Отиди на
Форум "Наука"

Петиция за въвеждане на целогодишно астрономическо часово време на територията на България


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Петиция за въвеждане на целогодишно астрономическо часово време на територията на България

http://www.peticiq.com/eetbg

Настоящата петиция следва да бъде показател за желанието на гражданите на Република България редовно практикуваната към момента промяна в часовото време от астрономическо към лятно и обратно да бъде прекратена, като се запази постоянно астрономическото часово време през цялата календарна година.

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Подкрепям! Ама да е лятно часово!

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

всяка пролет съм като пребит за 1-2-3 седмици от комбинация от някаква вирусна инфекция, пролетна умора и смяна на времето (в произволен ред и тежест)

в същото време не съм живял без смяна на времето или поне без да ме засяга от ранните детски години, т.ч. не мога да преценя кое е по-добре

имам сериозни подозрения, че тези смени повече вредят отколкото носят полза, поне в нашите географски условия

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Гласувах "за" поради същите причини които посочи Невски.

Не ме учудва малкият брой гласували, самият аз нямаше да знам за петицията, ако не я бях видял тук.

От друга страна "умните" държави продължават да редуват лятно със зимно време. Което подсказва, че сигурно има защо.

Лошото е, че никой не казва. Толкова ли е сложно един екип от икономист, енергетик и физик, да претеглят плюсовете и минусите, да ударят чертата и да минат през водещите телевизии, както правят любимите ни политици неуморно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ей за тая петиция гласувайте, паспортите вече са готови.......от печатницата в Костинборд :grin:

post-7061-0-60859700-1396724137_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...