Отиди на
Форум "Наука"

Парада на деня на победата


Recommended Posts

  • Потребител

Ако говорим директно за парада, нещо липсваше ли ви?

На мен да - помещението с мумията.

Да не би да започва някакво леко дистанциране? Да не би на Путин най сетне да му е светнало, че не може да имаш претенции за цивилизована държава и същевременно да поддържаш, в центъра на столицата си, едно безполово балсамирано човече, което обърка света за десетилетия напред? Ако е така, значи има някаква макар и малка надежда за северна Азия.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Журналисти умират и са репресирани във всяка държава. В България например и ма почти тотален медиен контрол, но това малко хора го забелязват. Повечето шум около руските случаи дава повод за съмнения, това е така. Дали обаче повечето шум не е също част от медийна кампания?

Каква анексия в Крим? Да си чувал някога за референдуми? По време на референдума в Крим имаше само един единствен инцидент с пиян военен. Каква анексия те гони? Хората мирно и тихо решиха, че в Русия ще им е по-добре, след като видяха какво прави новата власт. Да ти припомням ли за изгорените бременни в Одеса?

По ред на номерата- първо, ти явно изобщо не си си направил и малкото усилие да прочетеш статиите в постингите ми, то е очевидно, къде си тръгнал да спориш, без да си запознат...

Второ анексията на си... ами анексия, Алвата добре го каза с международното право, това с референдума е чисто замазване. А "зелените човечета" някой помни ли ги... Не било нарушение на суверенитета на Украйна- друг път!

Ха припомни изгорените бременни, щом си толкова отворен, но ще ти напомня, че всички такива размирици взимат жертви, пък ти си смятай каквото щеш...

Не е клише, всеизвестен факт е, само някои хора избират да си затворят очите, дори и когато фактите ще им ги избодат. Партия свобода и десен сектор са силовите структури на които се държи сегашната власт там (включително държат и силовите министерства). Които са международно признати фашистки организации.

От кого са признати, дай да видим, недей си кри референциите... А за фашистите ти дадох и цитат от статиите, но е видно, че не си го чел, прочети хубаво каквото съм дал и тогава спори... Язък ми за усилията да ограмотявам простото народонаселение...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...