Отиди на
Форум "Наука"

Психотронно оръжие или акустика


Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте,

Моля за информация,от месеци съм подложена на психически тормоз вкъщи. Вечер бучи целия апартамент предполагам или нещо е закачено по ел. Инсталацията или някаква джадчка е монтирана ултразвук , все едно по  стените тече ток, това възможно ли е?Възможно ли е да преминава слаб ток през човешко тяло без да увреди кожата? Всичко метално е офазено.

Някой който е запознат какви джадчки съществуват, или какво да измеря,тока ли ми е преобразуван ,нямам никаква идея,моля за помощ.  Разглобих къщата освен магнити ,синджири дори стотинки вътре в контактите друго  не намерих.

Симптомите са страшно главоболие, пресъхване на устата и гърлото и затруднено дишане..
 Ако някой е запознат с полимера PEDOT-S: H   и как точно действа в човешки организъм, моля за информация.

Редактирано от Ася николова
Link to comment
Share on other sites

Преди 33 минути, Ася николова said:

Здравейте,

Моля за информация,от месеци съм подложена на психически тормоз вкъщи. Вечер бучи целия апартамент предполагам или нещо е закачено по ел. Инсталацията или някаква джадчка е монтирана ултразвук , все едно по  стените тече ток, това възможно ли е?Възможно ли е да преминава слаб ток през човешко тяло без да увреди кожата? Всичко метално е офазено.

Някой който е запознат какви джадчки съществуват, или какво да измеря,тока ли ми е преобразуван ,нямам никаква идея,моля за помощ.  Разглобих къщата освен магнити ,синджири дори стотинки вътре в контактите друго  не намерих.

Симптомите са страшно главоболие, пресъхване на устата и гърлото и затруднено дишане..
 Ако някой е запознат с полимера PEDOT-S: H   и как точно действа в човешки организъм, моля за информация.

Хмм, не е ясна ситуацията, но по / скоро ти препоръчвам да се довериш на лекар практик  психиатър.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, laplandetza said:

Хмм, не е ясна ситуацията, но по / скоро ти препоръчвам да се довериш на лекар практик  психиатър.

Е така казва и бившия, че по-скоро ще ме изкара психичноболна отколкото да докажа какво ми прави,,,,но не се отказвам лесно,,както и той де:((

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, Ася николова said:

вие не сте запознат с такива джадчки ,така ли да разбера?е аз ще ви кажа ,,съществуват особено Варненци много ги използват..Е така казва и бившия, че по-скоро ще ме изкара психичноболна отколкото да докажа какво ми прави,,,,но не се отказвам лесно,,както и той де:((

Преди 9 минути, Ася николова said:
Преди 9 минути, Ася николова said:

 

Редактирано от Ася николова
Link to comment
Share on other sites

Когато се уморищ, заспиш , помниш ли сън. събуждаш ли се за да го помниш, какъв е вкусът на съня, какъв е вкусът на змийското или човешкото , което никога не си яла..........., какъв е вкусът, мирисът и допират с Бог.................., разбираш ли Материя в Теб, какво ти показва!

Link to comment
Share on other sites

Потърси помощ, независимо дали наистина има физически проблем. По време на студената война коегите са ползвали електр.магнитни и акустини въздействия , като импулси или серии, някои са от типа на насочени и концентрирани в простр. електр.магн. вълни, които буквално въздействат на мозъка и водят или до смърт от сърдечен разрив, арест, или инсулти , друг тип водят до самоубийства при системно излагане. Акустичните правят резонанси, а резонанс с черепната кухина е нещо нетърпимо.........

Link to comment
Share on other sites

Още , по време на студената война е започнало но в БГ след96/7 година почнахме да експериментираме отново, , имплантиран в синусната максиларна кухина с рсдиоактивна батерия излачвател на звук в диапазон специфи1ен за обкта, резонансен за мозъно въздействие , работещ предимно вечер, по време на сън, управлява се дистанционно. Работуиха със съдебна медицина Пловдив, след самоубийствата биваха отстранявани.................

Link to comment
Share on other sites

Операция Ромео и Жулиета, Операция Содом.

Приложиха се от нашите служби с помощ от вън, Ромео и Ж. от 91 г. предполагам до сега, нямам данни, млади , предимно мъже обучаваши се разузнавателни кадри трябваше да привлекат предимно дъщери на обектите, любовна трагедия, наркотици , смърт от свръх доза най често или самоубийство, по скоро подпомогнато такова, много млади колеги бяхме в програмата............

Операция Содом, джендърството не е от днес, предимно се активира от 96 , предполагам до днес, срещу синове на обекти ......... привличаха ги към хомосексуалност, ако не успяваха , прехвърлеха се към нас, Ронео и Жулиета.............

Редактирано от laplandetza
Link to comment
Share on other sites

За жалост знам какво говоря, първородният ми син беше наркоман, колегите го направиха такъв, убиха дъщеря ми в утробата на майка и, убиха ментално и нея, разведохме се, синът сега е мъртъв, почина преди близо 2 години , но от 15 години беше жив труп. Лека му пръст. Жена ми се смоуби, ожених се още два пъти след това, предпоследната жена е наркоманка, не знам дали е жива, последната, настояща е в протекциите на други сили и е в безопасност, имам нови 3 мои деца и още едно нейно, което е като мое.

