Отиди на
Форум "Наука"

Психотронно оръжие или акустика


Recommended Posts

  • Потребител

Абе момиче, като пускаш пералнята на нощна енергия, не се ли сещаш, че тя отвреме-навреме центрофугира? Не я тъпчи - ако е писано 10 кг, това значи 6 кг сухо пране.

       Айде да си здрава, и целувай ръка на дяда си Ексхемуса!  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ДВе помпи има. Едната е за изпразване на пералнята, другата която много работи, като циркулира водата при перене. Има които могат спокойно да се изключат....Например.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 часа, Exhemus said:

Абе момиче, като пускаш пералнята на нощна енергия, не се ли сещаш, че тя отвреме-навреме центрофугира? Не я тъпчи - ако е писано 10 кг, това значи 6 кг сухо пране.

       Айде да си здрава, и целувай ръка на дяда си Ексхемуса!  :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 часа, Skubi said:

ДВе помпи има. Едната е за изпразване на пералнята, другата която много работи, като циркулира водата при перене. Има които могат спокойно да се изключат....Например.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 часа, Skubi said:

ДВе помпи има. Едната е за изпразване на пералнята, другата която много работи, като циркулира водата при перене. Има които могат спокойно да се изключат....Например.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 15.02.2020 г. at 22:49, laplandetza said:

Когато се уморищ, заспиш , помниш ли сън. събуждаш ли се за да го помниш, какъв е вкусът на съня, какъв е вкусът на змийското или човешкото , което никога не си яла..........., какъв е вкусът, мирисът и допират с Бог.................., разбираш ли Материя в Теб, какво ти показва!

Това ми стана интересно тука?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 месеца по късно...
  • Потребител
On 15.02.2020 г. at 21:21, Ася николова said:

Здравейте,

Моля за информация,от месеци съм подложена на психически тормоз вкъщи. Вечер бучи целия апартамент предполагам или нещо е закачено по ел. Инсталацията или някаква джадчка е монтирана ултразвук , все едно по  стените тече ток, това възможно ли е?Възможно ли е да преминава слаб ток през човешко тяло без да увреди кожата? Всичко метално е офазено.

Някой който е запознат какви джадчки съществуват, или какво да измеря,тока ли ми е преобразуван ,нямам никаква идея,моля за помощ.  Разглобих къщата освен магнити ,синджири дори стотинки вътре в контактите друго  не намерих.

Симптомите са страшно главоболие, пресъхване на устата и гърлото и затруднено дишане..
 Ако някой е запознат с полимера PEDOT-S: H   и как точно действа в човешки организъм, моля за информация.

Здравей, искам да ви попитам дали успяхте да си намерите решение на проблема? 

 

Ще очаквам Вашият отговор 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 месеца по късно...
  • Потребител
On 19.02.2020 г. at 1:10, Ася николова said:

Как точно би ми помогнал психиатър,,,..това бучене се случва вечер вкъщи в 12 без 5 по едно и също време,спира пак почва,все едно стените жужат.имам чувството,че съм превърната в антенка привличам ток до толкова,че ако държа сешоар например 10 Мин започва да ме стяга сърцето и дишането ми се затруднява, по много труден начин го разбрах,,:((А ако съм в една стая с много хора и компютри ,главата започва така да ме стяга,имам чувството,че ще ми се пръсне,,,,:((така не се живее пълноценно

Запознат ли сте с технология през мобилен телефон ,която се използва сега на какъв принцип е ток ,,ултразвук,,,,няма видимо излъчване ,а само предизвиква затопляне.

Не знам какво да меря,,,,трябва да го махна,знам,че ми е причинено.нощите са ужасни ,,сутрин все едно излизаш от пълна упойка,,.и като напусна апартамента ми трябват поне 15_20 Мин адаптация вие ми се свят и задух.

толкова е трудно да го обясня,,,
 

Ася здравей

 

On 19.02.2020 г. at 1:10, Ася николова said:

Как точно би ми помогнал психиатър,,,..това бучене се случва вечер вкъщи в 12 без 5 по едно и също време,спира пак почва,все едно стените жужат.имам чувството,че съм превърната в антенка привличам ток до толкова,че ако държа сешоар например 10 Мин започва да ме стяга сърцето и дишането ми се затруднява, по много труден начин го разбрах,,:((А ако съм в една стая с много хора и компютри ,главата започва така да ме стяга,имам чувството,че ще ми се пръсне,,,,:((така не се живее пълноценно

Запознат ли сте с технология през мобилен телефон ,която се използва сега на какъв принцип е ток ,,ултразвук,,,,няма видимо излъчване ,а само предизвиква затопляне.

Не знам какво да меря,,,,трябва да го махна,знам,че ми е причинено.нощите са ужасни ,,сутрин все едно излизаш от пълна упойка,,.и като напусна апартамента ми трябват поне 15_20 Мин адаптация вие ми се свят и задух.

толкова е трудно да го обясня,,,
 

Ася здравей. Пише ти Снежина Маркова. Аз също съм подложена на психотерор 24/7, чувам гласове в главата си, физически болки по цялото тяло. Така съм вече една година и десет месеца. Но поводът да ти пиша е, че комуникирам с една жена Нели Николова се казва. Тя също има твоите симптоми. Тя е тормозена от три години. И двете смятаме, че сме жертви на психотронно оръжие. Телефонът и е ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Бел. мод: Личната информация е скрита, за да се предотвратят злоупотреби.

 

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, Втори след княза said:
  • Какво ви казват гласовете?
  • Какво ви карат да правите?
  • На какъв език говорят гласовете?
  • Имат ли диалектни особености, специфични за вашия край или са от друг район?
  • Отговарят ли, когато им зададете въпрос, диалогични ли са?

Гласовете ме тормозят, постоянно ме заплашват , че нещо ще се случи със семейството ми. Обиждат ме непрекъснато, ако за миг се почувствам красива или просто добре, стават много зли, от гласовете чак клетките на тялото ми вибрират.

Казват, че владеят тялото ми, мозъкът ми, че съм тяхна, искат да ги слушам.

Гласовете започнаха да ми говорят в Тайланд на английски език. Отидохме със съпругът ми в Малайзия и той една вечер ми каза да кажа на гласовете, че не знам английски език и те на сутринта започнаха да ми говорят на български. Аз разбирам малко английски, но не мога да го говоря.

За гласовете нищо не знам, когато ги питам нещо ми отговарят, че не отговарят на такива въпроси.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Здравейте. Те са винаги в главата ми. Понякога са по-тихи, като фон, тогава мога да си върша задълженията. Но от година и десет месеца вече не съм сама с мислите си. Присъствието им винаги се усеща. 

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 3 часа, Снежина Маркова said:

Гласовете ме тормозят, постоянно ме заплашват , че нещо ще се случи със семейството ми. Обиждат ме непрекъснато, ако за миг се почувствам красива или просто добре, стават много зли, от гласовете чак клетките на тялото ми вибрират.

Казват, че владеят тялото ми, мозъкът ми, че съм тяхна, искат да ги слушам.

Гласовете започнаха да ми говорят в Тайланд на английски език. Отидохме със съпругът ми в Малайзия и той една вечер ми каза да кажа на гласовете, че не знам английски език и те на сутринта започнаха да ми говорят на български. Аз разбирам малко английски, но не мога да го говоря.

За гласовете нищо не знам, когато ги питам нещо ми отговарят, че не отговарят на такива въпроси.

 

това си е за антипсихотик. Потърсете компетентен специалит, който да назначи адекватна лекарствена терапия.

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • 5 месеца по късно...

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...