като вярна (въпреки фактите). .“ - Сканер

„Според мен ключов е момента на плъзването в общия поток.

Заблуден от привидната простота и очевидност на "противоречията", вложил малко собствени разсъждения, човек неусетно, но здраво ги свързва със съзнанието си за самоценност, с идеята си за самоуважение. С това може да се обясни упоритото отхвърляне на всичко, което противоречи на тези "революционни" разсъждения. Така той спира единственото, което може да му просветли ума - обективната информация.

Критиката към собствените идеи е необходима. Колкото по-ниско е нейното ниво, толкова човек е по-склонен да генерира глупости. Но ако тази самокритичност е твърде висока, човек може да потъне в рутината.Обаче въоръжен с достатъчно систематизирано знание, обективна информация, той рано или късно ще усети, че е сбъркал.“ - Дорис

Антирелативизмът нека си го има, той не е проблем на физиката. Нека и психолозите да имат малко работа, и те семейства хранят. .....Объркана логика (на антирелативизма) наричам последователност от съждения, чийто краен резултат не следва от началните предположения....Антирелативизма не е вреден, та да се бори някой с него. Напротив, от него има голяма полза - за мислещият четящ. Ако внимателно следва логиката и обмисля изходните факти, антирелативистските изблици ще му посочат верният път и как не трябва да се мисли в науката. Но за това е нужна известна доза самокритичност - антирелативистите по това се познават, че я нямат.“ - Сканер

„За да критикуваш нещо трябва да го познаваш, а не само да му намираш кусур, че не съответства на мирогледа ти.

Една от причините за съществуване на антирелативизма и въобще на квазинауката е поставянето на мирогледа, философията, идеологията като отправна точка ва разсъжденията...Разсъжденията трябва да се основават на знания в съответната наука. Това не може да се замени с обща философия и мироглед. Ако те забавлява, карай го по философски, но според мен до никъде няма да стигнеш във физиката...

Една друга вероятна причина за разпространение на антирелативизма е това, че в България хората, които професионално се занимават с физика вече са много малко. Закриването на наукоемките производства накара специалистите в тях или да емигрират или да се преквалифицират. В университетите и БАН с вечната липса на средства също като че са на път да съкратят звената, занимаващи се с физика.

А може би една причина за възникване на разни квазинауки да е и алкохолът. То в кръчмите какви ли не щури идеи се раждат.„- Дорис

Стига си само рецитирала тоз или онзи антирелативист , ами виш твоята нескопосана теория ,и най важното , вашето женско не вежество по редица въпроси , вие жените сте с пачи мозъци! и не можете да проумеете същността на битието , даааа така е :biggrin:
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Стига си само рецитирала тоз или онзи антирелативист , ами виш твоята нескопосана теория ,и най важното , вашето женско не вежество по редица въпроси , вие жените сте с пачи мозъци! и не можете да проумеете същността на битието , даааа така е :biggrin:

Друже, дръж се културно. Такива коментари са недопустими тук. Надявам се, че се разбрахме и повече няма да правиш подобни неадекватни твърдения за умствените възможности на нежния пол.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

***

Стига си само рецитирала тоз или онзи антирелативист , ами виш твоята нескопосана теория ,и най важното , вашето женско не вежество по редица въпроси , вие жените сте с пачи мозъци! и не можете да проумеете същността на битието , даааа така е :biggrin:

Но драги любознателен друже,

Доказано е на база проучвания и статистика, че през последните 50 години броят на по интелигентните жените е с около 3 процента висок от този на мъжете. Нивата на интелект се движат между два и пет процента в полза на жените. Най интелигентните жени са родени и учили в бившия соц. лагер.

Един бивш израелски премиер каза на едно интервю, че най Не интелигентната система в света създаде най-интелигентните хора в същия този свят.

Например: Ангела Меркел - канцлер на Германия е от бившата ГДР и е квантов физик..:punk:

**

Проблемът е, че след определена възраст приоритетите на жените се променят и затова сред тях няма голям брой изявени учени или хора на изкуството.

Пусни една търсачка, провери това мое твърдение и ще видиш, че имам право.

**

Честна казано друже, подозирам, че си се пошегувал с този твой пост, но поради липсата на не вербален контакт /Емот-иконите съвсем не ас достатъчни да заместят изражението на лицата на събеседниците при типичен вербален контакт/, хората четящи темата може да останат с впечатление, че го мислиш.

