Отиди на
Форум "Наука"

Защо Русия ни смята за враг?


Recommended Posts

  • Потребител

"В науката си има правило-ако нещо изглежда като овца, блее като овца и се държи като овца, то най-вероятно е овца."

България промени желанието си през страната да минава "Балкански поток" след значителни капиталовложения в изграждането на тръбопровода, с което нанесе на Русия милионни щети.

България промени намеренията си за АЕЦ Белене, с което нанесе на Русия милионни щети.

България разкости КТБ с 10 % на руската ВТБ и не позволи изкупуването й, с което нанесе на Русия милионни щети.

България продава оръжие с което биват убивани руснаци, и определено заема страна във война срещу Русия.

Нещо неразбираемо?

Редактирано от Втори след княза
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз предлагам всички, които обичат Руспия повече от България, да се заселят там и да заживеят
честит и щастлив живот там ... и ние никога повече да не чуем за тях.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...