През това време с помоюа на съдбата някои хора се пресеиха в отвъдното , да се слави името на умрялото щази, сивите въци и баща им римският меч !, Гладиуси неговите многобройни деца!

Link to comment
Share on other sites

В момента съм в пенсия и ми е забранено да излизам от пенсия, но ако получа специална протекция, очаквайте интересни новини  , разни инциденти със случайни субекти , завършили несъвместимо с живота.............

Link to comment
Share on other sites

До скоро не знаех за капитан Атанас Ангелов, имах мйуре, подвеждаща примамка........ преди няколко години рабрах , че е убит заради мен, аз бях неговият <ангел> .Чувствам се персонално отговорен за тази смърт , вече е платена, лека им пръст..............

Ангел Тананов , лека му пръст, брат му от ДАНС, за съжелениеполучих жълт картон и нямам полезен ход, единият е мъртъв , другият е с разбит живот..........поерсонално отговорен съм, нямам свобода на действие..... за сега,,,,,,,,,,,,,,,

 

Link to comment
Share on other sites

Според теориите на конспирацията в секр. сървис има 3 типа, кохорти персони, 1. активни , раптори/ убийци, садисти, изпълнители, 2. организатори, 3. заличители. Никой не знае съдбата си от тези. . Всички са родени да умррат, биват терминирани, след заличителите идва времето на Новия ред. Аз съм организатор, въпреки всичко познавам поименно своя заличител и той е жив и здрав, да пребъде!

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки
Преди 4 часа, Ася николова said:

Ако някой е запознат с полимера PEDOT-S: H   и как точно действа в човешки организъм, моля за информация.

Тук онемях... Прозрочни /полимерни проводници ли произвеодате, органични светодиоди (OLED) или...

За другото бих ви посъветвал същото което и колегата...

Link to comment
Share on other sites

Преди 7 минути, Joro-01 said:

Тук онемях... Прозрочни /полимерни проводници ли произвеодате, органични светодиоди (OLED) или...

За другото бих ви посъветвал същото което и колегата...

Колега. нешата са сложни.............. , совите не са това което са,  ............синът ми....................имаше , по точно е имал. тогава бях в ареста, подобни оплаквания.......... и пак совите не са това което са, границата за публиката е адски тънка!........Аз съм  пристрастен тук, не ми обръщай внимание, но когато е към теб е на живот и смърт!.............. в този ред една наша разработка Йорданка Ж. ////////////////// лека и пръст!

Link to comment
Share on other sites

Преди 4 часа, Ася николова said:

...

Ася, ако си ася и ако не се представяш в роля, нямам време и нерви да се занимавам с твб и да разследвам. Ако си тази , потърси помощ, задължитено психиатър, иначе ти си мъртвец, мъртва си и сама ще го направиш. намери сили с теб съм, макар и духовно, аз........... се провалих като баща убих сина си!, още един път не искам да имам тази отговорност!. Моля , ако ти си Истинска потърси помощ!, не искам още мъртъвци!

Link to comment
Share on other sites

Кой знае, имаше виц за............... не всвки който те вади от лайната ти мисли доброто....... за врабчето, котката и още нещо.............. та и при мен така. Може да е и последното което пиша...................аз извърших своето задължение, оставих мисли за поколения напред , на много места , заразих хора............. заразих цели системи................ мога спокойно да се преселя в дънземята, на топло и крайно неудобно!. Касквото и да ставеа ......Силата е с Материя, Материя е Силата...........Вие сте само момент от Историята и подлежите на .........................Унищожение..........Космическо равновеасие!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

LRAD-kat (long range acoustic device)

Hо мисля е по-добре да се консултира с андолог, сонолог по въпросът, защото има такива болести когато на човек му бучи слухът. 

Но тук може да се провери честотата която "чува" човек, но трябва наистина доброкачествени слушалки. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 часа, Ася николова said:

Моля за информация,от месеци съм подложена на психически тормоз вкъщи. Вечер бучи целия апартамент предполагам или нещо е закачено по ел. Инсталацията или някаква джадчка е монтирана ултразвук , все едно по  стените тече ток, това възможно ли е?Възможно ли е да преминава слаб ток през човешко тяло без да увреди кожата? Всичко метално е офазено.

Така както описвате проблема с бученето, ми прилича на развален климатик, вероятно външно тяло. Може и нещо друго да е, някъде по апартаметите около вас да има някакъв вибриращ стенен уред, или някъде в мазето или тавана да работи нещо вибриращо, няпример някаква помпа на някой дето си е изградил локално парно... Някакъв цех във вашата кооперация или в непосредствена близост? Всичко зависи от акустиката на къщата дето живеете, а в това отношение може да се наблюдават всякакви странности.