Извинете за оффтопика, но трябва да придържаме към фактите. Пък не са разумни проявите на сексизъм.:lac:

Поздрави Б.

Редактирано от Б.Богданов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако Любознателният беше чел нещо за физиката щеше да знае, че сред великите физици има и жени. Така че неговвите приказки издават и невежеството му.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ако Любознателният беше чел нещо за физиката щеше да знае, че сред великите физици има и жени. Така че неговвите приказки издават и невежеството му.

Мисля, че Мария Кюри е много, много популярно име сред хората. Много от тях може да не знаят с какво точно се е занимавала, но определено е познато име, както и легендите около причината за смъртта и.

Поздрави Б.

***

П.С. Бих искал да поздравя Дорис за отсетите заключения и систематизация на мнения в постинг номер: 141:

Обобщение темата до този момент /пост номер 141/

С такива междинни извадки от постове, темата става много лесно четима. Възможно е някой да бъде убеден и да си признае собствените си заблудите - независимо какво ще подкрепя за в бъдеще.

/би било чудесно, ако някой има доблестта да го направи/. :)

Тога ще стане ясно, кои доводи: За и Против анти релативизма за убедителни и смислени.

Поздрави Б.

Редактирано от Б.Богданов
Link to comment
Share on other sites

Здравей Ниагара,

Г-н Петков, благодаря ви за пожеланиятя!

Но нещо сте се объркали. Аз не съм ви враг.

Жалко !.. А аз така се бях зарадвал че си имам истински враг като Ниагара .. хем хубава , хем готина ..хем мога редовно да си я бия(заглявушвам) в дебатите.. :)

Враг ви е липсата на логическо мислене, поради което твърденията ви нямат аргументна основа. Ето, едва съм влязла в клуба, и срещам поредното обръщане на палачинката:

Последната ваша версия, преди да тръгна за морето беше, че тезата на Айнщайн, основаваща се именно на подчертаното от мен ваше твърдение, е непроверима, поради което си позволявахте какви ли не епитети. Преди това ви посочих още няколко обръщания на палачинката.

Е , счтитай че съм корегирал изказът си и съм го направил по прецизен .. Т.е. сеги вече твърдя че глупотевичната предатава на Айнщайн, че скороста на светлинната вълна улавяна от подвижния наблюдател спрямо неподвижната ИС аджебъ била С=300000 км/сек е НЕПОТВЪРДИМА опитно..

Схавщаш ли колко готино прецизиране съм оформил ?.. :)

Ами с такива аргументи, дето произволно се сменят от съобщение в съобщение, е ясно защо всички смятат и вашата хипотеза за глупост и глупотевина (нали правилно ви цитирам?) и си мълчат по нея.

Не само мълчат айнщанистчетата по презентацията на ХСВ ами и бягат от темата като дявол от тамян .. От уплах се разбегаха горкинките .. :)

Ей го на и тебе те е страх да влезеш в темата .. само обикаляш около нея ама да почукаш и влезеш там те е шубе.. :)

Скрих ви топката със ХСВ байновата , ше има да се стряскате насън .. Но нищо , ще се постряскате .. ще се поуплашите малци и накрая ше ви леем коршум и ще се раззомбирате , та в края на краищата уплахът ще да е за добро !.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не че ви следя много дебатите, но впечатлението ми за това кой кого е победил (бил?) е различно. След като Ниагара те обори многократно с най-различни доводи какво искаш още? То всичко рано или късно омръзва.

Link to comment
Share on other sites

Не че ви следя много дебатите, но впечатлението ми за това кой кого е победил (бил?) е различно.

Да бе , сакаш да речеш 'Аз пиеската не съм я гледала ама тя не ми ареса' :)

От друга страна ясе сакам да ти речем че младите айнщанистки като ги заглявуши бай Петков веднъж-дваж и се стъписват та бягат от темите в които са заглявушени ..Тоя филм много пъти сме го гледали , стереотипът им на поведение е един и същ.. :)

Ами с такива аргументи, дето произволно се сменят от съобщение в съобщение, е ясно защо всички смятат и вашата хипотеза за глупост и глупотевина (нали правилно ви цитирам?) и си мълчат по нея.

Какви аргументи се сменят бре госпоице Дорис ?.. Какви торби с цимент ?.. какви мифки за къртене ?..Мълчат аинщанистчетата оти имат уплах от заглявушване.. хихихи.. :)

------

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...