Забелязахме, че използвате Ad Blocker

Разбираме желанието ви за по-добро потребителско изживяване, но рекламите помагат за поддържането на форума.

Имате два варианта:
1. Регистрирайте се безплатно и разглеждайте форума без реклами
2. Изключете Ad Blocker-а за този сайт:
    • Кликнете върху иконата на Ad Blocker в браузъра
    • Изберете "Pause" или "Disable" за този сайт

Регистрирайте се или обновете страницата след изключване на Ad Blocker

Отиди на
Форум "Наука"

Last roman

Глобален Модератор
  • Брой отговори

    15806
  • Регистрация

  • Последен вход

  • Days Won

    468

ВСИЧКО ПУБЛИКУВАНО ОТ Last roman

  1. както и всичко друго /търговия с оръжие, наркотици и пр./, това е изгоден бизнес, за което говори и бумът в строителството на частни затвори в 'най-свободната държава на света'.
  2. ебаси нелепата опорка. Полезен идиот ли си, или просто ти плащат да тролиш?
  3. За исторически роман на тема древен Рим е по-добре е 'Аз Клавдий' или 'Велизарий' на Р. Грейвз. На Сенкевич е прекалено недостоверна християнска пропаганда. Книгите на Анджела са наистина класа, особено за хора, които тепърва прохождат в материята, но определено човек трябва да има интереси в тази област.
  4. на стареца-разбойник му се е усладил полета и иска да го повтори, затова ще лъже и маже, само и само плоскоземците да му финансират пак масрафа. Иначе да беше се качил на Еверест /и там няма илюминати/, за да види формата на земята най-добре.
  5. в Перу джендър-заигравките явно не са минали: Как в Перу отстояли право их детей быть мальчиками и девочками http://gcshelp.org/ru/novosti/semya/kak_v_peru_otstoyali_pravo_ih_detey_bitj_maljchikami_i_devochkami.html
  6. колкото е по на север, толкова по-малко отровна е мухоморката, затова в миналото из тези земи са се друсали с нея. Мухоморката в Исландия се нарича берсеркова гъба.
  7. хващай "Хрониките на Амбър" или "Колелото на Времето"
  8. абсолютно. Този форум лично Путин го финансира, смешници такива. Ако не ви изнася - чемодан, вокзал и проваливайте ко всем чертям
  9. лека полека терористите биват елиминирани. Нещо което преди 3 години изглеждаше невъзможно.
  10. забавно е когато едните се смеят на 'конкурентната' пропаганда, само за да пуснат след това свои фейкове.
  11. ето прелестна снимка на летящо конкордче /обърнете внимание на хоризонта/:
  12. двама математици разговарят ..... - ти до колко пи снощи ? - пита първият ...До 3 и 14 - отговаря вторият
  13. Византийская классификация народов В чем заключались особенности византийского подхода к этнографии и как античная традиция повлияла на науку в Византии https://postnauka.ru/longreads/81303
  14. определено дедото /за мен просто се е възползвал от тъпите сектанти да му платят проекта/ има железни топки и тотален късмет. Странното е че двигателят го изстреля толкова ниско /само на половин километър/. Но, съдейки по отеленият му поглед, в комбинация с 'мекото кацане' - G-тата са му дошли в повече. А и е останал жив.
  15. е, ти пък - хората ако почнат да пускат всеки спонсор на аванта /щото целта на тези презентации е допълнително набиране на средства/ и до тропосферата няма да стигнат
  16. сега единственият изход на САЩ за продължителна дестабилизация на Сирия е да организират покушение срещу Асад /чуде се защо още не са го направили, явно изчакват удобен момент/. И тогава патакламата ще почне наново.
  17. хумор е, разбира се. Но на твой гръб.

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...
×

Подкрепи форума!

Дори малко дарение от 5-10 лева от всеки, който намира форума за полезен, би направило огромна разлика. Това не е просто финансова подкрепа - това е вашият начин да кажете "Да, този форум е важен за мен и искам да продължи да съществува". Заедно можем да осигурим бъдещето на това специално място за споделяне на научни знания и идеи.