Например в кооперацията дето живея, тя е строена през социализма, акустиката е изключително странна. Когато на етажа под мен почнат някакви ремонти, пробиване на дупки, къртене, чукане, аз чувам звуците идващи от горе. Без майтап, изследвал съм го тоя феномен, по различните етажи звуците идват от най-неочаквани посоки, има нещо като канали, по които дори тихи звуци идват като много силни. Просто зависи къде ще почукаш на стената, на 10 сантиметра в дясно коренно се променя акустиката.

Така че направете проучване, когато у вас бучи, какво е в околните апартаменти, в общия коридор какво се чува и от къде. Отворете външния прозорец и се заслушайте дали някое външно тяло на климатик по етажите около вас не бучи странно - тъй като те са закрепни за стената, това бучене може да се предаде по стената в най-странни форми. Може някакъв стар компресорен хладилник да е опрян в стената и да изнемогва, това също ще допринесе за бучене. Схващате идеята какво да търсите, нали? Ако заподозрете някакъв подобен уред, помолете временно да го изключат и проверете какъв е ефекта. Лично аз, ако това ме доведе до някакви нерви, бих слязъл до ел. таблото и бих дръпнал за кратко главният шалтер на блока, за да проверя дали нещо електрическо не генерира шума, та после да задълбочавам. Но това е рисковано, някой съсед програмист може да ви набие защото сте му сисипали едночасов труд :)

Улразвук и инфразвук, вероятността е малка. Ако се окаже, че само във вашия апартамент има този проблем с шума, тогава може да го попретърсите, но генераторите на ултразвук и инфразвук, способни да дадат подобна мощност не са малки, ще трябва лесно да ги намерите ако някой се опитва да ви прави кал. Но това е на опашката от по-вероятни причини.

За офазяването, ако с фазомер установявате сигнал по корпуса на уредите си, викайте електротехник, защото някой си е оставил ръцете във вашата инсталация и може да е опасно. Но това не би трябвало да е свързано с бученето.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, scaner said:

Така както описвате проблема с бученето, ми прилича на развален климатик, вероятно външно тяло. Може и нещо друго да е, някъде по апартаметите около вас да има някакъв вибриращ стенен уред, или някъде в мазето или тавана да работи нещо вибриращо, няпример някаква помпа на някой дето си е изградил локално парно...

+1

Преди време съседите от горния етаж си бяха сложили вентилатор на прозореца. Не можех да спя от вибрациите (които само аз чувах).
Говорих с тях и слава богу те се съгласиха да си преместят вентилатора, та да мирясам.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 16.02.2020 г. at 1:50, laplandetza said:

Ася, ако си ася и ако не се представяш в роля, нямам време и нерви да се занимавам с твб и да разследвам. Ако си тази , потърси помощ, задължитено психиатър, иначе ти си мъртвец, мъртва си и сама ще го направиш. намери сили с теб съм, макар и духовно, аз........... се провалих като баща убих сина си!, още един път не искам да имам тази отговорност!. Моля , ако ти си Истинска потърси помощ!, не искам още мъртъвци!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Как точно би ми помогнал психиатър,,,..това бучене се случва вечер вкъщи в 12 без 5 по едно и също време,спира пак почва,все едно стените жужат.имам чувството,че съм превърната в антенка привличам ток до толкова,че ако държа сешоар например 10 Мин започва да ме стяга сърцето и дишането ми се затруднява, по много труден начин го разбрах,,:((А ако съм в една стая с много хора и компютри ,главата започва така да ме стяга,имам чувството,че ще ми се пръсне,,,,:((така не се живее пълноценно

Запознат ли сте с технология през мобилен телефон ,която се използва сега на какъв принцип е ток ,,ултразвук,,,,няма видимо излъчване ,а само предизвиква затопляне.

Не знам какво да меря,,,,трябва да го махна,знам,че ми е причинено.нощите са ужасни ,,сутрин все едно излизаш от пълна упойка,,.и като напусна апартамента ми трябват поне 15_20 Мин адаптация вие ми се свят и задух.

толкова е трудно да го обясня,,,
 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Как точно би ми помогнал психиатър,,,..това бучене се случва вечер вкъщи в 12 без 5 по едно и също време,спира пак почва,все едно стените жужат.имам чувството,че съм превърната в антенка привличам ток до толкова,че ако държа сешоар например 10 Мин започва да ме стяга сърцето и дишането ми се затруднява, по много труден начин го разбрах,,:((А ако съм в една стая с много хора и компютри ,главата започва така да ме стяга,имам чувството,че ще ми се пръсне,,,,:((така не се живее пълноценно

Запознат ли сте с технология през мобилен телефон ,която се използва сега на какъв принцип е ток ,,ултразвук,,,,няма видимо излъчване ,а само предизвиква затопляне.

Не знам какво да меря,,,,трябва да го махна,знам,че ми е причинено.нощите са ужасни ,,сутрин все едно излизаш от пълна упойка,,.и като напусна апартамента ми трябват поне 15_20 Мин адаптация вие ми се свят и задух.

толкова е трудно да го обясня,,,,,и как до преди месеци си нямах никаква представа какви джадчки съществуват ,,,,,наистина вярвам,че не съм единствената потърпевша затова пуснах поста
 

Редактирано от Ася николова
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...