Отиди на
Форум "Наука"

Зелен гущер в чантата


Recommended Posts

  • Потребител

Случвало ми се е да си мечтая да имам в чантата от "зелените гущери" и ето че желанието ми се сбъдна само че с жив голям зелен гущер:

IMG_2264.JPG

Срещнахме се на една полянка и поисках да го снимам, но той изглежда не беше съгласен и реши да се скрие:

IMG_2270.JPG

IMG_2271.JPG

И след дълго изтърсване изпадна последен след всичкото друго съдържание на чантата.

IMG_2272.JPG

IMG_2273.JPG

Внимавай, какво си пожелаваш :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

:):):):)

Знаел е той, че е в безопасност в чантата ;)

:))

Събратята му си късат опашките па бегат, а тоя оп - на най-сигурното място в целия район се намърдва. Та и телевизионна звезда стана. :))

Зелени човечЕта няма, ама зелени тарикати - със сигурност има.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Съмнявам се да е домашен любимец. Намерихме го на Светиилийските възвишения доста далече от селища. Случвало ми се е и друг път да се успея да приближа доста до гущери, но не толкова големи и зелени, този беше ярко изумруден.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Че подлежат ли на опитомяване зелените тарикати? Ние за слонове спорихме до скоро, а то ше се окаже, че и влечугите стават за домашни любимци :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

е, можеш да го гледаш в терариум, ама никога няма да го научиш да ти носи пантофки. Влечугите са над тези неща.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

При мен често се случват разни забавни съвпадения. Ето, вчера заявих, че не съм виждал в парка зелен гущер и днес изненада: при тазсутрешната си разходка, гледам на едно от стоманобетонните полукълбета … малък зелен динозавър!

post-2642-0-74624300-1370080398_thumb.jp

Някаква играчка е. Изглежда са я изоставили, защото и е счупена опашката. Имам доста снимани такива „следи” от разходки на майки с деца, но заклевам се, това нещо го снимах днес 1.6.2013, точно в 08:09 ч.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

и е усвоил умението на гущерите да остава без опашка, когато бъде застрашен;)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...